Прилеп
                           
216 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se izdava kompletno namesten stan

комплетно наместен стан. Јужен над болница на 3 кат, со соларно и инт...


200 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

Денес 05:48Се издава стан (строг центар)

Се издава стан од 62м2 кај кружниот тек кај зграда Македонија. Станот...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

Денес 04:20СЕ ИЗНАЈМУВА СТАН ВО ЕГЕЈСКИТЕ ЗГРАДИ ВО ПРИЛЕП!!

Se iznajmuva 2soben stan vo Egejskite zgradi vo Prilep.Stanot e renov...


15.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

Вчера 22:55Stan pod kirija vo strog centar

Se iznajmuva novi stanovi pod kirija vo centar zad uredot.Opremeni so...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

Вчера 20:47se izdava Apartman vo strog centar

Se izdava NOV namesten apartman vo centarot na gradot,nakrsi postata ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

Вчера 20:47SE IZDAVAAT NOVI APARTMANI VO CENTAR

Se izdavaat novi namesteni aprtmani vo centar nasproti postata oprem...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

Вчера 20:47SE IZNAJMUVAAT NOVI APARTMANI VO CENTAR

Се изнајмуваат нови апартмани во центарот на градот(накрши поштата и ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

Вчера 20:47Se izdava stan vo centar

Se izdava stan vo centar pozadi uredot.Namesten komlet.Tel.070 706 82...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

Вчера 20:47SE IZDAVA APARTMAN - STAN VO CENTAR ZA PRIVREMEN PRESTOJ

Stanot evo centar na Prilep na prizemje kompletno namesten...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

Вчера 14:22STAN APARTMAN

Se izdava stan vo najubavata zgrada vo prilep stara autobuska vo cent...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

Вчера 14:13ИЗДАВАМ стан во ТОЧИЛА

Издавам комплетно наместен еднособен стан во Точила со нов мебел, бел...


13 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

Вчера 07:00SE IZDAVA KOMPLETNO OPREMEN STAN VO CENTAROT NA PRILEP

Se izdava kompletno opremen stan od 40 m2 vo centarot na gradot vo zg...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

30 мај 22:33SE IZDAVA STAN

Se izdava namesten stan na podolg period.Stanot e dobro socuvan.Pogle...


7.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

30 мај 19:21Stan za prodazba vo Cumovcanec

Se prodava Stan vednas vselliv no so postara pokukjnina na 1 sprat. L...


42.000 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

30 мај 15:51Central DELUXE Apartment Prilep

Luxuriously furnished apartment for rent in the center of Prilep. The...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

30 мај 08:59Се издава стан

Се издава стан ,нов,наместен Контакт телефон : 070 434 501 Ромео


300 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

29 мај 20:58Стан во центар

Продавам стан во строг центар. Зградата е во изградба.


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

29 мај 19:18Stanovi i Apartmani

Se izdavaat stanovi i apartmani na dnevna osnova. Poseben vlez, poseb...


1.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

29 мај 12:19Novo Studio Apartman za kratok prestoj

Сместување во Прилеп. Бидете едни од првите гости во комплетно нов ст...


1.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

29 мај 12:19Se iznajmuva Nov Stan

Se iznajmuva Nov Stan kompletno opremen vo zgrada Dino99 nad market K...


3 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

29 мај 00:30Nov stan -Centar

Завршна фаза -Нова градба на стан во централно градско подрачје 98 m2...


100 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

28 мај 21:14Se izdava namesten stan Tabana 60m2

Se izdava namesten stan vo zelenite zgradi Tabana/Gokdere. Stanot e k...


300 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

27 мај 14:14Se izdava namesten stan Centar 50m2

Se izdava namesten stan 50m2 vo novata zgrada Terakota 3. Stanot ima...


300 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

27 мај 14:14Apartmani, studio, kratok prestoj, pansion, stan, sobi, soba

Apartmani i studija novoizgradeni za kratok prestoj vo Prilep. Posebe...


1.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

27 мај 10:45Спрат/Стан од семејна зграда

Се продава спрат/стан од семејна зграда со површина од 89 м2, дворн...


39.000 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
39.900 €
Прилеп

Станови

27 мај 10:33Se iznajmuvaat apartmani za kratok prestoj, sobi

Se iznajmuvaat sobi vo blizina na centar na Prilep.200 m2 so Posebni ...


650 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

27 мај 10:30Издавам стан

СЕ ПРОДАВА стан во центар на Прилеп. Повеќе информации на телефонскио...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
200 €
Прилеп

Станови

27 мај 09:40Se izdava stan TOCILA

078 316 530


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

25 мај 23:09Se iznajmuva NOV apartman vo centar na Prilep

Se iznajmuva nov celosno opremen apartman vo centarot na grad Prilep ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

25 мај 18:12Се издава стан

Се издава стан на подолг период во зградата наспроти влезот во градин...


150 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

25 мај 08:29Stan

Se prodava stan vo tocila podetalni informaci na tell.070259997 ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

24 мај 20:36Se izdava stan vo Prilep

Se izdava ednosoben stan vo Prilep kaj novata avtobuska stanica renov...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

24 мај 18:00Se iznajmuvaat 3 Studija od po 35m2

SLOBODNI SLOBODNI studijata se so posebno vc i tus.tv.internet 0754...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

23 мај 12:57Se iznajmuva moderno opremen stan vo centarot na Prilep

Се изнајмува луксузно опремен стан во центарот на градот Прилеп. Стан...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

22 мај 11:54APARTMANI SMESTUVAJNE

Krtok Prestoj Smestuvajne


800 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

22 мај 07:31se izdava prazen stan tocila k2/a pozadi postata

stanot e prazen celiot e so parket nov bojler solidno kupatilo za ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

21 мај 22:16Се издава наместен стан во центарот на Прилеп

Се издава стан во кулата, 9то катницата во центарот на Прилеп. Станот...


20.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

21 мај 15:54Купувам стан

Купувам стан до 25.000 евра, на било која локација 40+м2


25.000 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

20 мај 11:51СЕ ИЗНАЈМУВА МОДЕРНО ОПРЕМЕН СТАН ВО ЦЕНТАРОТ НА ПРИЛЕП

Се изнајмува модерно и комплетно опремен стан во центарот на градот П...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

16 мај 09:37APARTMANI SMESTUVAJNE

Kratok Prestoj Smestuvajne Prilpe info na 076 959 400


800 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

14 мај 18:37Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам