2358 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VIVAX AEMIS 3.5kw DC INVERTER

Vivax 12CH35AEMIs инвертер клима уред сега по намалена цена од 22....


22.990 МКД
или предлог цена
Денес 09:45Промовирано

Двосед + две фотељи

Се продаваат двосед две фотељи прилично сочувани и функционални. Дво...


55 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
60 €
Карпош / Скопје

Дневна соба / Двоседи

24 мар 00:34Промовирано

MONTAZA NA KLIMI/KLIMA UREDI

Vrsime montaza, demontaza, antibakterisko cistenje, prodazba i servis...


1 €
или предлог цена
Денес 09:45Промовирано

BALKONSKA VRATA DRVENA 219x79 cm

Se prodava balkonska vrata, drvena Dimenzii na ramka 219x79 Ramkata...


1.200 МКД
или предлог цена
Денес 11:50MASA SO STOLCINJA ZA VO DVOR (improvizirano)

Se prodavaat 10 koturi od kabli odlicni kako Masi I stolcinja za vo d...


1.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:49MONTAZA NA KLIMI/KLIMA UREDI

Vrsime montaza, demontaza, antibakterisko cistenje, prodazba i servis...


1 €
или предлог цена
Денес 09:45VIVAX AEMIS 3.5kw DC INVERTER

Vivax 12CH35AEMIs инвертер клима уред сега по намалена цена од 22....


22.990 МКД
или предлог цена
Денес 09:45APARAT ZA VARENJE ZAVARUVANJE KUPUVAM

Baram kupuvam aparat za varenje Inf 077-560-008


По Договор
или предлог цена
Денес 08:40LG klima 2,5 KW

Se prodava klima LG 2,5 KW malku koristena. Servisirana so ponenje na...


5.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
6.000 МКД
Денес 08:36Se izdavaat konjopoi

Se izdavaat konjopoi za sekakov vid proslavi rodendeni svadbi nastani...


99 МКД
или предлог цена
Денес 08:20Aspirator 15kw za kupatilo i kujna

Prodavam aspiratorce za kujna ili kupatil, WC.. JACINA 15kw..vo super...


590 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
600 МКД
Денес 00:11Se prodavaat dve nokni shkafchinja-natkasni

Se prodavaat dve nokni shkafchinja- natkasni od polno drvo so dimenzi...


700 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
800 МКД
Карпош / Скопје

Спална соба / Комоди

Вчера 20:41Se prodava masa

De prodava trpezariska masa od polno drvo so dimenzii 140(220)x100x80...


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 20:40Se prodava trosed, dvosed i fotelja 4000den

Se prodava trosed, dvosed i fotelja. Trosedot i dvosedot imaat mehani...


3.500 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
4.000 МКД
Вчера 20:40Delonghi EC680R Espresso mashina kafemat

Продавам користена, целоно исправна машина за еспресо Delonghi Dedica...


8.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:19BAGAT visna

Mnogu malku koristena masina za sienje Bagat ispr so kabina cena 4000...


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 19:51  НОВ ОГЛАС

SERVIS,MONTAZA NA PVC PROZORI I ROLETNI

Montaza i servis na site vidovi PVC i aluminiumski prozori i vrati.Is...


1 €
или предлог цена
Вчера 18:41Suveniri

Prodavam Metalen sveknik 990 den. Kombiniran buf 550 den Pesocen c...


1 €
или предлог цена
Вчера 16:57Prof plinska skara

750x450 mm 5 mm gus cena 150 evra 072 555 302


150 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

Вчера 15:33Sokovnik

Emo Celje ispraven cena 1300 den 072 555 302


1.300 МКД
или предлог цена
Вчера 15:33Rosfraj

Sadovi cena 1600 site tri 072 555 302


1.600 МКД
или предлог цена
Вчера 15:33  НОВ ОГЛАС

Skara na plin

Cena 60 evra 072 555 302


60 €
или предлог цена
Вчера 15:29  НОВ ОГЛАС

Mikrobranova

Se prodava mikrobranova pecka malku koristena


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 14:59Power Juiser

Prodavam sokovnik power juiser


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 14:58Garnitura Gemini M Гарнитура Feydom

078 318 089 Se prodava garnitura kupena od Feydom. Model: Gemini ...


8.000 МКД
или предлог цена
Вчера 14:17  НОВ ОГЛАС

ALATI KUPUVAM

Kupuvam alat slicen kako na slikite Inf 077 560 008


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:06Majstor za klimi

Vrsime sekakvi uslugi za vasite klimi -Montaza i Demontaza -Servisi...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Vrsime servis na site vidovi klima, klimi.

Vrshime servis na site vidovi klimi. Polnime freon od site vidovi: r2...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:00Кревет (mebloJOGI) со душек 180x200 (MojSan) | Krevet, dusek

Се продава користен кревет со душек 180x200. Дополнителни спецификаци...


32.000 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
33.000 МКД
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

Вчера 13:00Prodavam Sirio inverter za voda

Prodavam Sirio inverter za voda koristen 3 godini bez


6.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / Останато

Вчера 13:00Se prodava agolna garnitura za vo dnevna soba

Dimenzii 180x260 Vo super sostojba Malku koristeno Ima prostor za...


12.999 МКД
или предлог цена
- 19 % Попуст
16.000 МКД
Вчера 12:49WIFI KAMERI ROTIRACKI NAJPOVOLNA CENA I MONTAZA

Wifi 2MP камери ротирачки со звучник и микрофон Едноставна инсталаци...


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 12:27Klima Beko

Se prodava klima Beko vo ispravna sostojba ladi/gree odlicno.


6.800 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
7.000 МКД
Вчера 12:22Prodavam NOVI MAKAZI za KALEMENJE i Kroenje

Prodavam..Novi makazi za kalemenje i kroenje ovoski i lozja..Evtino.....


790 МКД
или предлог цена
- 1 % Попуст
800 МКД
Вчера 12:10  НОВ ОГЛАС

Машина за Шиење - БАГАТ

Исправна машина за шиење БАГАТ-ЈАДРАНКА, со погон на каиш; и вградено...


3.300 МКД
или предлог цена
Вчера 11:48kancelariski kompjuterski stolici

prod. kozni i platneni kancelariski stolici so i bez stranicna potpor...


1 €
или предлог цена
Вчера 11:30Се продава гарнитура за седење

Се продава користена гарнитура, 270x200см, лев агол, со механизам за...


По Договор
или предлог цена
Вчера 11:13Nespresso Citiz kafemat na kapsuli

Se prodava kafemat Nespresso Citiz


2.999 МКД
или предлог цена
Вчера 10:54Garnitura raten ,masa so 4 stolici

Garnitura od pleten Raten kupena letoska so smetka 25.000 den. ja dav...


20.000 МКД
или предлог цена
Вчера 10:53Masina za perenje INDESIT WT62

Masina za perenje alista, stara 10god., kapakot ne stoi ispraven pora...


700 МКД
или предлог цена
Вчера 10:35Fotelja retro vintage Фотеља ретро винтиџ

Baram vakva retro fotelja kako na slikata, moze i dvosed ili trosed o...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Фотељи

Вчера 10:30Komoda so staklo i fioki 125x55x52 комода

Prodavam odlicno socuvana komoda so 8mm staklo, dimenzii 125x55x52


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 10:30Медицински кревет

Продавам медицински кревет со медицински душек. Без ниту едно оштетув...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
14.000 МКД
Карпош / Скопје

Дневна соба / Троседи

Вчера 09:27Страна 1 од 59

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам