107 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Gaming PC

Se prodava gaming konfiguracija Asus Tuf B550 plus 32gb Hyperx fu...


1.300 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
1.350 €
Вчера 18:47Core i5-7400 / 8GB / GTX 1050ti

CPU: Intel Core i5-7400 3.5GHz - https://www.intel.com/content/www/us...


24.000 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
25.000 МКД
Вчера 18:46PC i monitor Asus All in One VA2231I i3-4005u 22"

Kompluter i monitor vo edno Asus All in One VA2231I i3-4005u 22", 6gb...


6.500 МКД
или предлог цена
Вчера 11:21  НОВ ОГЛАС

GAMING PC | 32GB(RAM) | M505(MB) | RYZEN7 3700X | 970 RTX

——- SE PRODAVA —- ili —- Zamenuva za Gaming Laptop—- Motherboard :Gi...


31.500 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
32.500 МКД
06 дек 23:16Се продава Гејминг Компјутер

компјутерот е нов сеуште под гаранција ги поседува компонентите:Intel...


21.000 МКД
или предлог цена
06 дек 20:54Samsung galaxy tab 2 10.1 zamena

Baram zamena za pc Nudam tablet Info tuka vo inbox ili na 079224325


100 €
или предлог цена
06 дек 18:50Kukiste 3.0ghz Dualcore 3-gb ram 250gb hdd

078238966 Motherboard -gigabyte GA-945GZM-S2 Cpu - E5700 dualcore ...


2.300 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
2.500 МКД
06 дек 18:35pc kukiste extra

078238966 Procesor - quad core q9400 - 4cores 6mb cache Ram - 8 gb ...


5.500 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.000 МКД
06 дек 18:35Kompjuter 2gb ddr3, 500gb hard disk, dual core

Intel pentium dual core Msi g41m p20 lga775 ddr3 2gb ddr3 1333mhz ram...


2.000 МКД
или предлог цена
05 дек 23:50Одличен гејминг компјутер комплет!

Процесор:AMD Ryzen 5 3600x(6core, 12thread 3.8GHz) Матична:Gigabyte B...


500 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
29.999 €
05 дек 19:12Gaming PC i7 10700F 2.9GHz

MB - GIGABYTE MB B460M DS3H LGA1200 - garancija do 05.2023 CPU - Int...


900 €
или предлог цена
04 дек 00:56Gamer kompjuter

Se prodava GAMER kompjuter. Mnogu malku koristen. Poveke info na 076-...


200 €
или предлог цена
03 дек 14:35Prodavam Monitor SAMSUNG

Vo dobra sostojba Samsung syncmaster 940b 1280 x 1024 hd 60hz (75 ove...


50 €
или предлог цена
01 дек 13:27i5-9400 xfx rx 580-4gb 8gb-ram 250ssd/500hdd

078238966 MOTHERBOARD - gigabyte Gigabyte B365M DS3H CPU - i5 9...


23.000 МКД
или предлог цена
01 дек 12:01High End Gaming PC so RTX

Se prodava Gaming PC so slednive konfiguracii: CPU: i5-8600k CPU Coo...


1.350 €
или предлог цена
30 ное 22:30Lenovo Essential H515s DDR3-SDRAM E1-2500 AMD E 4 GB 500 GB

Lenovo Essential H515s DDR3-SDRAM E1-2500 AMD E 4 GB 500 GB HDD Windo...


3.000 МКД
или предлог цена
30 ное 13:48DESKTOP PC + MONITOR PHILIPS + DODATOCI

Се продава десктоп компјутер со следниве конф: I3-7100 8GB RAM GTX...


18.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
21.000 МКД
28 ное 22:23Kompjuter za kancelariska rabota, internet i slicno

CPU Intel dual core 2.0ghz GPU Nvidia 9400gs 512mb RAM 2gb ddr2 HDD...


2.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
2.500 МКД
27 ное 13:33Computer pc

Se prodava pc odlicno za office rabota i retro gaming Specs: Cpu int...


2.000 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
3.000 МКД
27 ное 10:47HP Pavilion 20 All-in-One Desktop

Се продава Hp Pavilion 20 All in One Desktop. Уредот е во супер хардв...


6.500 МКД
или предлог цена
- 13 % Попуст
7.500 МКД
23 ное 15:32Gaming Kompjuter so 12GB ram memorija

Brz kompjuter so intel i3 -3.06 procesor Ram memorija kingston ddr3 ...


По Договор
или предлог цена
21 ное 14:18ASUS VivoPC VM40B Desktop Computer

ASUS VivoPC VM40B Desktop Computer 1.5 GHz Intel Celeron 1007U Dual-...


3.000 МКД
или предлог цена
21 ное 08:50Desktop Kompjuter Kukjiste

Se prodava Desktop kompjuter, kukjiste Maticna: Gigabyte GA-G41MT-S2...


3.000 МКД
или предлог цена
21 ное 03:25Prodavam gaming pc

Specs I5 4570 3.2mhz 24gb ddr3 Rx 6500 xt so garancija 240gb ssd ...


500 €
или предлог цена
18 ное 17:24novi kompjuteri

se prodavaat stari 4 meseci poradi zatvoranje na internet kafe i 1 pl...


3.600 €
или предлог цена
18 ное 13:54Se prodavaat dva komjutera

Se prodavaat dva komjutera bez monitoripo cena 2000den kom


2.000 €
или предлог цена
15 ное 10:44Poloven I3 so biro komplet

Se prodava kompjuter so biro komplet ili moze i posebno koj saka samo...


12.000 МКД
или предлог цена
14 ное 09:33Se od slikite za 1200den, pogledni oglas

Se od slikite go smetam za neispravno mozebi ima nesto ispravno. Cena...


1.000 МКД
или предлог цена
10 ное 11:16Kompjuter Lenovo ThinkCentre M725s

Prodavam glanc nov kompjuter Lenovo model ThinkCentre M725s voopsto n...


170 €
или предлог цена
07 ное 19:34Kompjuter HP Compaq dc7900 ultra-slim desktop

Prodavam glanc nov kompjuter HP Compaq model DC7900 ultra-slim deskto...


90 €
или предлог цена
07 ное 19:34Top Gaming Konfiguracija

Kuciste: Antec NX410 White MB: Asus Strix B450 Gaming F II CPU: AMD...


95.000 МКД
или предлог цена
06 ное 21:40ODLICEN KOMPJUTER HP COMPAQ QUAD 500GB RAM 4GB proveri

SUPER SOCUVAN HP COMPAQ 8000, CORE 2 QUAD RAM 4 GB HARD DISC 500 G...


80 €
или предлог цена
05 ное 22:40Prodavam ispraven pentium 4 kompjuter

Kompjuterot e odlicno zacuvan i ispraven Ima 80gb hard disk Mislam d...


500 МКД
или предлог цена
30 окт 12:01Ryzen 9 16GB 3200mhz Asus Strix B450+

Се продаваат нови: Матична: ASUS Strix B450+ Gaming 2 Процесор: Ryz...


По Договор
или предлог цена
24 окт 23:56Prodavam desktop kompjuter (komplet)

Prodavam PC setup vo odlicna sostojba, zacuvan kako nov. (cena po dog...


1 €
или предлог цена
24 окт 10:54Dell 3090 i5 8Th gen

Dell 3060 i5 8th gen 8GB Ram 256SSD M.2 windows 11 pro Dell tastatu...


300 €
или предлог цена
24 окт 09:54Gaming Kompjuter

CPU Core i5 4570 3.20Ghz up to 60Ghz. Maticna: gigabyte Ultra Durabl...


500 €
или предлог цена
24 окт 09:53Десктоп компјутер

2 Десктоп компјутери Windows 7, Со wi-fi антена и CD rom. 3G ram ...


4.000 МКД
или предлог цена
22 окт 16:12Kompjuterot e mnogu malku koristen

Se prodava mnogu malku koristen Samo na ovoj broj 078810573 07881...


2.000 МКД
или предлог цена
19 окт 13:21Kompjuter pc malku koristen

Za info na tell 078810573 078810573 078810573


2.000 МКД
или предлог цена
19 окт 13:21Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам