Куманово
                   
2467 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

MERCEDES-BENZ A180 CDI 2005-SUPER SOSTOJBA=EXTRA CENA

❇️Se prodava Mnogu socuvan So FULL Oprema: - - - - - - - ...


3.699 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.799 €
Куманово

Автомобили

Денес 18:25Промовирано

Vw fox 1.2 benzin 44kw 2012 Swiss

Vw fox 1.2 benzin 44kw 2012 euro5 NOV UVOZ🇨🇭🇨🇭 1.2 BENZIN MOTOR ...


3.650 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

27 ное 12:12Промовирано

BMW 120D 2.0D 177KS

Модел:BMW 120D 2.0D 177KS Произведено:2008год Гориво:Дизел Мотор:199...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

26 авг 16:16Промовирано

Audi a5 dissel

Se prodava audi a5 disell Auto e so germanski tablicki Auto e kup...


37.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 18:27MERCEDES-BENZ A180 CDI 2005-SUPER SOSTOJBA=EXTRA CENA

❇️Se prodava Mnogu socuvan So FULL Oprema: - - - - - - - ...


3.699 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.799 €
Куманово

Автомобили

Денес 18:25Citroen C3 1.4 HDI 2014 god 50 kw

Citroen C3 1.4 HDI 2014 god 50 kw vo odlicna sostojba so pominati 121...


6.300 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 18:04Mercedes E220

Shitet Mercedes E220 Viti 2005 Dsg Rigistrim 1 vjet Guma tmira ...


4.900 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 17:48Passat 2.0

Shitet Passat 2.0 Viti 2006 Desge Klima tronik Ibanem servis G...


5 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 17:48Mercedes A180 CDI

Se prodava Mercedes A180 CDI - avantgarde oprema - servisiran - Z...


3.700 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 17:13VW PASSAT VARIANT BLUEMOTION 2007 G.

Voziloto e uvezeno od austrija, site davacki plateni do registracija....


4.400 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 16:42SEAT ALTEA 1.9TDI

Avtomobilot e uvezen od austrija plateni site davacki do registracija...


3.895 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 16:42Golf 7 2.0 tdi DSG

Golf 7 tdi 2.0 dsg 2014/2013 Motor dobar Menuvac dsg Klima ( lad...


12.999 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 16:38Passat 2.0 tdi

Prodavam Passat 2.0 TDI 140 PS God 2012/2011 Kolata e uvezena od C...


9.299 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
9.999 €
Куманово

Автомобили

Денес 16:38Touran 2.0 7 sedista

Prodavam Vw Touran2.0 TDI 140 PS God 2012 —7 sedista Kolata e uvez...


11.999 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 16:38BMW 730XD G11 FULL OPREMA 2016G

Kolata e vo odlicna sostojba so full oprema, i e na BG tabli se vozi ...


49.000 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
11.111.111 €
Куманово

Автомобили

Денес 16:36Mazda Cx-7 2.3 DISI Turbo

Prodavam mazda Cx-7 2.3 DISI Turbo 260 ks 191 kw benzin ima vgradeno ...


9.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 16:20Se prodava Peugeot 3008-2017 2.0 150hp

Se prodava Peugeot 3008, 2.0 150 ks, 2017 godina. Kolata e uvezena od...


20.999 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
21.200 €
Куманово

Автомобили

Денес 15:41FIAT BRAVO 1.4 T-Jet TURBO BENZIN, 120ks, NEUVEZUVANO!!!!!!

Prodavam Fiat Bravo prva registracija 19.12.2007, 1.4 T-Jet turbo ben...


4.550 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
4.600 €
Куманово

Автомобили

Денес 15:32SEAT ALTEA XL 1.9 TDI 77KW NAJNOV UVOZ CH

GODINA 2009-TA KILOMETRAZA 240 000 KM. ORGINAL SO SERVISNA KNISKA MO...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 15:24Djip uaz

Se prodava uaz benzin plin cena1900 evra ne e fixna barajte samo na o...


1.900 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 15:23**VW GOLF 7 1.6 TDI 2015G REGISTRIRAN**

-GOLF 7 1.6 TDI 2015God 66kw Registrirano do 10.20.2023 -Servisna k...


12.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 15:20***DODGE CALIBER 2.0CRD DIZEL 2008GOD***

-DODGE CALIBER 2.0CRD DIZEL 2008GOD -KOMANDI NA VOLAN -PARKING KAME...


5.300 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 15:20***AUDI Q5 2.0TDI 4X4 Quattro 2013god ***

-AUDI Q5 2.0TDI 4X4 Quattro -TRI KLUCA -START STOP SISTEM -LED ...


16.800 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 15:20***GOLF 6 2.0TDI 81kw 2009GOD***

-GOLF 6 2.0TDI 2009god 81kw -REGISTRIRANA DO 10.10.2023 CELA GODINA ...


7.200 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 15:20***SKODA CITIGO 1.0 BENZIN 2014 god***

SKODA CITIGO 1.0 BENZIN 44kw -Arb, Ars Abs Bord Kompjuter - Aux, Cd...


5.400 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 15:19***FORD FOKUS C-MAX 1.6TDCI 2007GOD

-FORD FOKUS C-MAX 2007G -KLIMATRONIK(KLIMATA RABOTI) -ABS; -FABRIC...


3.300 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 15:19Golf 6 2.0 140 ks highline 2010god registriran cela godina

Se prodava golf 6 2.0 140 ks Highline najfull oprema so najdobriot mo...


8.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 15:17  НОВ ОГЛАС

BMW 118d (E87)

BMW 118 d FULL OPREMA 2.0D 90 KW/122 KS god: 2005 OD OPREMA POSED...


4.900 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.000 €
Куманово

Автомобили

Денес 15:14***VW PASAT B8 1.6 TDI 2017G HighLine***

VW PASAT B8 1.6TDI 2017G HighLine -REGISTRIRAN DO 15.08.2023 -ZELE...


16.800 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 15:04Golf 5 EXSTRA

Se prodava golf 5 vo odlicna sostojba turbo benzin 1.4 motor 6 + R so...


5.000 МКД
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 14:56Audi a3 1.9tdi 105 konja

Audi a3 1.9 tdi 2007 god uvezeno od austrija registrirano na mk tabl...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 14:46Mercedes C200 CDI 136ks 2011god. 189000km

Se prodava Mercedes c200 cdi 2.1 136ks ekonomicen motor so mala potro...


11.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 14:29Seat Ibiza 1,2 2011 godina.

Se probava Ibiza 1,2 benzin proizvedena 2011 godina.Kolata e vo odlic...


4.500 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.590 €
Куманово

Автомобили

Денес 14:04AUDI A4 2.5 TDI 6 SPEED S-LINE

AUDI A4 2.5 TDI 120 KW 163 PS REG 27-11-2023 GOD 2004 NA SOBRAC...


2.650 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 14:04PASSAT 2.0 TDI HIGHLINE 8 VENTILI 072554064 KOZA

PASSAT 2.0 TDI 103 KW 140 PS 6 SPEED HIGHLINE 8 VENTILI GOD 20...


5.300 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 14:03GOLF 5 1.9 TDI 105 PS 6 SPEED 072554064

GOLF 5 1.9 TDI 77 KW 105 PS GOD 2008-7 6 SPEED REG DO 26-02-2023 ...


5.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 14:03Se prodava Opel Vectra C 2004 god

Opel Vectra C 2004 god. 2.0 116 HP , 220.000 km projdeno , redovno...


2.350 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
2.400 €
Куманово

Автомобили

Денес 13:55Golf 7.5/1.6tdi/85kw/2017 god

Se prodava GOLF 7.5 - 1.6tdi - 85kw - 2018god. Nov uvoz od EU Registr...


14.500 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
14.900 €
Куманово

Автомобили

Денес 13:28Golf 7 2.0 TDI 150hp FULL

VW Golf 7, 2.0 TDI 110 kw, 150ks euro 6(bluemotion) 2016 god.180000k...


15.200 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
15.600 €
Куманово

Автомобили

Денес 13:19Audi a3 1.9tdi 105ks sportback

Se prodava audi a3 1.9tdi 105ks 2008 godina face lift model so oprema...


3 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:19Bmw 118 d 2.0d 143ks 2008godina

Se prodava bmw 118d 2.0 dizel 143ks 2008 godina facelift model. Kol...


3 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:19Wolsvagen Polo 1.4i Full Opre Nov Uvoz CH

Polo 1.4i benzin Servisna Historija Novi zimni gume Reg zelen karton...


2 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:08Audi A3 2.0 Automatic

Audi A3 2.0tdi Automatik Pllateno do reg Tel za info 070 522 907


4.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:08  НОВ ОГЛАС
Страна 1 од 62

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам