Прилеп
                   
227 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

MAN TGX 440 XLX mega 2014

Se prodava MAN TGX Avtomatski menuvac Intarder XLX kabina Frizid...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Вчера 19:34Iveco CH

Se prodava kamion Iveco 2012 god Uvezen od SVAJCARIJA 280.000 km ORI...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

28 мар 23:50PRIKOLKA WECON 2009

Se prodava Prikolka Wecon 218 2009g So kontejner sistem Dolzina 7...


4.800 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

28 мар 10:24MAN TGA 8x4

Kamionot e vo odlicna sostojba, manuelen menjac, Hyva kiper sistem i ...


35.000 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

27 мар 19:02PUMPA MIKSER MERCEDES

Se prodava Mercedes pumpa za beton i mikser 8m3, 2006 godina, Vo top ...


75.000 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
76.000 €
Прилеп

Камиони

27 мар 19:02Се продава TAM 75 T5

Се продава ТАМ 75 Т5 со дупла кабина и долг сандак, произведено 1980....


2 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

27 мар 18:19VOLVO 440 EURO 5

Se prodava volvo 2007 godina Klima ,vebasto+ nojcna klima Smeneto...


22.000 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

26 мар 09:05Drzac za guma

Drzac za rezervna guma


100 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

25 мар 19:05MAN TGL 12.180 150000KM

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MAN TGL 12.180 ✅- Uvoz Holandija ✅- ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

25 мар 13:29Tovarni Vozila

PAP-TRAKS Prilep - Prodazba na polovni vozila - Vozila po p...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

25 мар 13:29Man 12.180 Kran Hiab

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MAN TGL 12.180 ✅- Uvoz Germanija ✅- Kran Hiab...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

25 мар 13:29Mercedes Atego 1218

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ Mercedes Atego 12.18 ✅- Uvoz Holandija ✅- Godi...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

25 мар 10:28Renault Midlum Slep Šlep

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ RENAULT MIDLUM 220 ✅- Šlep ✅- Uvoz Germanija ✅- G...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

25 мар 10:27VW CRAFTER 2.5 Tdi Kran Hiab

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ Volkswagen crafter ❗❗kran Hiab❗❗ ✅- Uvoz Hola...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

25 мар 10:20SE PRODAVA VOLVO FH 420

Se Prodava Volvo FH 420 Tandem So Prateca Godina 2004 Racen Me...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

24 мар 18:02Mercedes Atego 816 2010god.

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MERCEDES ATEGO 816 ✅- Uvoz Avstrija ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

24 мар 14:36MAN TGL 8.180 2011god

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MAN TGL 8.180 ✅- Uvoz Germanija ✅- Godina 201...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

24 мар 14:36MAN TGL 12.240

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MAN TGL 12.240 ✅- Uvoz Holandija ✅- Godina...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

24 мар 14:36Renault

Renault so Volvo motor 2007 god. Euro 5 800.000 km 6 novi gumi Automa...


7.500 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

24 мар 12:48MAN TGL 7.150 2009god.

MAN TGL 7.150 ✅- Godina 2009 ✅- 360 000km (realni) ✅- Manuelen men...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

24 мар 10:12Renault Premium 320 Kran Hiab 166 B-3

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ Renault Premium 320 ✅- Uvoz Francija ✅- Godin...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

24 мар 10:11MAN TGS 18.360 200000KM

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MAN TGS 18.360 ✅- Uvoz Holandija ✅- ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

24 мар 10:11Iveco EuroCargo 160E25

Se prodava Iveco EuroCargo 160E25 vo odlicna sostojba redovno odrzuva...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

24 мар 08:12Delovi za mega volvo euro3

Se prodavaat delovi za mega volvo euro3


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

23 мар 20:29Delovi za Volvo MEGA 440 Euro5

Se prodavaat sekakvi delovi za Volvo Motor Menjac Drferncijal VO ODL...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

23 мар 20:28Mercedes Atego 1318 120000km

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ Mercedes Atego 13.18 ✅- Uvoz Holandija ✅- Godi...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

23 мар 10:09MAN TGL 8.180 2011god.

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MAN TGL 8.180 ✅- Uvoz Germanija ✅- Godina 201...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

23 мар 10:08Man vlekac 19463

Man so kipper sistem ispraven poveke informaci na tell 075308003


11 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

22 мар 23:03Nissan

Se prodavaat 3 nisan kiperi Cena po dogovor poveke informacii Na ...


11 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

22 мар 23:03Iveco kiper

Se prodava iveco euro cargo kiper poveke informaci na tell 075-308-003


11 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

22 мар 23:02Tamce kiper

Se prodava edno tro osovince so vozdusni kocnici i racna drugoto e ob...


11 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

22 мар 23:02sandak kiper ces kanati

poloven sandak kiper bes kanati 440x 230 sasija 78 mnog zdrav


2.000 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

22 мар 20:48Gumi 315/70/22.5 michelin

4 gumi michelin germanski protekt


22.500 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
23.500 МКД
Прилеп

Камиони

22 мар 15:21Iveco dayli 30 hidro platforma

polovno Iveco dayli 30 hidro platforma bez zameni i poraki.bez pot...


21.000 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

20 мар 09:45MERCEDES 12/13 ZA BUSENJE BUNARI

Odlicna sostojba 075235644 078400054


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

19 мар 09:43PRODAVA IVEKO

se prodava iveko 96 godina duplak 2 8 motorregsrjno sela godina 390 d...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

14 мар 10:07Delovi za Volvo

Nov kapak za akomulatori,katalizator,branik nov


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

12 мар 16:24Nov Nox Senzor za Volvo

Nov Nox senzor orginal od volvo


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

12 мар 16:24Volvo euro5 delovi

Se prodavaat delovi za Volva euro5 Informacii na 078260546


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

12 мар 16:24MAN 232 kiper kran

Man 230 kojna registriran do 7 / 2022 vo top sostojba dobri gumi skor...


15.000 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

12 мар 13:30Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам