Подкатегорија:
                   
37 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Graficki Karticki Geforce rtx 3080 ti 12GB

Prodavam Graficki 3080 ti manli 12 Gb Vo kutija pod garancij...


05 фев 19:16Prodavam Graficki 16 GB AMD Radeon RX 6900 XT power color

Prodavam Graficki AMD Radeon RX 6900 XT power color 16 GB Mnogu m...


600 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
720 €
05 фев 19:16Се продава TOSHIBA 2TB

Се продават нов hard disk TOSHIBA 2TB,еднаш користен 2 дена и одма из...


2.500 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.600 МКД
01 фев 15:37novi ssd 1 TB

Prodavam novi ssd od 1 TB. Testirani . Odlicni Shes ssd të rinj prej...


3.900 МКД
или предлог цена
29 јан 16:30Ciy Gas67 - Fully custom mechanical keyboard

Build : Ciy Gas67 Kit KTT Mint Switches PC plate Lubed stabiliser...


8.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
9.000 МКД
29 јан 10:49PSU & Motherboards Modeli i ceni..

Motherboards: Biostar TB250 - 3 parchinja x 5000 denari parche. Bio...


24 јан 02:12Graficki 4GB Skoro od site modeli ekstra ceni

Gi prodavam slednite graficki: Sapphire Nitro Pulse RX570/580 4GB 22...


24 јан 02:071 / 3 G.SKILL RipjawsV DDR4 16GB (1x16GB) 3200MHz F4-3200C16

Се продава рам меморија G.SKILL RipjawsV DDR4 16GB (1x16GB) 3200MHz F...


3.000 МКД
или предлог цена
14 јан 19:45DELL Monitor 22 inch

Monitor dell 22 inch


3.800 МКД
или предлог цена
09 јан 01:01Graphics card - AMD Radeon VII 16 GB

Се продава графичка AMD Radeon VII 16 GB користена за гејминг 1,5 год...


30 дек 10:55Рам меморија

Се продава рам меморија 2*1 гигабајт ддр 2 на 800 MHz.


По Договор
или предлог цена
19 дек 14:14Graficka msi 1660super

Se prodavat 1 graficka msi 1660 super Grafickata e nova i koristen...


02 дек 19:37Maticna Asrock h110 pro btc

Maticna Asrock so 13 slota. Komplet so ram i cpu


7.100 МКД
или предлог цена
02 дек 19:37Toneri za Xerox vo boja

Неотворени, види слики! Цената е за сите ако се земат. Едните оригина...


30 ное 22:41HDD dock - all in one multifunction docking

2.5"/3.5" USB 3.0 to 2 SATA 1 IDE HDD Hard Drive Disk Docking Station...


29 окт 17:26wifi repeatar wifi ripiter

wifi povtoruvac za vasiot dom. Signalot go povtoruva preku kabel na w...


1.100 МКД
или предлог цена
13 окт 09:01Se prodava printer HP Laserjet 2100TN

Se prodava odlicno socuvan laserski printer HP Laserjet 2100tn so dop...


1.600 МКД
или предлог цена
01 окт 15:12Dell&Samsung

Monitori uvezeni 🇨🇭


1 €
или предлог цена
31 авг 15:374200mAh 18650 Li-Ion Rechargeable Battery

4200mAh 18650 Li-Ion Rechargeable Battery 250 den parce/copa


250 МКД
или предлог цена
05 јул 14:16Се продава GF9500GT 1024MB DDR2 128B CRT DVI HDMI

Grafickata e postara no vo ispravna sostojba Broj: 078-430-481 Cena...


09 јун 08:382 X Rsadeon HD 6870 1 Gb DDR5

se prodavat 2 Radeon HD6870 grafichi 3000den/edna


08 фев 22:40Napojuvanje Lc 1800watti

Novo nekoristeno 18.000 den. Malce koristeno 16.000 den. Dostapn...


18.000 МКД
или предлог цена
06 јан 07:22Сервис на ригови и антминер / Servis na rigovi i antminer

Сервисирам ригови и антминер -Чистење на Графички Карти / 300 ден па...


23 ное 08:53KUKISTE Logic K3 ATX i NAPOJUVANJE Power BOX 700 W Real 200W

- PRODAVAM KUKISTE Logic K3 ATX I NAPOJUVANJE BOX 700 W REAL 200 W


900 МКД
или предлог цена
16 ное 13:58CAT7 connector CAT 7 konektori

CAT 7 KONEKTOR


03 ное 11:10Monitor philips 19 inchi

19 inchi 1080p 60hz monitor Monitorot ne e mnogu koristen i e dobr...


2.700 МКД
или предлог цена
29 окт 18:46Wireless mouse, glusec bezzhicen

Prodavam novi gejmerski bezzhicki glufci rabotat na rastojanie do 10 ...


04 сеп 17:32Dell S2719DGF Gaming Monitor

Prodavam Dell S2719DGF Gaming Monitor 27 Inci 2560 x 1440 144hz ...


18.000 МКД
или предлог цена
31 мај 18:29Intel Core i3 - i5 1155 procesori

Intel Core i5-2300 @ 2.80GHz Turbo Speed: 3.1 GHz Cores: 4 Threads:...


11 фев 14:27Graficki

14 парчиња Gigabyte GeForce GT710 1GB GDDR5 HDMI/DVI, поединечна цена...


10 фев 15:48Intel Celeron P4600 PGA988 2.0Ghz 2mb cache

Intel Celeron P4600 PGA988 на 2.0Ghz 2mb cache


08 фев 20:05Se prodavat monitor

Se prodavat monitor znaci mnogu e socuvan ispraven e


1.500 МКД
или предлог цена
23 јан 15:48Novi original boi za Epson Printer

Prodavam originalni boi za Epson Printer. Imam dva kompleti. Cenata ...


05 дек 18:43Intel Core2 Duo E4500 + E8400 Socket 775

Intel Core2 Duo E8400 @ 3.00GHz Cores: 2 Threads: 2 Typical TDP: 65...


05 ное 01:35TOSHIBA PC P300 1TB HDD

Se prodava HARD DISK 1TB mnogu malce koristen vo odlicna sostojba ne ...


2.000 МКД
или предлог цена
04 окт 23:26Procesori: E5300 dual core, pentium D 925 dual core, p4 641

Се продаваат процесори 1х E2180 2.0ghz dual core - 250 денари 1х Pe...


29 јул 15:00Kupuvam rx470/570/580, 1050ti

kupuvam ovie graficki do 4000den


16 мај 23:54Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам