Подкатегорија:
                   
70 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PRODAVAM TRPEZARISKA MASA SO 6 STOLICI - OHRID

Masata i stolicite se od buka, mesing, staklo i koza. Koristeni se, n...


200 €
или предлог цена
07 дек 18:39Nogalki nivelatori za masa i stolici stol

Nogalki podmetaci nivelatori za masi i stolovi


7 МКД
или предлог цена
07 дек 17:10Visoki masi so po cetiri stolcinja

Vo odlicna sostojba.Edna masa so cetiri stolcinja 10.000den.tel 07024...


10.000 МКД
или предлог цена
05 дек 13:34Мали маси со стакло за во дневна по 25€

Мали маси со стакло за во дневна по 25€


25 €
или предлог цена
04 дек 19:44Masa

Masa 120- dolzina. 70- sirina 75- visina. 7500-denari na ovaj broj b...


5.800 МКД
или предлог цена
28 ное 18:49Se prodavaat komlet masi I stolici

6 komleti masi I stolici farbani se skoro Tel za konta...


100 €
или предлог цена
26 ное 10:11Ниски и високи маси и ниски столови

Се продаваат ниски маси за во барови, столови за во градина и тераси ...


1 €
или предлог цена
20 ное 13:00Trpezariska Masa so Stolici

Trpezariska Masa so Stolici


250 €
или предлог цена
20 ное 07:23Nova masa i stolici

Se prodava novi ne koristeni masa i stolici komplet 1000e.fiksno. Ist...


900 €
или предлог цена
19 ное 09:24Сепаре со душеци и перници

Се продава сепаре со црвени душеци и перници, дел од масите и седењет...


2.500 МКД
или предлог цена
13 ное 12:16EFTINO STOLICI,NOVI

Stolicite se novi I NIKOGASH NE SE KORISTENI 2 komada Eftino ,hit...


1.800 МКД
или предлог цена
10 ное 23:3130 stolici

30 stolici za nadvor, se prodavaat samo komplet, 333denari od stolce....


10.000 МКД
или предлог цена
01 ное 21:36Masa so 6 stolici

Masa so 6 stolici.


9.000 МКД
или предлог цена
15 окт 13:14Се продава голем асортиман на мебел од буково дрво

Се продаваат повеќе видови на нов неупотребуван мебел, претежно од цв...


1 €
или предлог цена
15 окт 12:52Се продава голем асортиман на мебел од буково дрво

Се продаваат повеќе видови на нов неупотребуван мебел, претежно од цв...


1 €
или предлог цена
15 окт 12:52Se prodavat stolici

Se prodavaat okolu 8 stolici upotrebuvani vo klub, zacuvani, mnogu ud...


2.000 МКД
или предлог цена
13 окт 10:10DRVENI MASI OD OREV

Izrabotka po naracka sekakvi dimenzi,modeli i matrijal...


2 €
или предлог цена
10 окт 21:18DRVENI MASI OD OREV

Izrabotka na drveni masi..


1 €
или предлог цена
10 окт 21:18Drveni masi i klupi.

izrabotaka po poracka sekkavi dimenzi na masi klupi stolcina zardinje...


2 €
или предлог цена
10 окт 21:18DRVENI MASI I KLUPI OD MASIVNO DRVO

SEKAKVI DIMENZI IZRABOTKA PO PORACKA MASI,KLUPI,STOLCINA,ZARDINJERI,D...


5 €
или предлог цена
10 окт 21:18Се продава голем асортиман на мебел од буково дрво

Се продаваат повеќе видови на нов неупотребуван мебел, претежно од цв...


1 €
или предлог цена
08 окт 17:39SE PRODAVA MASA SO 6 STOLA

Se prodava masa so 6 stola Poveke informacii na: 070 368 507


4.000 МКД
или предлог цена
30 сеп 13:47Изработка на ТРПЕЗАРИСКИ МАСИ од МАСИВНО ДРВО

Рачна изработка на уникатни ТРПЕЗАРИСКИ МАСИ од МАСИВНО ДРВО во комби...


1 €
или предлог цена
11 сеп 23:15масичка од ковано железо

Продавам масичка од ковано железо и стакло


100 €
или предлог цена
24 авг 17:48prodavam Piknik masicka sklopliva

Prodavam piknik masicka so cetiri stolcinja donesena od stran...


1 €
или предлог цена
04 јул 12:11Se prodava 072 313 356

072 313 356


1 МКД
или предлог цена
23 јун 09:54Se prodavaat novi sankerski stolcina

-Novi sankerski stolcina -12 na zaliha


3.900 МКД
или предлог цена
18 јун 21:29Stolici so mase

Dekorativni stolici vo vid na stikla so mase komplett za prodavanje. ...


70 €
или предлог цена
15 јун 10:09Staklena trpezariska plotna od masa - bez konstrukcija

Se prodava nova nekoristena staklena plotna za trpezariska masa Dimen...


5.500 МКД
или предлог цена
20 мај 15:03Столици

Се продаваат столици за во трпезарија. Имам на располагање 6 столови ...


3.000 МКД
или предлог цена
15 апр 00:41Изработка на мебел од метал и Дрво

Трпезариски маси Клуб маси Сталажи метални кревети украси


111 €
или предлог цена
12 мар 11:33Prodavam retro masa

Prodavam retro masicka napravena od postolje na masina Singer ...


1 €
или предлог цена
29 дек 07:00Izrabotka na Drveni Masi-Stolici 070799660

Info na: 071750516


1 €
или предлог цена
13 дек 11:30Se Prodava 071623742

Info- 071 623 742


1 €
или предлог цена
13 дек 11:30Tepezariska staklena masa so 4 stolici

Se prodava trpezariska staklena masa so 4 stolici . Masata e dimenz...


9.000 МКД
или предлог цена
30 ное 23:29МАЛА ДРВЕНА МАСИЧКА

Продавам стилска масичка кафеава боја. Изработка чисто дрво. Димензии...


2.500 МКД
или предлог цена
10 ное 08:02Трпезариска маса од масивно дрво

Се продава одлично сочувана трпезариска маса од масивно дрво. - Мас...


По Договор
или предлог цена
02 ное 13:39Продавам нови шанкерски столици со одличен квалитет

Столиците се потполно нови со одличен квалитет, со словенско производ...


3.200 МКД
или предлог цена
21 окт 21:04Masa so 4 stolici

Se prodava staklena masa 90x90 so 4 stolici


9.000 €
или предлог цена
14 сеп 23:27Trpezariska masa so 6 stola

Trpezariska masa so 6 stola staklo/drvo kombinacija 140*85 (Shipad).S...


1 €
или предлог цена
26 авг 21:00Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам