Битола
Подкатегорија:
                   
316 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Hitno prodavam postolje za TV

Hitno prodavam postolje za TV, a mozi i za druga namena. Dimenzii:vi...


1.200 МКД
или предлог цена
Вчера 23:41Mnogu eftino namestaj

Prodavam 4 foteli,dva regali,masa trpezariska,tepisi,frizider,spore n...


По Договор
или предлог цена
Вчера 21:03Prodavam Vitrina

Vitrina dobro socuvana kako nova


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 20:18Trosedi

Se prodava kjos 3m na 3m , plakar , masa , tepih Cena po dogovor ko...


По Договор
или предлог цена
Вчера 19:56Troset dvoset

Troset i dvoset odlicni malku se potrebeni kako novi zacuvani Troset...


8.000 МКД
или предлог цена
Вчера 19:56Fotelja malku koristena,eftino

Malku e koristena,odrzuvana i dobra ,kvalitetna izrabotka.


1.300 МКД
или предлог цена
Вчера 17:59Fotelja na rasklopuvanje MOJCA SIMPO 90x110x80

МОЈЦА фотелја за седење/спиење на расклопување со механизам. Пуштена ...


4.500 МКД
или предлог цена
Вчера 17:59Kako novo

Kvalitetno


1 €
или предлог цена
Вчера 17:00Vitrini i komodi

odlicno socuvani kvalitetni


1 МКД
или предлог цена
Вчера 17:00Se prodavat trosed i fotelja

Se prodavat trosed i fotelja skaja Trosedo se pusta i e zacuvan samo...


50 €
или предлог цена
- 50 % Попуст
100 €
Вчера 16:35Се продава !

Се продава половен плакар !


12.000 МКД
или предлог цена
Вчера 08:30  НОВ ОГЛАС

Клубски маси за дневен престој

Клубски маси стаклени Клубските маси се изработени од стакло( кал...


5.900 МКД
или предлог цена
Вчера 08:19Komoda i malo masice

Komoda 4000 den Tel:070321354


4.000 МКД
или предлог цена
31 мар 20:49Drveni Masi

PRAZNICEN POPUST NA GOTOVI MODELI. AKCIJATA TRAE EDNA NEDELA. POVELET...


По Договор
или предлог цена
31 мар 19:15Се продаваат трпезариска маса со 6 столици

Се продава трпезариска маса со 6 столици. Масата и столиците се зачув...


30.000 МКД
или предлог цена
31 мар 17:31Se prodava komoda i staklena masa

Komoda za dnevna soba I mala klub masicka. I dvete raboti se vo od...


1 МКД
или предлог цена
31 мар 16:45Regal za pretsobje

Regalceto e 2m sirina i 1.8m visina


3.000 МКД
или предлог цена
31 мар 12:40Socuvan TROSED so SANDUK

Se prodava socuvan trosed, so golem Sanduk za ostavanje na postelnina...


99 €
или предлог цена
31 мар 07:27Trosed, dvosed, fotelja

Prodavam garnitura, trosed, dvosed I fotelja Dobro zacuvani. Trosedot...


10.000 МКД
или предлог цена
30 мар 17:00Итно!!! Топ Цена! Тросед Двосед Агол!

Продавам поволно користена аголна гарнитура тросед 2.2м ,двосед1.7м и...


5.000 МКД
или предлог цена
30 мар 15:14Polovna garnitura prifatliva cena

Polovna garnitura se prodava. Cena prifatliva


5.000 МКД
или предлог цена
30 мар 13:56TV komoda masicka I biro za kompljuter

Komplet komoda so masicka I biro za kompljuter zakacalka gratis


11.999 МКД
или предлог цена
30 мар 11:02Trosed so ge i fotelja

Trosed povrsan so ge i fotelja vo odlicna sostojba Trosedot se pusta...


5.000 МКД
или предлог цена
29 мар 12:20Dve futelji, dva kauci i regal

Se prodavat povolno, dobro zacuvan mebel, Eden kauc/krevet : 3000 de...


По Договор
или предлог цена
28 мар 08:26NOVA GARNITURA SO MEMORI PENA

Nova garnitura se Gleda od Slikite kupena od Prima 2020 dimenzi 270sm...


16.000 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
17.000 МКД
28 мар 08:00Agolna garnitura

Prodavam agolna garnitura vo odlicna sostojba. Dimenzii 2,55 × 1,67 ...


15.000 МКД
или предлог цена
28 мар 00:07Garnitura i masa

Trosed, dvosed i fotelja - 100 evra Masa mala drvena - 100 evra Bit...


200 €
или предлог цена
27 мар 20:59Garnetura za sedenje

Garneturata e kako nova 1 mesec sedena


10.000 МКД
или предлог цена
27 мар 18:55Trosed, dve fotelji, masa so stolici

Trosed, dve fotelji, masa so stolici


18.000 МКД
или предлог цена
27 мар 15:16Garnitura za dnevna soba

Се продава гарнитура ( тросед , двосед и фотеља ) во одлична состојб...


1 €
или предлог цена
27 мар 11:57Trosed&dvosed

Se prodavaat trosed&dvosed inf: 079 202 381


4.000 МКД
или предлог цена
26 мар 20:41Komoda za dnevna soba

Se prodava komoda za vo dnevna, medijapan beloto i iverka vengeto. Ko...


7.000 МКД
или предлог цена
26 мар 03:41Trosed,dvosed i 2 fotelji

Se prodavaat Trosed dvosed i dve fotelji mnogu malku koristeni kako n...


4.000 МКД
или предлог цена
24 мар 08:48Trosed so mehanizam

Prodavam trosed so mehanizam. Trosedot se prodava poradi promena na e...


120 €
или предлог цена
23 мар 12:32Се продава кревет

За повеќе информации на 075 998 753


3.000 МКД
или предлог цена
22 мар 20:53Se prodava pecka i plakar

Se prodava vitrina cisto drvo 187x50x107 Se prodava pecka cer 6kw s...


1 €
или предлог цена
22 мар 12:17Prodavam polovna, zacuvana Komoda i Masa od medijapan.

Telefon: 071 233 657


1 МКД
или предлог цена
21 мар 22:31Regal garderober kako nov

077517535


4.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
5.000 МКД
21 мар 09:23ТВ елемент со телевизор

Се продава Philips телевизор. Јавувајте се на тел.070 648 274.


1.000 МКД
или предлог цена
20 мар 14:40Медијапан ТВ комода

Се продава ТВ комода,комплетно изработена од медијапан.Бела боја.Диме...


5.000 МКД
или предлог цена
20 мар 14:39Страна 1 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам