Куманово
                   
2879 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava Mitsubishi Pajero

Naj ubaviot dzip 4×4 3.2 reduktor se isprevno so garancija çisto dzip...


16.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

MERCEDES C250 CDI BLUEFFICIENCY EURO5

MERCEDES C250 CDI BLUEFFICIENCY BITURBO 🇨🇭🇨🇭-privat AVANTGARDE ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:44Промовирано

Audi A8 4.2Tdi 351ks Quattro Staklo Novo

Audi a8 4.2Tdi 258kw/351ks quattro so najdobriot i najpogoden Audi di...


22.800 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

29 сеп 10:32Промовирано

Passat CC

Passat CC 2.0tdi BlueMotion 2012 godina pominato: 250***km menuvac: ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 15:51  НОВ ОГЛАС

SEAT LEON 1.2 TSI 77KW NAJNOV UVOZ CH EURO 5

GODINA 2010-TA KILOMETRAZA 180 000 KM. ORGINAL MOZE PROVERKA VAS IZB...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 15:43Se prodava Mazda 6 2.2 2011 god

Se prodava Mazda 6 2.2 2011 god Registrirana do 06.2022 so zelen k...


7.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 15:05Renault Laguna 2.0 dci Automatic 2008 Moze zamena

Renault Laguna 2.0 dci Automatic 2008 Moze zamena so moja ili vasa do...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 15:02Citroen C4 1.6hdi 92ks 2013god

Klimatronik,abs,esp,bord kompijuter,parkin senzori,hromirani lajsni,a...


6.700 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 15:02Audi a4 2.0 tdi

Se prodava audi a4 2.0tdi 140ks 8v DPF motor Motor menjac karoserija...


4.990 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
5.600 €
Куманово

Автомобили

Денес 15:00Vw golf 6 2.0tdi

Vw golf 2.0tdi 110ks servisiran i registriran cela god Oprema standa...


7.100 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
7.200 €
Куманово

Автомобили

Денес 15:00PEUGEOT 207 1.6 HDI 66KW NAJNOV UVOZ CH

GODINA 2009-TA KILOMETRAZA 210 000 KM. ORGINAL SO SERVISNA KNISKA MO...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 14:58Hummer H3

Hummer h3 3.500 v5 vo odlicna sostojba cena ne e fiksna klima rabo...


22.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 14:49OPEL MERIVA 1.7 DIZEL

Opel meriva kollata gi ima site opciji klima airbagi i drugi opciji k...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 14:41Alfa Romeo 159 2.4 JTDm

Kolata e vo odlicna sostojba sredena za sebe kolata e reg do april 2...


3.959 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 14:41Se prodava odlicno socuvan Golf V registriran so zelen k

Se prodava golf 5 2005g reg do 2ri mesec so zelen karton tip top bez ...


4.500 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.600 €
Куманово

Автомобили

Денес 14:20Opel Corsa 1.7 dti isuzu motor 2002 god so klima

Se prodava opel corsa 1.7 dti isuzu motor so klima ispravna 2 novi gi...


2.099 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 14:15FIAT PUNTO 1.2 BENZIN, SO KLIMA

Se prodava Fiat Punto 1.2 benzin so klima , servo , abs 98 godina, r...


850 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 14:15OPEL CORSA 1.4 BENZIN, SO KLIMA, PRV SOPSTVENIK

Se prodava opel corsa 1.4 benzin so klima , servo , airbeg Kolata ne...


1.200 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 14:14OPEL ANTARA 2.0 CTDI 4X4

PRODAVAM OPEL ANTARA 2.0 CTDI 2.0 REGISTRIRANO VOZILO DO 03.2022 ...


7.450 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 14:14SE PRODAVA BMW 318

Se prodava BMW 318 vo odlicna sostojba so navlaki na sedista, novi gu...


3.100 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 14:13Golf 7.5/1.6tdi/85kw/2017 god

Se prodava GOLF 7.5 - 1.6tdi - 85kw - 2018god. Nov uvoz od EU Registr...


14.900 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 14:11Se prodava Peugeot Bipper

Se prodava vo mnogu dobra sostojba


4.400 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 14:04PEUGEOT 308 1.6 HDI 80KW NAJNOV UVOZ CH

GODINA 2007-MA KILOMETRAZA 220 000KM. ORGINAL MOZE PROVERKA VAS IZBO...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:56WV Golf 1.9 TDI 90ks

WV Golf 4 1.9 TDI 90ks vo odlicna sostojba, registriran do 06.07.2023...


2.100 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:31NA DELOVI SEAT LEON 1.9TDI 99-04

AVTOMOBILO E SAMO ZA DELOVI


11.111 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:29***SKODA CITIGO 1.0 BENZIN 2014 god***

SKODA CITIGO 1.0 BENZIN 44kw -Arb, Ars Abs Bord Kompjuter - Aux, Cd...


5.400 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:28***GOLF 6 2.0TDI 81kw2010GOD REGISTRIRANO*** ***

-GOLF 6 2.0TDI 2010god 81kw -Senzor za dozd -Registrirano DO 15.08...


7.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:28***GOLF 6 2.0TDI 81kw 2009GOD***

-GOLF 6 2.0TDI 2009god 81kw - 195000km -Senzor za dozd -Senzor za...


6.800 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:27Alfa Romeo 159 SportWagon

Se prodava Alfa Romeo 159 1.9 JTDm vo top sostojba so full oprema, se...


3.600 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:20Opel Astra H 2005

KONTAKT 071345628 071345628 071345628 Opel Astra H 2005 godina 1....


2.900 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:20СЕ ПРОДАВА CHEVROLET KALOS

Автомобилот е во одлична состојба како екстериерно така и интериерно,...


2.350 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
2.400 €
Куманово

Автомобили

Денес 13:17Citroen C4 Picasso 1.6 Hdi 80 Kw Auto Plac Zurich

Citroen C4 Picasso 1.6 Hdi 103 Kw PROIZVODSTVO 2008 GODINA POMINATI...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:12  НОВ ОГЛАС

Toyota Aygo 1.0 benzin 50 kw Auto Plac Zurich

Toyota Aygo 1.0 benzin 50 kw proizvodstvo 2007 godina pominati: 19...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:09  НОВ ОГЛАС

Subaru Forester прв сопственик

Возилото е купено во Толту Македонија, редовно е сервисирано, без соо...


8.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:08  НОВ ОГЛАС

SE PRODAVA OPEL ASTRA H 1.7 CDTI SPORT 2008 GODINA

Opel Astra H 1.7 cdti dizel 2008 godina Kolata ima pominato 250.600...


3.300 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:06Hyundai i30 1.4 Benzin 80 Kw Auto Plac Zurich

Hyundai i30 1.4 Benzin 80 Kw Proizvodstvo 2012 godina Pominati: 2...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:05Hyundai i20 1.2 Benzin 57 Kw Auto Plac Zurich

Hyundai i20 1.2 Benzin 57 Kw Proizvodstvo 2011 godina Pominati: 1...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:05Peugeot 207 1.6 Benzin Kw 88 Auto Plac Zurich

PEUGEOT 207 1.6 BENZIN 88 KW PROIZVODSTVO 2007 GODINA POMINATI: 14...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:05Peugeot 307 2.0 Hdi 100 Kw Auto Plac Zurich

PEUGEOT 307 2.0 HDI 100 KW PROIZVODSTVO 2007 GODINA POMINATI: 225.0...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:05Fiat Panda 1.4 Benzin 73.5Kw Auto Plac Zurich

FIAT PANDA 100 Hp 1.4 BENZIN 73.5 KW PROIZVODSTVO 2008 GODINA POMIN...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:05Fiat Grande Punto 1.3 Jtd 55 Kw Auto Plac Zurich

FIAT GRANDE PUNTO 1.3 JTD 55 KW PROIZVODSTVO 2007 GODINA POMINATI: ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:05Citroen C1 1.0 Benzin Kw 50 Auto Plac Zurich

CITROEN C1 1.0 BENZIN 50 KW PROIZVODSTVO 2006 GODINA POMINATI: 229...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:05Daihatsu Cuore 1.0 Benzin Kw 51 Auto Plac Zurich

DAIHATSU CUORE 1.0 BENZIN 51 KW PROIZVODSTVO 2008 GODINA POMINATI: ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:05Страна 1 од 72

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам