Куманово
                   
2548 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

AUDI A4 2.0 TDI 105 KW 143 PS 2012 EKSTRA CENA ZA KES

AUDI A4 2.0 TDI 105 KW 143 PS 2012/11 KLIMATRONIK BORD KOMPJUTER E...


12.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

17 јан 18:06Промовирано

VW TOUAREG 3.0

2010 god registriran servisiran 247.000 km so istorija uvezen od CH s...


20.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

24 јан 14:31Промовирано

Renault Megan 1.9 dizel

Kolata e vo odliçna sostojba..So novi 4 gumi za 4 sezoni. Klimatronik...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

25 јан 17:10Промовирано

Audi A3 Sline

Socuvano vozilo ! Audi A3 1.9 TDI coupe so 2 vrati Mnogu ekonomic...


5.350 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
5.590 €
Куманово

Автомобили

Вчера 23:17Opel Astra 1.6 benzin/plin

Se prodava Opel Astra h 1.6 benzin plin 2005god 77kw 105konja registr...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 22:11Bmw 320d 2010god

Plateno se do registracija!!! Marka:Bmw Motor:2.0d 177ps Menuvac: ...


8.900 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
9.000 €
Куманово

Автомобили

Вчера 22:07Audi a5 dissel

Se prodava audi a5 disell Auto e so germanski tablicki Auto e kup...


35.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 21:49Wv Polo 1.4 tdi 2007 godina

Se prodava Wv POLO 1.4 TDI 51KW 69 KS Godina 2007 Servisiran U...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 21:28OPEL MERIVA 1.7 Dizel

Se prodava Opel Meriva vo odlicna sostojba. Motor 1.7 dizel ; Pr...


2.100 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 21:08***AUDI Q5 2.0TDI 4X4 Quattro 2009g***

-AUDI Q5 2.0TDI 4X4 Quattro -KOMANDI NA VOLAN -KOZNI SEDISTA -LET...


13.600 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 20:47***NISSAN QASHQAI 2.0 DCI 2011G***

NISSAN QASHQAI 2.0 DCI 2011G KOMANDI NA VOLAN -TEPOMAT -SONCEV K...


8.800 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
8.900 €
Куманово

Автомобили

Вчера 20:47***AUDI Q5 2.0TDI 4X4 Quattro 2010g REGISTIRANO***

-AUDI Q5 2.0TDI 4X4 Quattro -REGISTRIRANO DO 10.09.2023 -KOMANDI N...


13.800 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 20:47***GOLF 6 2.0TDI 81kw 2009GOD***

-GOLF 6 2.0TDI 2009god 81kw -REGISTRIRANA DO 10.10.2023 CELA GODINA ...


7.200 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 20:47Honda Civic Type S 2.2 dizel 140ks

Se prodava Honda Civic Type S uvezena od Svajcarija registrirano cela...


6.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 20:39  НОВ ОГЛАС

TOUAREG 3.0 TDI 165 KW 225 PS 2006 4X4 FUL OPREMA AUTOMATIK

TOUAREG 3.0 TDI 165 KW 225 PS 2006 FUL OPREMA AUTOMATIK KOLA E SERVI...


7.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 20:36  НОВ ОГЛАС

SE PRODAVA MERCEDES ML 320 CDI 2006 GOD MOZE I ZAMENA

SE PRODAVA MERCEDES ML 320 CDI 2006 GOD REG DO 11 2023 GOD SO ATE...


9.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 20:26  НОВ ОГЛАС

BMW 320D 150KS FACELIFT 2001

Kolata e vo super sostojba registrirana so zelen karton atest folii n...


2.900 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 20:24BMW 730d

BMW 730 Diesel 245 PS Donesen od CH Registriran so zelen Karton Do12....


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 19:56Golf 7 2.0 TDI 150hp FULL

VW Golf 7, 2.0 TDI 110 kw, 150ks euro 6(bluemotion) 2016 god.190000 ...


15.100 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 19:22Rexton Mercedes motor 2.7

Se prodava dzip rexton mercedesov motor 2.7 137kw 186ks 2006g avtoma...


5.200 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 19:17  НОВ ОГЛАС

Mitsubishi outlander 2.2 156ks

Voziloto e bez zabeski registrirano I zelen karton. Servisirano sme...


7.300 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
8.200 €
Куманово

Автомобили

Вчера 19:10VW GOLF 5 1.9 TDI 77KW 105KS -06

SE PRODAVA VW GOLF 5 1.9 TDI 77KW 105KS 2006/5GODINA SERVISIRAN VO DO...


4.400 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
4.550 €
Куманово

Автомобили

Вчера 19:08Alfa Romeo Giulia 2.2 jtdm 2017g 60.000km

Se prodava Alfa Giulia 2.2 jtdm 150hp 2017g Proizvedena 12.2016 kupe...


25.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 18:44DELOVI ZA FIAT 500 фиат делови polovni delovi 500C

DELOVI ZA FIAT 500 1.3 multijet Se sto vi e potrebno tel 071 35 35 ...


111 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 18:43Citroen NEMO 1.4 HDI 2011g 140.000 km FIAT FIORINO

Se prodava CITROEN NEMO 1.4 HDI 50kW 70ks so pominati 140.000km od pr...


4.700 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 18:43AUDI A4 1.9 131KS

prodava audi a4 1.9 131 ks Oprema: *Klimatronik *Abs *Esp *Servo...


3.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 18:38Audi A4 B7 1.9 116ks

Se prodava Audi A4 1.9tdi 116ks 2007 godina uvezeno od belgija, posed...


7.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 18:37  НОВ ОГЛАС

BMW F 10 2011

F10 2011 moze zamena so vasa doplata


16 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 18:37BMW 525 avtomatik 218 ks perfektna sostojba

bmw e vo mnogu dobra sostojba x drive M paket proverka po vasa zelba ...


14.999 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 18:35Opel rekord olimpija 1966 godina

070-639-649


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 18:32AUDI A6 / 2009 / REDIZAJN

Prodavam Audi A6 Jacina na motor : 190hp 2.7 Dizel Godina: 2009 So...


12.600 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 17:59  НОВ ОГЛАС

Golf 6 1.6 tdi 2010 karavan

Golf VI 1.6 tdi 105 ks Variant karavan 2010 godina 226.000km so s...


8.199 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
8.299 €
Куманово

Автомобили

Вчера 17:58Bmw m550d xdrive napa, nightvision 381 ks 2013

M-PERFORMANCE 50.Kolata e kupena vo svajcarija i istata e so pominat...


29.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 17:56Skoda Oktavia 2.0 tdi 150 ks 4x4 perfektna

Skoda Oktavia 2.0 tdi 150 ks. 4x4 2014 godina. Kolata e kupena vo Sva...


10.890 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 17:55Mercedes-Benz A180 cdi blue efficiency Urban. Perfektno

Mercedes-Benz A180 cdi blue efficiency Urban Kolata e kupena vo svaj...


13.400 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 17:55Peugeot 308 1.6 thp GT-line 205 ks 2017/16. PERFEKTNO

Peugeot 308 1.6 thp GT-line 205 ks. Kolata e donesena od Svajcarija i...


14.900 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 17:54Peugeot 207 cc-.1.6 - 16 v turbo 150 ks Roland Garros editio

Peugeot 207 cc-.1.6 - 16 v turbo 150 ks Roland Garros edition 2009 go...


4.150 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 17:54Volkswagen VW Golf VI 1.6 TDI Full oprema

Se prodava GOLF VI 1.6 TDI . Registrirano do 08.2023 godina. Full opr...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 17:21Peugeot 406 cupe. Dizna plin.klima.

Peugeot 406 cupe. Pininfarina. Atest plin. Servo. Abs. Dva aerbega. C...


1.200 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 17:15Renault Clio dci

kolata e vo odlicna sostojba Klimatronik bord computer tempomat ...


3.300 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 17:01  НОВ ОГЛАС

Passat 2.0 tdi bi turbo

Kolata e donesena od Svajcarija so full oprema


23 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 16:58Mazda 121 panorama

⬇️Se prodava Mazda 121⬇️ 🟢Mnogu redok model na mazda 🟢Voziloto Po...


1.050 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
1.200 €
Куманово

Автомобили

Вчера 16:57AUDI A3 1.9 TDI 77KW NAJNOV UVOZ CH

GODINA 2008-MA KILOMETRAZA 217 000 KM. ORGINAL SO SERVISNA KNSIKA MO...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 16:57Страна 2 од 64

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам