Подкатегорија:
                   
256 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

500GB HDD

Se prodavaat 2hdd, hdd se isprobani i testirani rexultatite gi imate ...


700 €
или предлог цена
Вчера 22:46  НОВ ОГЛАС

Graficka AMD powercolor rx6900xtu, rx 6900 xt ultimate

Prodavam graficka Powercolor RX6900XT Ultimate kupena na 07.02.2022 s...


800 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
1.000 €
Вчера 19:02Intel Core i5-6500 Processor 6M Cache, up to 3.60 GHz

Intel® Core™ i5-6500 Processor 6M Cache, up to 3.60 GHz


3.100 МКД
или предлог цена
27 јан 16:14Prodavam Monitor-Televizor

Prodavam Monitor za PC moze da se koristi i kako televizor ima adapte...


4.000 МКД
или предлог цена
27 јан 13:56ATI RADEON HD 6970 (2 gb)

Kartickata e vo odlicna sostojba so HD rezolucija od 1920*1080 donese...


27 јан 13:30BENQ Hd 28 INCH GLANC NOV

Monitorot e glanc nov ednas uklucen za proba. Rezolucija hd 1920*1080...


160 €
или предлог цена
27 јан 13:28Labtec Wifi Mouse i Numpad

Se prodava Wifi Mouse + Numpad marka Labtec


27 јан 05:21Apple Mouse i Apple Keyboard

Se prodavaat odlicno socuvani Apple Mouse 1 i Apple Keyboard 1. Mous...


26 јан 08:51RAM za Laptop i Desktop

Testirani so garancija RAM memorii Kingston, Elpida, Samsung, Hynix ...


1 МКД
или предлог цена
25 јан 21:43Apple testatura blutoth nova

Bezicna testatura tenka aplle orginal nekoristena voopsto so kutija i...


25 јан 18:47Fanovi - kuleri 85mm za XfX RX 560, 570, 580

Novi fanovi - kuleri 85mm za XFX RX 560D RX 570 RX 580 RX Vega Graph...


25 јан 17:22DDR2 1GB RAM

raboti provereno prakjam po kargo 071721916


200 МКД
или предлог цена
24 јан 23:55INTEL PENTIUM DUAL CORE E2200

2.2ghz 071721916 prakjam po kargo


400 МКД
или предлог цена
24 јан 23:55INTEL PENTIUM 4 3GHZ

prakjam po kargo 071721916


250 МКД
или предлог цена
24 јан 23:55INTEL PENTIUM 4 2.8GHZ

07172916 prakjam po kargo


200 МКД
или предлог цена
24 јан 23:55DDR3 SERVER RAM 2x4GB

serverska ram memorija 2x4gb 071721916


800 МКД
или предлог цена
24 јан 23:54NVidia Quadro K4200 VCQK4200-PB 4GB 256-bit GDDR5

NVidia Quadro K4200 VCQK4200-PB 4GB 256-bit GDDR5 PCI Express 2.0 x16...


24 јан 14:46Skener, Laser Printer

Prodavam ispraven skener A4 format, kako na slikite, cena 2000 den


2.000 МКД
или предлог цена
24 јан 07:28Napojuvanje 700W Matrix

Napojuvanjeto e 700W raboti perfektno


500 МКД
или предлог цена
23 јан 20:32Se prodavam LG Monitor

LG Monitor 23" Link od monitorot: https://www.lg.com/uk/monitors/...


2.000 МКД
или предлог цена
23 јан 20:32Se prodavaLGA 1150 i3 4160 3.60ghz

Procesorot e socuvan i koristen za normalna upotreba.


1.500 МКД
или предлог цена
23 јан 20:32Se prodava GT 730 1gb

Koristena e za gejming i normalna upotreba, raboti normalno


23 јан 20:32ASUS AX 3000 Dual Band NOV NE KORISTEN

AX3000 Dual Band WiFi 6 (802.11ax) Router supporting MU-MIMO and OFDM...


22 јан 21:39TP LINK

Koriste 1 mesec


1.000 МКД
или предлог цена
22 јан 21:39ASUS Z87-K LGA 1150 + i7-4770K

ASUS Z87-K LGA 1150 Intel Z87 HDMI SATA 6Gb/s USB 3.0 ATX Intel Mothe...


2.500 МКД
или предлог цена
- 67 % Попуст
7.500 МКД
22 јан 11:44GIGABYTE GF GTX770 OC 2GB 256bit GDDR5

GIGABYTE GF GTX770 OC 2GB 256bit GDDR5 GV-N770OC-2GD Graphics Card


22 јан 11:44AMD RX480 4GB DDR5

Grafickata e ispravna, ne e koristena za majning. Na nea e gejmano 3-...


20 јан 20:33UPS NAPOJUVANJA EATON APC

Se prodavaat povekje vidovi ups napojuvanja so i bez akumulatori. Po...


1 €
или предлог цена
20 јан 20:09Core i5 7600k LGA 1151

Se prodava procesor Intel Core i5 7600k LGA 1151 up to 4.2Ghz. Cena ...


10.000 МКД
или предлог цена
18 јан 20:38ASUS 750W Gold PSU ROG STRIX

Se prodava napajanje Asus 750W Gold PSU Rog Strix kupeno vo Setec so ...


7.000 МКД
или предлог цена
18 јан 15:57ASUS ROG STRIX 3070TI 8GB

Se prodava graficka karta Asus ROG Strix 3070Ti 8gb. Grafickata e kup...


18 јан 15:45Продавам принтери

Принтери 1. HP Photosmart 7510 - ПРОДАДЕН 2. CANON MP620 3. AF...


16 јан 09:37Hdd 10 tb i 6tb novi

Se prodavat hard diskovi hdd 3.5 novi Segate i toshiba 10tb 13000 d...


13.000 МКД
или предлог цена
15 јан 13:54Prodavam stampac 1500

Se prodava stampac 1500 den


1.500 €
или предлог цена
14 јан 10:26FUJITSU monitor 17inc LCD

1280x1024 17inc LCD Vga, dvi-d, vgradeni zvucnici, 60hz Zabeleska- im...


500 МКД
или предлог цена
13 јан 14:58DELL monitor 15inc

1024x768 Vga 75hz Bez zabeleski Cena 500den fiksna(bez kabli). Moze ...


500 МКД
или предлог цена
13 јан 14:55SAMSUNG monitor 17inc LCD

1280x1024 17inc LCD Vga 75hz Zabeleska- povekje grebnatinki na ekrano...


500 МКД
или предлог цена
13 јан 14:54Plextor PX-LB950UE

Ispravan i testiran uz njega idu 5 blu ray verbatim discova nove od 7...


65 €
или предлог цена
13 јан 01:52Procesori za PC i7-2600K i i7-4770K

Procesori za PC i7-2600K - 2500 denari i7-4770K - 4800 denari


2.500 МКД
или предлог цена
11 јан 20:59Msi b85-g43 gaming

Se prodava neispravna maticna ploca, problem napojuvanje.


50 €
или предлог цена
11 јан 20:55Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам