Неготино
                   
240 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodavaat: pecka na parno i kotel

Cilindrichen inoksen kotel za voda moze da se postavi na bilo koja pe...


120 €
или предлог цена
Вчера 19:17Lezaj za spalna (Ramka)

Se Prodava Lezaj za spalna 2m na 1.60 Ne oshtetena kako nova. C...


1 €
или предлог цена
04 јун 19:50Крила за панелни врати нови. ЕКСТРА ЦЕНА

Се продаваат крила за панелни врати со рамен фалц во бела боја со дим...


3.000 МКД
или предлог цена
04 јун 17:34METALNA OGRADA I PORTA МЕТАЛНА ПОРТА И ОГРАДА

Se prodava ograda. Vkupna dolzina okolu 20 m. Sekoe parce e po 2 m.


1 €
или предлог цена
Неготино

Останато

04 јун 13:51VRATA I PROZORI SO ROLETNI ВРАТА И ПРОЗОРИ СО РОЛЕТНИ

PRODAVAM NADVORESNA VRATA 200 x 90 cm ( plus ramka ) PROZORI TROK...


04 јун 13:51ATOMIZER PRSKALICA MORAVKA

Se prodava komplet prskalica MORAAVKA so 80 m crevo ispravna so nov m...


180 €
или предлог цена
04 јун 12:35Tava

Se prodava tava br:40 ne e mnogu upotrebuvana Cena 1300 denari


03 јун 21:01STAKLENI OGRADI TUS KABINI ALUMINSKI OGRADI 'SASKO-GIS'

TUS KABINI STAKLENI,ALUMINSKI I KOVANI OGRADI TENDA KAPII SKALI SPALN...


03 јун 20:38ALUMINSKI I KOVANI OGRADI TENDI RESETKI TROSEDI"SASKO-GIS'

STAKLENI ALUMINSKI I KOVANI OGRADI PAMPLEKS I KALENO STAKLO TENDA KAP...


35 €
или предлог цена
Неготино

Градина / Огради

03 јун 20:38GARNITURA OD BURINjA

Burinjata se 225 L


1 €
или предлог цена
03 јун 19:55MASA KLUPA STOLICI ZA VO GRADINA LETNI BAVCI RESTORANI

MASA F-1,5m KLUPI 1,3m


1 €
или предлог цена
03 јун 19:55двосед одлично сочуван

одлично сочуван лежај механизам


2.600 МКД
или предлог цена
02 јун 16:10Inverter Kanalska Klima Инвертер Каналска Клима

Се продава, малку користина, исправна Инвертер Каналска Клима. Моќно...


200.000 МКД
или предлог цена
02 јун 12:46Косилица за трава “ HONDA” со сопствен погон

Косилица за трава “ HONDA” со сопствен погон. цена 590 еур, тел 075 4...


590 €
или предлог цена
31 мај 21:27Косилица за трава” КUBOTA” со сопствен погон

Косилица за трава” КUBOTA” со сопствен погон, два ножа, за поголеми п...


590 €
или предлог цена
31 мај 21:26Моторна пила ZENOAH-Komatsu G3200EZ 4,3kg

ZENOAH-Komatsu G3200EZ,моторна пила. 4.3 кгр. во супер состојба. Ув...


8.000 МКД
или предлог цена
31 мај 21:26Моторна Пила - MAKITA E2835

MAKITA E2835 - моторна пила, во супер состојба, Увоз од Јапонија Це...


6.000 МКД
или предлог цена
31 мај 21:24Alfa plam Rustik

Alfa plam rustik vo odlicna sostojba... Cena 20.000den... So reducir ...


20 МКД
или предлог цена
30 мај 21:41VAP ZA PERENJE AGROMAXX 250 BAR MOTORNI I ELEKTRICNI

FIRMATA Agro-Servis 2000 Negotino e zastapnik na firmata AGROMAXX MAS...


950 €
или предлог цена
30 мај 08:58Inoks Burinja EZIO INOX

Буриња од не'рѓосувачки челик се првенствено наменети за складирање н...


По Договор
или предлог цена
30 мај 08:58Masina za perenje koli AGROMAXX Motoren

FIRMATA Agro-Servis 2000 Negotino e zastapnik na firmata AGROMAXX MA...


700 €
или предлог цена
30 мај 08:58klub masa drvbo buka bajc orev

se prodava klub masa 120 x 60 x 42cm visina materjal drvo buka so p...


5.000 €
или предлог цена
Неготино

Дневна соба / Маси

27 мај 11:34Kompresor za vozduh FIAC Italy 50l

Novi Kompresori za vozduh Nudime Modeli-25l-50l-100l-150l 200l 250l ...


12.500 МКД
или предлог цена
26 мај 08:31Motorna pila Husqvarna Esenska AKCIJA!!!

>>>>Видео од моторните пили може да го погледнете под текстот. Hus...


13.690 МКД
или предлог цена
26 мај 08:29Betonski kolci

Betonski kolci 280m visina 150den


150 МКД
или предлог цена
24 мај 07:11LUSTERI ZA VO GRADINA / LETNIKOVCI / TERASI

72 cm so 4 lambi / 100 cm so 6 lambi


1 €
или предлог цена
Неготино

Градина / Украси

23 мај 22:14Се продава тепих

Се продава многу малку користен тепих (само 4 месеци) со одличен квал...


2.000 МКД
или предлог цена
21 мај 23:39KOMODA visecki plakar zamena za ubava rakija

Komodata e MN zacuvana I ima I visecki plakar so nea ideal a za TV si...


5.000 МКД
или предлог цена
21 мај 21:55Masina za kopanje busenje dupki - Svrdel AGROMAX

Svrdel AGROMAX Obezbeden so garancija i rezervni delovi dupcalka za...


9.500 €
или предлог цена
17 мај 08:41Generator za struja (Benzinski Dizeli Plin)

Novi Generatori za struja 1.5kw 2kw,3kw.4kw.5kw 6.5kw 7.5kw 9.0kw Ma...


7.900 МКД
или предлог цена
17 мај 08:41Bocva za vino EZIO INOKS 1000l

КАПАЦИТЕТ: 1000 Л. ДИМЕНЗИИ: 2900x1500 mm ДИЈАМЕТР: 970 мм Д...


17 мај 08:39Bocva za vino EZIO INOKS 145l

КАПАЦИТЕТ: 145 Л. ДИМЕНЗИИ: 1500х800 мм ДИЈАМЕТР: 510 мм Деб...


9.000 МКД
или предлог цена
17 мај 08:39Дрвен Прозор Drven Prozor

димензии: 98cm x 71cm


500 МКД
или предлог цена
13 мај 12:20Masa so Epoksidna Smola

Nova medijapanska masa so epoksidna smola. Stolcinjata ne odat so ...


8.000 МКД
или предлог цена
Неготино

Дневна соба / Маси

13 мај 12:01Парно греење

Про Солар технолоџис Регионален центар за ЕЕ и ОИЕ -овластен дилер и...


1 МКД
или предлог цена
12 мај 11:50Печки на пелет Екошпар / Ekospar лагер од сите модели

Се продаваат печки на пелет од програмата на Ekospar, имаме лагер од ...


850 €
или предлог цена
11 мај 21:49Peleti

Vo NEKOM Trans najdobriot pelet po cena od 270 den. Srpsko proizvods...


270 МКД
или предлог цена
10 мај 13:00TRIMER - KOSILKA ZA SECENJE TREVA AKCIJAA!!!

Trimer za treva AGROMAX 1 Godina Garancija site rezervni delovi za ...


7.350 €
или предлог цена
09 мај 09:54Kafez - Kokosharnik

Kafezot e glanc nov izraboten po standardni merki ,pajcuvan dva pati ...


250 €
или предлог цена
Неготино

Останато

08 мај 09:17polovni aparati

Ima cena na sekoja slika i plus sliki za tehnickite karakteristiki


1 МКД
или предлог цена
07 мај 14:40Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам