Кичево
                   
112 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava rig so 3 karti

Evga 3090 FTW3 Evga 3080 XC3 Black non lhr Sapphire Nitro rx6700xt...


6.200 €
или предлог цена
25 јан 14:04KBDfans A60 - Fully custom mechanical keyboard

Целосно прилагодена механичка тастатура. Изградба : KBDfans DZ60RGB...


25 јан 13:00macbook pro

se prodava macbook pro model a1990 2018 vo prefektna sostojba 850 ...


850 €
или предлог цена
- 26 % Попуст
1.150 €
24 јан 21:14Мемории за Desktop DDR2 и DDR3 од 2 GB

******ПОПУСТ ОД 30% АКО СЕ КУПАТ СИТЕ МЕМОРИИ И ПРОЦЕСОРИ******* Мемо...


450 МКД
или предлог цена
24 јан 15:37PSU & Motherboards Modeli i ceni..

Motherboards: Biostar TB250 - 3 parchinja x 5000 denari parche. Bio...


24 јан 02:12Graficki 4GB Skoro od site modeli ekstra ceni

Gi prodavam slednite graficki: Sapphire Nitro Pulse RX570/580 4GB 22...


24 јан 02:07KBDfans A60 - Custom mechanical keyboard Kit

Се продава механичка тастатура Kit. Доаѓа со Full RGB PCB со приспо...


21 јан 11:15Kompjuter Intel G2030 4GBDDR3 HDD320GB GT710 2GB Monitor 19"

Prodavam Kompjuter Intel Pentium G2030 3.0Ghz 4GB DDR3 RAM 1333Mh...


4.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
5.000 МКД
18 јан 19:10Laptop

Se prodava laptop Za poveke informaci na ovaj broj Emir:071 498 535


По Договор
или предлог цена
16 јан 23:27OTKUP NA DESKTOP GAMING PC KONFIGURACII I KOMPONENTI DELOVI

* OTKUPVAM ISPRAVNI NOVI I POLOVNI: - MATICNI PLOCI DDR4 ( INTEL /...


16 јан 14:10Lenovo ThinkPad T440S

Se prodava Lenovo ThinkPad T440S vo perfektna sostojba bukvalno kako ...


1 €
или предлог цена
16 јан 12:14Macbook Retina 12-inch early 2016

Se prodava Macbook A1534 ( Retina, 12-inch, Early 2016 ) vo perfektna...


1 €
или предлог цена
16 јан 12:14Lenovo LEGION Y530

Se prodava gaming laptop Lenovo LEGION Y530 vo perfektna sostojba buk...


1 €
или предлог цена
16 јан 12:13OTKUPUVAM PROCESORI MATICNI GRAFICKI MEMORII I DRUGI DELOVI

* OTKUPVAM ISPRAVNI NOVI I POLOVNI: - MATICNI PLOCI DDR4 ( INTEL /...


1 €
или предлог цена
15 јан 21:38Akko ACR Pro 68 - Fully Custom Mechanical Keyboard

Akko Acr Pro 68 Build : Кристални прекинувачи Akko Cs (линеарни) А...


15 јан 14:071 / 3 G.SKILL RipjawsV DDR4 16GB (1x16GB) 3200MHz F4-3200C16

Се продава рам меморија G.SKILL RipjawsV DDR4 16GB (1x16GB) 3200MHz F...


3.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
3.500 МКД
14 јан 19:45Edukativen Laptop za deca (Beginner laptop)

Се продава лаптоп за деца, за когнитивно вежбање преку учење на азбук...


990 МКД
или предлог цена
11 јан 18:49Kompjuterska bezzicna tastatura

Bezzicna tastatura logitech nova


1.800 МКД
или предлог цена
11 јан 15:26WHITE SHARK GALAHAD

Се продава WHITE SHARK GALAHAD нов еднаш користен и одма спакуван куп...


09 јан 11:34Се продава TOSHIBA 2TB

Се продават нов hard disk TOSHIBA 2TB,еднаш користен 2 дена и одма из...


2.600 МКД
или предлог цена
09 јан 11:34ASUS 24" VZ249 (23.8") EYE CARE MONITOR

Се продава монитор ASUS во одлична состојба. -1980x1080p -60Hz -In...


5.500 МКД
или предлог цена
09 јан 11:34DELL Monitor 22 inch

Monitor dell 22 inch


3.800 МКД
или предлог цена
09 јан 01:01Prodavam Graficki 16 GB AMD Radeon RX 6900 XT power color

Prodavam Graficki AMD Radeon RX 6900 XT power color 16 GB Mnogu m...


600 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
720 €
03 јан 08:01Graficki Karticki Geforce rtx 3080 ti 12GB

Prodavam Graficki 3080 ti manli 12 Gb Vo kutija pod garancij...


600 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
750 €
03 јан 08:01Fury Battler

Се продават gaming mouse Fury Battler во одлична состојба.Без кутија ...


01 јан 15:15Logitech G102

Се продават користен Logitech G102 во одлична состојба.Цена само кеш....


01 јан 15:15Graphics card - AMD Radeon VII 16 GB

Се продава графичка AMD Radeon VII 16 GB користена за гејминг 1,5 год...


200 €
или предлог цена
- 13 % Попуст
230 €
30 дек 10:55novi ssd 1 TB

Prodavam novi ssd od 1 TB. Testirani . Odlicni Shes ssd të rinj prej...


3.900 МКД
или предлог цена
26 дек 10:36Asus k53S

i5 cpu , 8gb ram , vga hd300 + gt540m 1gb , ssd240gb baterija ne r...


1 МКД
или предлог цена
20 дек 10:13Рам меморија

Се продава рам меморија 2*1 гигабајт ддр 2 на 800 MHz.


По Договор
или предлог цена
19 дек 14:14GEMBIRD Gaming Keyboard

Се продава добро сочувана гејмерска мембрана тастарура.Долго користен...


06 дек 22:39ASUS K52JE на делови

ASUS K52JE на делови - Плоча - Процесор (P6100 Dual Core) - RAM DDR3...


1 МКД
или предлог цена
06 дек 02:33adapteri za site modeli na llaptopi orginall 100%

orginalni adapteri za site llaptopi orginal ot shvajcarija lenovo del...


04 дек 09:04Graficka msi 1660super

Se prodavat 1 graficka msi 1660 super Grafickata e nova i koristen...


02 дек 19:37Asrock so 13 slota

Se prodava Asrock h110 pro btc komplet so ram,procesor i kulerce


7.000 МКД
или предлог цена
02 дек 19:37Maticna Asrock h110 pro btc

Maticna Asrock so 13 slota. Komplet so ram i cpu


7.100 МКД
или предлог цена
02 дек 19:37Kompjuteri i3, i5, i7

******ПОПУСТ ОД 20% НА КОМПЛЕТНИ КОМПЈУТЕРИ или 30% СИТЕ плочи, CPU**...


7.000 МКД
или предлог цена
30 ное 22:41Користени ЛапТоп-и *ЕФТИНО*

HP TouchSmart IQ816 All-in-One Web camera Display 25.5 inch (64.77 cm...


1.000 МКД
или предлог цена
30 ное 22:41Dva Fotokopira Canon IR2570Ci и IR3170C

*******Попуст од 4.000 ден.******* Canon IR 3170C со сортирка (никог...


17.000 МКД
или предлог цена
Кичево

Останато

30 ное 22:41Toneri za Xerox vo boja

Неотворени, види слики! Цената е за сите ако се земат. Едните оригина...


30 ное 22:41Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам