Скопје Центар
                   
2696 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Aluminiumski,PVC roletni,venecijaner, variolajt, komarnici

Продажба, монтажа и сервис на Алуминиумски ролетни со прекршена и зао...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Врати, Прозори и додатоци / Ролетни

25 фев 08:49Промовирано

Klima servis Клима сервис se za klimi servis montaza cistenj

Klima Servis,se za klima,Prodazba na novi klimi Montaza,Demontaza,Ant...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Клима уреди

02 мар 15:22Промовирано

Prodavam krevet na kat so dusek i latofleks

Za 6 000 denari, prodavam 2 kreveta na kat 180 x 80 + latofleks (mome...


6.000 МКД
или предлог цена
- 40 % Попуст
9.999 МКД
Скопје Центар / Скопје

Детска соба / Кревети

Денес 16:43Паметен WiFI приклучок 16A, 3.5 kw. Smart WiFi

Уникатен подарок - Паметен WiFI приклучок 16A, 3.5 kw со вграден број...


800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

Денес 16:43Регал, комода, седмосед, кревет и клима

Цена по договор, контакт тел. 075951251


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

Денес 16:16Masi so stolici

https://www.facebook.com/Mobile-style-101342468314353/ 071680888


249 €
или предлог цена
Денес 16:13DIMPLEX KALORIFER GREALKA,KUPATILO,SOBA I TN

DIMPLEX FX20V KALORIFER E GLAVNO ZA GREENJE NA BANJA-KUPATILO,A MOZE ...


2.300 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Калорифери

Денес 16:02ODVLAZNUVAC ROWENTA PAREA,VLAGA,ОДВЛАЖНУВАЧ,ВЛАГА,ПАРЕА

ODVLAZNUVAC ROWENTA GERMANSKI KAKO NOV FABRIKA KORISTEN SAMO 3 MESECI...


14.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Клима уреди

Денес 15:59Дрвена Комода

Се продава дрвена комода Цена 5500 денари.


5.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

Денес 15:12Feydom - Garnitura za sedenje se prodava

Choice 1. Еден двосед (B1), еден долг елемент за седење (B5), една та...


22.999 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
25.999 МКД
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Денес 15:11Котли со јонизирачки електроди

Тие се изработени со моќност од 5, 7, 15, 21 или 30 kW. Попуст до ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Останато

Денес 15:00Мини котли тип Е и тип PE

Тие се изработени со моќност од 5, 7, 15, 21 и 30 kW. Едно од најпри...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Останато

Денес 15:00KOVANI I ALUMINSKI OGRADI KAPII TENDA RESETKI TROSEDI MASI

DVORNI ALUMINSKI I KOVANI OGRADI STAKLENI ALUMINSKI OGRADI TENDA KAPI...


35 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Огради

Денес 14:47Продавам полици нови и некористени/Prodavam polici

Prodavam polici novi i nekoristeni od Kristina Damil izraboteni od dr...


2.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Полици и Места за складирање

Денес 14:07Продавам полици нови и некористени

Продавам полици нови и некористени од Кристина Дамил изработени од др...


2.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Полици и Места за складирање

Денес 14:07PVC PROZORI ROLETNI VARIOLAJT VENECIJANER KOMARNIK

GERMANSKI PROFIL I OKOV NA PROZORI I VRATI OD BRENDOT ALUPLAST Voe...


1 €
или предлог цена
Денес 13:56ZEBRA ROLO ROLETNI KOMARNICI VENECIJANER VARIOLAJT

Izrabotka, montaza i servis na pvc i al. roletni, komarnici, venecija...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Завеси

Денес 13:56>>> AKCIJA >>> PARKING BLOKATOR BARIERA <<<

Вршиме продажба и монтажа на автоматски далечински паркинг барие...


6.999 МКД
или предлог цена
Денес 13:52>>> FOTELJA ZOLTA NOVA <<<

Se prodava nova Fotelja , zolta boja , nova stara mesec dena. Cena na...


7.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Фотељи

Денес 13:47SE PRODAVAAT 2 (DVA) KAUCA

Se prodavaat 2 kauca 200 euro +389 70 982 658


150 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
160 €
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Троседи

Денес 13:41KOMARNICI ROLETNI VENECIJANER VARIOLAJT ROLO ZEBRA

ПРОИЗВОДСТВО, ИЗРАБОТКА И МОНТАЖА НА ПВЦ И АЛУМИНИУМ РОЛЕТНИ, ВЕНЕЦИЈ...


1 €
или предлог цена
Денес 13:24ZEBRA ROLO VENECIJANER ROLETNI KOMARNICI VARIOLAJT

ПРОИЗВОДСТВО, МОНТАЖА И СЕРВИС НА: -РОЛО И МИНИ РОЛО ЗАВЕСИ СО ОГР...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Завеси

Денес 13:24Persiski tepih

Prodavam odlicno socuvan volnen persiski tepih , racno napraven od 12...


16.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Подна облога / Теписи и Теписони

Денес 13:00Se prodavaat radijatori

Se prodavaat novi (koristeni mesec dena) aluminiumski radijatori, kom...


400 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Радијатори

Денес 13:00prodazba i montaza na laminat

Prodazba i montaza na laminat od ,8,10,12mm Izolacija za laminat od ...


1 МКД
или предлог цена
- 99 % Попуст
80 МКД
Скопје Центар / Скопје

Подна облога / Ламинат

Денес 12:42AIRELEC 3000w panelka grealka FRANCUSKA

КОНВЕКТОР ПАНЕЛКА ГРЕАЛКА МОЌНОСТ 3000 W ТЕРМОРЕГУЛАТОР од 1 до 8 ...


4.000 МКД
или предлог цена
Денес 12:39PVC-Dogrma

ИЗРАБОТКА НА: ПРОЗОРИ ВРАТИ ИЗЛОЗИ КОМАРНИЦИ ВЕНЕЦИЈАН ЗАВЕСИ ...


1 €
или предлог цена
Денес 12:38TROSED,FOTLJI,PLAKARI

Trosed dve fotejli i plakar dvodelen za spalna i eden za hodnik 7000...


7.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Денес 12:38se prodava zakacalka i

se prodava zakacalka za vo hodnik i vo dobra sostojba malce koristeno...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

Денес 12:12Se prodava detski krevet

Se prodava detski krevt vo odlicna sostojba ekstra povolno dolzina 19...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Детска соба / Кревети

Денес 12:12Se prodava zakacalka za vo hodnik i cevrace

Se prodava zakacalka za vo hodnik so cevlace odlicno zacuvani cena po...


1 МКД
или предлог цена
Денес 12:12*** LG KLIMA 3,5KW ***

Klimata e vo odlicna sostoja, veke demontirana, treba samo vasa monta...


150 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Клима уреди

Денес 12:11*** БЕБЕШКО КРЕВЕТЧЕ + ДУШЕК ***

Bebesko krevetce + dusek vo sostojba KAKO NOVI! Ima gorna i dolna ...


100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Детска соба / Кревети

Денес 12:11Etno komoda

Prodavam etno komoda od orevovo drvo vo dobra sostojba


6.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

Денес 12:05Klima Samsung 3.5kw Split System

Prodavam Klima ured Samsung 3.5kw Split System vo extra sostojba malk...


6.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Клима уреди

Денес 11:57PRODAVAM '' LEBEDI'' UKRASNI

IZRABOTUVAM BETONSKI LEBEDI ZA VASITE GRADINI 070 552 109 ZLATKO


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Бетонска галантерија

Денес 11:41PROEKTIRANJE I IZRABOTKA NA DETSKI SOBI

-PROEKTIRANJE NA DETSKI SOBI SO IDEJNO RESENIE ZA VASITE POTREBI I IZ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Детска соба / Комплетна детска соба

Денес 11:00PROEKTIRANJE I PROIZVODSTVO NA MEBEL

-PROEKTIRANJE (SO PRVICNA KOMPJUTERSKA IZRABOTKA NA PROEKT);IDEJNO RE...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

Денес 11:00Fotelja teburetka i parava

Odlicno socuvani. Poveke info na 078 234 086 Maja. Tel.078 234 086 Ma...


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Фотељи

Денес 10:39PRODAVAM KONJOPOJ

Prodavam konjopoj coca cola vo odlicna sostojba


2.200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Друго

Денес 10:36Сервис и чистење на секаков вид на КЛИМА УРЕДИ

-Сервис -Чистење -Монтажа и демонтажа -Поправка и сервисирање на с...


20 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Клима уреди

Денес 10:15R A S P R O D Z B A POKUKNINA

Prodavam pokuknina poradi selenje po mnogu povolna cena i toa; 2 ...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Комплетна дневна соба

Денес 10:01Страна 1 од 68