Куманово
                   
753 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Dell i5 15"500 GB SSD

Dell Inspiron 3542 500 GB SSD (samsung) 4GB DDR3 64-bit Operating Sys...


15.000 МКД
или предлог цена
- 19 % Попуст
18.500 МКД
25 јан 16:38Промовирано

HP ProBook 4540s i5-3210M 15.6"

HP ProBook 4540s i5-3210M 15.6" Intel® Core™ i5 6GB DDR3-SDRAM 250 GB...


4.500 МКД
или предлог цена
Вчера 23:25  НОВ ОГЛАС

500GB HDD

Se prodavaat 2hdd, hdd se isprobani i testirani rexultatite gi imate ...


700 €
или предлог цена
Вчера 22:46  НОВ ОГЛАС

Нов НЕРАСПАКУВАН лаптоп Asus X515EA Intel Core i5

НЕРАСПАКУВАН (Вие први го отворате) лаптоп ASUS X515EA, сива боја (sl...


27.000 МКД
или предлог цена
Вчера 21:41  НОВ ОГЛАС

>>> HP <<< LAPTOP KLASA KOMPJUTER MONITOR DELL proveri

>>> LAPTOP HP Compaq nc 8430 CORE 2 DUO, T 7200 / 3 G RAM BIZNIS K...


4.600 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.700 МКД
Вчера 21:33Graficka AMD powercolor rx6900xtu, rx 6900 xt ultimate

Prodavam graficka Powercolor RX6900XT Ultimate kupena na 07.02.2022 s...


800 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
1.000 €
Куманово

Mining Bitcoin Hardware

Вчера 19:02Graficka AMD powercolor rx6900xtu, rx 6900 xt ultimate

Prodavam graficka Powercolor RX6900XT Ultimate kupena na 07.02.2022 s...


800 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
1.000 €
Вчера 19:02ASUS Laptop so Ryzen 5, sostojba 10/10

Се продава лаптоп Асус Состојба 10/10 Спецификации на сликите(Ryzen ...


260 €
или предлог цена
Вчера 17:40  НОВ ОГЛАС

Bitmain Antminer L3 +

Prodavam 2 Antminer L3 (refurbished)


500 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
550 €
Куманово

Mining Bitcoin Hardware

Вчера 17:17Продавам таблет Nextbook NEXT7P12-8G

Продавам таблет Nextbook NEXT7P12-8G малку користен, без никакви ошт...


2.300 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.400 МКД
Куманово

Таблети

Вчера 16:49The Last of Us kontroler Playstation ogranichena serija

Se prodava originalen kontrolen, The Last of Us, kako nov, bez grebna...


Вчера 12:36Polivni desktop komp.

Amd Intel x2


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 11:582 Helium Pisces P100 Gateway Mineri i 2 Tenda ruteri

Se prodavaat novi nekoristeni Dva Helium Pisces P100 Gateway Miner-i ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Mining Bitcoin Hardware

Вчера 11:58Wi-Fi card Lenovo 01AX712 Realtek RTL8822BE 802.11AC BT 4.2

Се продава 100% исправна оригинална Wi-Fi картица од RealTek RTL8822B...


1.300 МКД
или предлог цена
27 јан 23:04Kompjuter so graficka i 3gb ram, odlicno zacuvan

Cena 2300den fiksna! Intel pentium dual core 3gb ddr2 ram 250gb har...


2.300 МКД
или предлог цена
27 јан 18:48Intel Core i5-6500 Processor 6M Cache, up to 3.60 GHz

Intel® Core™ i5-6500 Processor 6M Cache, up to 3.60 GHz


3.100 МКД
или предлог цена
27 јан 16:14DVA LAPTOPA ZA DELOVI ASUS I DELL..KOMPLETNI.

SE PRODAVAAT DVA LAPTOPA ZA DELOVI ASUS I DELL KOMPLETNI. SO POLNACI ...


3.999 МКД
или предлог цена
27 јан 14:52Prodavam Monitor-Televizor

Prodavam Monitor za PC moze da se koristi i kako televizor ima adapte...


4.000 МКД
или предлог цена
27 јан 13:56ATI RADEON HD 6970 (2 gb)

Kartickata e vo odlicna sostojba so HD rezolucija od 1920*1080 donese...


27 јан 13:30BENQ Hd 28 INCH GLANC NOV

Monitorot e glanc nov ednas uklucen za proba. Rezolucija hd 1920*1080...


160 €
или предлог цена
27 јан 13:28Kompjuter i3

Specifikacii na kompjuterot I3 2100 2gb ddr3 ram 250gb hard disk Inte...


3.000 МКД
или предлог цена
27 јан 11:26Ekstra kompjuter za igri i sekojdnevna upotreba ITNO

Specifikacii na kompjuterot: CPU:Ryzen 5 2400g(4c,8t) plus integriran...


19.999 МКД
или предлог цена
27 јан 11:26Logitech G533 gaming slusalki

Se prodavaat Gaming slusalki Logitech G533 so odlicen zvuk DTS Headph...


27 јан 10:28Nintendo DSL

Nintendo e so minimalni znaci na koristenje bez kutija sleduva so org...


3.500 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
4.000 МКД
27 јан 07:48Labtec Wifi Mouse i Numpad

Se prodava Wifi Mouse + Numpad marka Labtec


27 јан 05:21HP 250 G4

Se prodava poloven ispraven HP 250 G4 Intel Celeron N3050 1.60 GHz ...


5.000 МКД
или предлог цена
27 јан 05:20Се продава Гејминг Компјутер

Компјутерот е нов сеуште под гаранција ги поседува компонентите: Inte...


22.000 МКД
или предлог цена
27 јан 00:32Продавам лап топ

Како нов многу малку користен тел.за контакт 075250310или 075561430


8.500 МКД
или предлог цена
26 јан 16:36DELL Latitude E6320 i5-2520M 13.3"

DELL Latitude E6320 i5-2520M 33.8 cm (13.3") Intel® Core™ i5 4 GB DDR...


4.800 МКД
или предлог цена
26 јан 13:43ASUS S400CA

Se prodava poloven laptop ASUS S400CA. - Intel i5 3317U 2.6Ghz 3mb c...


210 €
или предлог цена
26 јан 08:51Apple Mouse i Apple Keyboard

Se prodavaat odlicno socuvani Apple Mouse 1 i Apple Keyboard 1. Mous...


26 јан 08:51RAM za Laptop i Desktop

Testirani so garancija RAM memorii Kingston, Elpida, Samsung, Hynix ...


1 МКД
или предлог цена
25 јан 21:43Apple testatura blutoth nova

Bezicna testatura tenka aplle orginal nekoristena voopsto so kutija i...


25 јан 18:47Apple tablet mini 3 bez grepka 128giga

Tabletot e vo celosno ispravna sostojba retina display,raboti finger...


179 €
или предлог цена
Куманово

Таблети

25 јан 18:47Fanovi - kuleri 85mm za XfX RX 560, 570, 580

Novi fanovi - kuleri 85mm za XFX RX 560D RX 570 RX 580 RX Vega Graph...


25 јан 17:22Dell i5 15"500 GB SSD

Dell Inspiron 3542 500 GB SSD (samsung) 4GB DDR3 64-bit Operating Sys...


15.000 МКД
или предлог цена
- 19 % Попуст
18.500 МКД
25 јан 16:38HP 250 G2

HP 250 G2 CPU: Intel Celeron N2810 GPU: Intel HD Graphics (Bay Trai...


5.500 МКД
или предлог цена
25 јан 07:32Gaming PC

Se prodava odlicen gaming pc Specifikacii : CPU : Intel Core i5 6500...


25.000 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
28.000 МКД
25 јан 00:49FLUKE 650 LAN Cabelemeter

Prodavam poloven istrument za merenje na mrezi, i mrezni kabli: Coaxi...


600 €
или предлог цена
Куманово

Останато

25 јан 00:00DDR2 1GB RAM

raboti provereno prakjam po kargo 071721916


200 МКД
или предлог цена
24 јан 23:55INTEL PENTIUM DUAL CORE E2200

2.2ghz 071721916 prakjam po kargo


400 МКД
или предлог цена
24 јан 23:55Страна 1 од 19

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам