6927 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VW POLO 1.4 BI FUEL BENZIN/PLIN FABRICKI 63 KW

✅VW POLO 1.4 BI FUEL BENZIN/PLIN FABRICKI HIGLINE ✅ZELEN KARTON ✅SE...


5.650 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
5.700 €
Прилеп

Автомобили

01 јун 11:07Промовирано

ELEKTRICNI SKUTERI CITY COCO

✅CITY COCO ✅63 000 DENARI ✅20AH ✅60V ✅1500W ✅Опсег со едно полнење о...


63.000 МКД
или предлог цена
08 фев 14:31Промовирано

Fiat Punto 1.3 MultiJet 2004

Vo odlicna sostojba. Vozeno i odrzuvano od eden sopstvenik poslednite...


2.500 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.600 €
Прилеп

Автомобили

Денес 09:51Промовирано

Matiz

Se prodava Matiz 2007god pali vozi so plin Registiran cela god , im...


1.100 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:33FULDA 195 65 15 NOVI gumi 4x108 4x100 5x100 5x112 185 60 55

2 x 195 65 15 FULDA MULTICONTROL ZA SITE VREMINJA ( OZNAKI) M+S D...


1 €
или предлог цена
Денес 12:28VW GOLF 5 1.9 TDI -FULL - P E R F E K T E N !!!!

SE PRODAVA ODLICNO ZACUVAN GOLF 5 1.9 TDI 77 KW - VOZILOTO E OD UVO...


4.600 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:25Motor 1.9td za volvo 460/440 reno19 clio megan

1.9 TD 66KW Motorot e ispraven mozi da se proba seuste e na kola


1 €
или предлог цена
Денес 12:10Mercedes C270 Avtomatik

Se prodava i menuva Mercedes C270 CDI 170ks,automatic vo odlicna sos...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:01Alfa Romeo 156 2.0 ts

Se prodava ili menuva Alfa Romeo 156 2.0 ts, atestiran plinski ured, ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:01Delovi za Ford Mondeo mk2 i mk3

Delovi za Ford Mondeo mk2 1.8 td i mk3 2004/5 godina Se prodavaat de...


По Договор
или предлог цена
Денес 12:00Delovi za Ford Focus 1.8 tdci

Se prodavaat delovi za Ford Focus 1.8 tdci Motor, menuvac racen, la...


По Договор
или предлог цена
Денес 12:00Peugeot 3008

Се продава Peugeot 3008 ,2017 година 1.6 блу хди 120кс.,регистрирано ...


21.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:49Se prodava mazda 6 2.0

Se prodava mazda 6 2.0 dizel motor top sostojba, registrirana do 28.1...


3.400 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:48Se prodava BMW X3

Se prodava bmw x3 top sostojba registirano do 17.01.2024god. Oprema: ...


6.700 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:48Citröen C5 2.0 HDi

Se prodava Citroen C5 2009 godina 2.0hdi 136ks,mnogu ekonomicen motor...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:47SE PRODAVA TORI MOTORCE 49cc

poveke info na tel +389 75395565


150 €
или предлог цена
Денес 11:47SE PRODAVA TOMOS AVTOMATIK 49cc

poveke info na tel +389 75395565


350 €
или предлог цена
Денес 11:47Vw Golf 6 1.6TDI 2009g

✅Se prodava Vw Golf 6 1.6TDI 2009god ✅Registriran cela godina 03/2024...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:38Vw Beetle 1.9TDI 90ks 2000g

✅Se prodava Vw Beetle 1.9TDI 90ks 2000g ✅Registrirana do 01/2024! ✅...


2.000 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
2.100 €
Прилеп

Автомобили

Денес 11:38Skoda Fabia 2005 1.2 benzin/plin

Prodavam Skoda Fabia 2005god 1.2 benzin/plin Registrirana do Janua...


2.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:33Opel Zafira 2.0 dti na delovi

.


123 €
или предлог цена
Денес 11:32Opel Meriva 1.7 cdti

Kompletna Samo na delovi


123 МКД
или предлог цена
Денес 11:32Opel Corsa C 1.0

Exstra sostojba Samo na delovi


123 €
или предлог цена
Денес 11:32Sevrolet Spark na delovi

Kompleten


123 €
или предлог цена
Денес 11:32Opel Astrra H 1.9 cdti na delovi

Kompletna


123 €
или предлог цена
Денес 11:32Opel Corsa B na delovi

Kompletna


123 €
или предлог цена
Денес 11:32Opel / delovi

.polovni delovi na lager Za opel


123 €
или предлог цена
Денес 11:31Opel Zafira 1.9 B na delovi

Kompletna so 120 ks 6 brzini menuvac Euro kuka Exstra sostojba


123 €
или предлог цена
Денес 11:31Vw Bandasi 5x112

Bandasite se original vw izvade I od passat gumi za site sezoni 2 se ...


Денес 11:24SE PRODAVA ATOS

se prodava hundai atos ,potpolno ispraven !!dosega nema nisto raboten...


110.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:24Kawasaki z800 ! 2016 !

Kawasaki z800 2016 Reg do 11.23 Quickshifter Servisiran full ! Mas...


7.100 €
или предлог цена
Денес 11:24Ford Mondeo 2.0TDCi Ghia

Ford Mondeo 2.0 tdci HDI 85kw 115hp‼️ Motorot e peugeot(stariot pezo ...


5.750 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.850 €
Прилеп

Автомобили

Денес 11:22Punto, bravo, brava NA DELOVI

Delovi za fiat punto, bravo, brava. Povolno. Info na 075-692-017 ili ...


8 €
или предлог цена
Денес 11:06Hyundai accent NA DELOVI

Delovi za hyundai accent. Info na 075-692-017 ili 075-490-214


8 €
или предлог цена
Денес 11:06LAND ROVER FREELANDER DELOVI

Delovi za land rover freelander 2.0 dizel


1 €
или предлог цена
Денес 11:0418ki 5x120 9.5J so 8.5J za bmw

Pasuvaat na skoro site modeli e60 e90 f10 f30 itn.. 2 gumi se letni ...


350 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
370 €
Денес 10:57Reno megane

Se prodava Reno Megane 2ka 1.6 Napraven I mal I golem servis Registri...


3.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 10:57SCANIA G420 2010 + SCHMITZ 2012

registrirani cela godina Scania 17000 € Schmitz 11500€


28.500 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
29.000 €
Прилеп

Камиони

Денес 10:50Bandasi 15ki 5*112

Odlicno socuvani. 5000den fix


5.000 МКД
или предлог цена
Денес 10:41BMW E90 320d 2.0 LCI

Возилото е во супер состојба. Редовно сервисирано. Се работи до после...


7.700 МКД
или предлог цена
- 94 % Попуст
123.456 МКД
Прилеп

Автомобили

Денес 10:40Se prodava New Holland G210 1996god

Se prodava new holland g210 1996god traktorot e vo top sostojba za po...


5 €
или предлог цена
Денес 10:37Generic XOR 50cc - REGISTRIRANA

Se prodava vespa Generic XOR 50cc. Vespata e pali-vozi momentalno nem...


500 €
или предлог цена
Денес 10:35VW POLO 1.4TDI 51KW 2007GOD

Vw polo 1.4 tdi 51kw 2007god Uvoz Holandija plateni davacki Motor...


3.700 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 10:31Страна 1 од 174

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам