Прилеп
                           
1105 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se izdavaat namesteni apartmani so kujna i masini za perejne

Се издаваат наместени апартмани за краток или подолг престој со куња,...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Соби

31 мај 19:31Промовирано

Se izdavaat namesteni apartmani so kujna i masini za perejne

Се издаваат наместени апартмани за краток или подолг престој со куња,...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

23 мај 22:54Промовирано

Се продава нива во Поводеници - Прилепско (Клештен мост)

Се продава нива во ПОВОДЕНИЦИ - Прилепско (Клештен мост) - Има вод...


1 €
или предлог цена
26 мај 19:21Промовирано

Niva vo Oreovec

Atraktiven plac vo Oreovec na sredselo I dve nivi pred seloto levo ...


1 МКД
или предлог цена
Денес 09:26Se prodava gradezen plac

Placo se najduva strushka gora ili pozadi motocentar okolu 1800m2mozi...


13 €
или предлог цена
Денес 09:06SE PRODAVA KUKA SO DUJCAN

se prodava kuka na dva sprata sekoj sprat po 87 kvadrati zaedno so du...


35.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Денес 08:35SE IZDAVA NIVA - SHIROK PAT - VAROSH

SE IZDAVA NIVA SHIROK PAT - VAROSH. PATOT DO NIVATA E SO TAMPON I E ...


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 07:26Se PRODAVA dujkan vo strog centar na PRILEP

Se prodava odlicen dukan vo centarot na prilep na vlezot od pazarot.


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

Вчера 19:54se izdava dujkan vo centarot na Prilep

Се izdava дуќан во центарот на Прилеп На самиот влез на градскиот п...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

Вчера 19:53NIVA VO POVODENICI SO VIKEND KUKA

Se prodava niva so vikend kuka vo Prilep, mesto vikano Povodenici. Ni...


По Договор
или предлог цена
Вчера 19:47SOBI SOBA SMESTAJ HOSTEL NOKEVANJE KRATOK PRESTOJ

075345084 ONFO...


750 МКД
или предлог цена
Прилеп

Соби

Вчера 18:21Se iznajmuva DELOVEN OBJEKT so povrsina od 3000m2

Se iznajmuva deloven objekt so povrsina od 2700m2 dvorno mesto i 320m...


1 €
или предлог цена
Вчера 16:11* MONTAZNA TRAFIKA KIOSK BUTKA GRATIS DOSTAVA NIZ CELA MK *

Izrabotka i montaza na Trafiki Kiosci Baraki po naj povolni ceni! ...


700 €
или предлог цена
Вчера 15:58  НОВ ОГЛАС

* MONTAZNI BARAKI TRAFIKI KIOSCI GRATIS DOSTAVA NIZ CELA MK

Izrabotka i montaza na Trafiki Kiosci Baraki po naj povolni ceni! * ...


700 €
или предлог цена
Вчера 15:52  НОВ ОГЛАС

Se Izdava Deloven Prostor

Se Izdava Deloven Prostor KRUSEVSKI PAT NAMENET ZA SEKAKVA DEJNOST ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 14:41Se prodava niva нива so ovoshtarnik na patot za s. Selce

Se prodava niva na samiot pat za s. Selce od desna strana odma nad av...


15 €
или предлог цена
Вчера 14:09PLAC vo VAROS blisku do glavniot pat.

Se izdava moze samo placot ili so se kujca izlaga na dve ulici placot...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:15Se prodava niva Begova Livada

Se prodava niva na Krusevsi pat Begova Livada na 600 metri od Mermer...


8 €
или предлог цена
Вчера 13:01Se izdava kuca vo varos,prilep

Kucata e renovirana i so golem dvor. Se naoga na glavnata ulica TEL 0...


8.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Вчера 12:58Niva vo s. Malo Konjari

Se prodava niva 6.5 dekari vo s. Malo Konjari na 15 minuti od Prilep....


6.000 €
или предлог цена
Вчера 12:19Се издава магацин,плац

Просторот се наоѓа на излез од Прилеп кон М.Брод, има приклучок за ст...


650 €
или предлог цена
Вчера 12:19SE PRODAVA PLAC ZA GRADBA I GARNETURA VO EKSTRA SOSTOJBA!!!

Se prodava plac za gradba na stamben prostor, so povrsina od 112 m2 (...


10.000 €
или предлог цена
Вчера 12:14СЕ ИЗНАЈМУВА СТАН ВО ЕГЕЈСКИТЕ ЗГРАДИ ВО ПРИЛЕП!!

Se iznajmuva 2soben stan vo Egejskite zgradi vo Prilep.Stanot e renov...


15.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

Вчера 12:13ПЛАЦ ВО ОРЕОВЕЦ СО СТРУЈА, ВОДА И ТЕМЕЛИ

НА МЕСТОТО ИМА ПРИКЛУЧОК ЗА ВОДА И СТРУЈА. СЕ ПРОДАВА МЕСТО ВО ОРЕО...


12.500 €
или предлог цена
Вчера 11:00Magacin - Deloven prostor - Centr.Gradsko Podracje

Se prodava magacin/deloven prostor so 295 m2 vo centralno gradsko pod...


По Договор
или предлог цена
Вчера 10:09Kuka vo Mariovo Vitoliste

Se prodava kuka vo s.Vitoliste vo centralnoto podracje na seloto. Na ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Вчера 09:48Се продава куќа во Прилеп

Се продава куќа во Прилеп на одлична локација во центарот на градот....


67.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Вчера 08:30Се продава нива

Се продава нива со површина од 2 300 м2 , во нивата има вода од хидро...


1 €
или предлог цена
Вчера 08:20SE IZDAVA KOMPLETNO OPREMEN STAN VO CENTAROT NA PRILEP

Se izdava kompletno opremen stan od 40 m2 vo centarot na gradot vo zg...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

Вчера 08:18Se prodava plac Prilep

Se prodava plac vo gradezna zona vo Prep so povrsina od 3413 m2. Do p...


20 €
или предлог цена
Вчера 05:05Се продава Нива 5000 m2

Се продава нива 5000м2 со три шахти во близина од хидросистемо со сре...


1 €
или предлог цена
Вчера 04:21Se izdava kompletno namesten stan

комплетно наместен стан. Јужен над болница на 3 кат, со соларно и инт...


200 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

Вчера 00:37STAN APARTMAN

Se izdava stan vo najubavata zgrada vo prilep stara autobuska vo cent...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

02 јун 22:19Куќа населба Тризла, ул. Беровска

Се продава куќа на 2 спрата, со PVC дограма во дел од собите и Соларн...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

02 јун 22:10SE PRDAVA NIVA OD 3.5 DEKARI

se prodava niva 3.5 dekari,GORNO SADOVO odalecena od gradot 2/km se n...


4.000 €
или предлог цена
02 јун 18:32kuka.kujca.

kuka.stan mozi iznajmuvamje za magacin kancelarija se po dogovor


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

02 јун 15:45kujca magacin

se prodava izdava pogodna za kancelarija magacin ordinacija se po dog...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

02 јун 15:45Se prodava vednas vseliva kukja na tri sprata

Se prodava vednas vseliva kukja na tri sprata, moze da se prefrli vo ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

02 јун 15:40STOLICI

Se prodavaat 24 novi ne koristeni stolici 070 208 343 ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Останато

02 јун 13:35Se prodava gradezen plac od 3666 m2 vo Prilep

Се продава градежен плац - градежно неизградено земјиште од 3666 м2 к...


По Договор
или предлог цена
02 јун 12:04Kuka

Se prodava kuka so povrsina od 120m2 na sprat i dvor 350m2 na ulica b...


130.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

02 јун 11:49Атрактивно градежно земјшите во нас.Варош,Прилеп

Се продава градежно земјшите на атрактивна локација, во населба Варош...


25 €
или предлог цена
02 јун 11:49Dukan, Magacin, deloven prostor

Se prodava ili iznajmuva, lokacija na 5km od prilep na glavniot pat p...


2 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

02 јун 11:35Страна 1 од 28

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам