Куманово
                   
2800 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Opel Astra GTC-Sport 2.0 cdti 165ks 2011god

Se prodava Opel Astra Gtc 2.0cdti 165ks uvezena od Germanija, Registr...


9.999 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 14:51Промовирано

Fiat 500 1.4 benzin 100HPSport MODEL SWISS NOVOO

Fiat 500 sport model 1.4 benzin 74kw/100ks najdobrite i najpogodeni f...


4.900 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 10:01Промовирано

ŠKODA YETI 2.0 TDI, 4X4, 6 BRZINI

●OPREMA SO KOJA RASPOLAGA VOZILOTO: •ABS •ASR •EL.STAKLA •EL.OG...


10.200 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 10:38Промовирано

BMW X5 E70 3.0d 235ps -08

Se prodava BMW X5 3.0d 235ps Xdrive 2008/7Godina Uvezen od Svajcaria...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 19:59MERCEDES-BENZ B170 NGT

Se prodava avtomobil do dobra sostojba, redovno servisirana i odrzuva...


3.800 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 19:59SE PRODAVA MERCEDES S500 AMG

-Mercedes S500 AMG - prva registracija 2001 - sila na motor 5.0L 22...


5.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 19:54PEUGEOT 207 1.6 HDI

Se prodava Peugeot 207 1.6 HDI 2006 god REGISTRIRANO CELA GODINA !!!...


4.700 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.800 €
Куманово

Автомобили

Денес 19:48MAZDA 2 1.5 SPORT EXCLUSIVE PERFEKTNA UVOZ CH

Kolata e donesena od Svajcarija,maksimalno socuvana so najdobriot maz...


4.600 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 18:58CHEVROLET AVEO 1.2 BENZIN 53KW

PRODAVAM CHEVROLET AVEO 1.2 BENZIN 53KW PROIZVEDENO 2006 GODINA...


1.599 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 18:49HONDA CIVIC 2,2 CDTI 140ks ""NOV UVOZ SLO""

HONDA CIVIC 2.2 CTDI 140ks -- GODINA 2008 -- KM 200000 --KOLATA ...


4.800 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 18:19  НОВ ОГЛАС

BMW 118 d 2008 godina - 105 kw / 142 hp

Se prodava bmw 118-120 dizel 105 kw (142hp) 2008 godina - klima manu...


6.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 18:15СЕ ПРОДАВА FIAT SEDICI 1.9 MULTIJET 4X4

Автомобилот е во одлична состојба, поседува full опрема ( клима, елек...


5.000 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
5.250 €
Куманово

Автомобили

Денес 18:15Kia Ceed 1.6 crdi 90ks 2007god.

Колата е увезена од Белгија Платени сите давачки до Мк табли 227.000к...


3.450 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 18:11RENAULT CLIO 1.5 dci

Se prodava RENAULT CLIO 1.5 dci 2005 god. Voziloto e vo super sost...


3.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 18:07Golf VI

VW GOLF 6 SO NAJ DOBRIOT I EKONOMICEN MOTOR 2.0TDI 110KS PROIZVEDEN 2...


7.200 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 17:53Golf 6 2008 godina 2.0 TDI

Se prodava Golf 6 - 2008 godina - cena 6700€ - 2.0 TDI, 81kw - po...


6.700 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 17:25Seat Leon 1.9 TDI

Se prodava Seat Leon 1.9 TDI - plateni site davacki do registracija...


4.650 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 17:25AUDI A7 MATRIX

Se prodava Audi A7 3.0quattro 245hp 2012 godina napraveni servisi na ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 17:18Golf 6 1.6 tdi 2010 Variant

Golf VI 1.6 tdi 105 ks karavan 2010 godina Registracija: Mart 2024...


7.200 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
7.500 €
Куманово

Автомобили

Денес 17:00Golf 6 2.0 TDI 110ks

plateno se do registracija motor 2.0 TDI 110 ks


7.600 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 16:54  НОВ ОГЛАС

Golf 6 2.0 TDI 110ks

plateno se do registracija motor 2.0 TDI 110 ks tel:078220600


7.600 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 16:52  НОВ ОГЛАС

Audi a3 1.9 TDI - 07 - S LINE

Kolata e donesena od Germanija I e vo odlicna sostojba. Od oprema pos...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 16:45BMW 730d M-Paket

Prodavam BMW 730d 2010/09 fabricki M paket i vnatre i nadvor registri...


17.900 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 16:08OPEL CORSA 1.2 LPG 2012

Se prodava : Opel Corsa 1,2 LPG 2012 - 163.500 km - realni Registri...


4.800 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
5.250 €
Куманово

Автомобили

Денес 15:58GOLF PLUS 2.0 TDI UVOZ CH REG.MK FABRIKA!!!

PRODAVAM GOLF PLUS 2.0 TDI (103KW) 2006 GOD. SO NAJDOBRIOT I NAJEKONO...


5.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 15:44  НОВ ОГЛАС

Se prodava Opel Korsa 1.3 CDTI vo odlicna sostojba

Se prodava Opel Korsa 1.3 CDTI vo super sostojba so ful oprema. Novi ...


3.499 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 15:25Se prodava Audi A 3

Se prodava Audi A 3 2.0 qvatro redovno odrzuvan,sega napraven golem s...


14.500 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
14.600 €
Куманово

Автомобили

Денес 15:20Vw passat 2.0 tdi 170 ps

Smeneto ulje u menjac motor svi filteri poluosovine drzaci na motor...


3.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 15:15GOLF 7 2.0 TDI PRV SOPSTVENIK SO 87,000 KM

kupen vo salon vo MK so pominati 87 300 km davam notarska garancija p...


15.900 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 15:13  НОВ ОГЛАС

OPEL CORSA D 1.4 B 74 KW 101 PS 2012 UVOZ OD SVAJCARIA

OPEL CORSA D 1.4 B 1.4 B 74 KW 101 PS 2012 NOV UVOZ OD SVACARIA 🇨🇭...


5.800 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 15:09  НОВ ОГЛАС

Audi A6 2.7 TDI '09 redesing Z.karton

Audi A6 2.7 TDI 2009 god redesing. Moze zamena, prednost avtomatik. ...


11.800 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
11.900 €
Куманово

Автомобили

Денес 15:01Opel Astra GTC-Sport 2.0 cdti 165ks 2011god

Se prodava Opel Astra Gtc 2.0cdti 165ks uvezena od Germanija, Registr...


9.999 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 14:51Volkswagen ID.3 Pro Performance, 150 KW, 58 KWh baterry

Volkswagen ID.3 Pro Performance, 150 KW (204KS) , 58 KWh battery. ...


42.900 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
42.990 €
Куманово

Автомобили

Денес 14:51Audi a4 S Line 2.0moze zamena za pomalo avto

Se prodava ili zamenuva Registrirana do 03/2024+zelen karton Napre...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 14:49PEUGEOT 307 2.0 HDI 100 KW FECELIFT


PEUGEOT 307 2.0 HDI 100 KW FECELIFT
PROIZVODSTVO 2005 GODINA
POMINAT...


3.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 14:36  НОВ ОГЛАС

Citroen C3 2007 benzin metan CNG

Registrirano so zelen karton, kolata e vo extra sostojba, pali vozi.


2.950 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 14:34Se prodava bmw 730d premium

Se prodava bmw 730d 245ks premium model,godina na proizvoctvo 2010. ...


20 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 14:24Grande Punto 1.3 multijet

Се продава Fiat Grande Punto во одлична состојба 2006та година, 1.3 m...


2.800 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
2.900 €
Куманово

Автомобили

Денес 14:17Fiat Grande Punto 2010god

Grande Punto !!!!REGISTRIRANO CELA GODINA!!! Motor:1.2 69ps Prav...


3.300 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 14:06Seat Ibiza 1.2TDI 2011god

Se prodava moze i zamena Seat Ibiza Motor: 1.2TDI(euro5) Sila na m...


5.000 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
5.200 €
Куманово

Автомобили

Денес 14:05Peugeot 206 HDI

Se prodava Peugeot 206 HDI 2005 80 kw Elektronik Elk na prozori E...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:42VW GOLF VII 2.0 TDI 150KS HIGLINE-LED

KOLATA E DONESENA OD UVOZ PLATENI DAVACKI ORGINALNA GODINA NA PROIZVO...


13.599 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:37  НОВ ОГЛАС

WV GOLF VII 1.6 TDI 105KS

KOLATA E DONESENA OD UVOZ PLATENI DAVACKI ORGINALNA KILOMETRAZA ORGI...


11.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:35  НОВ ОГЛАС
Страна 1 од 71

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам