178 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

HP Laptop - nov neotpakuvan

Processor: AMD Ryzen 5 5500U, Radeon Graphics | 2.10 GHz RAM: 8.00 G...


360 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
400 €
29 ное 16:54Промовирано

Asus VivoBook

Se prodava Asus VivoBook.Kupen od Anhoch 10.09.2021 so istecena garan...


35.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

I7 LAPTOP

Se prodava DELL laptop I7 procesor socuvan drzi bateriju 2 do 3 sata


14.000 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
16.000 МКД
Денес 10:26HP Pavilion 15 (15-eg2025nr) 2022 Godina Nov I7 12thgen

Se prodava samo otpakuvan nov lap top HP Pavilion Model HP Pavilion...


800 €
или предлог цена
Денес 10:07NOV HP Laptop 17-cp0259ng

Processor: AMD Ryzen 5 5500U, Radeon Graphics | 2.10 GHz RAM: 8.00 GB...


400 €
или предлог цена
Вчера 13:49Asus VivoBook

Se prodava Asus VivoBook.Kupen od Anhoch 10.09.2021 so istecena garan...


35.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Samsung galaxy tab 2 10.1

Tablet ispraven donesen od germanija INFO :079224325 ili tuka vo por...


4.500 МКД
или предлог цена
Вчера 10:51HP-15-ay037ng i5-6200U AMD Radeon R7 M340 4 GB

HP Notebook - 15-ay037ng (ENERGY STAR) Microprocessor Intel® Core™ i5...


9.500 МКД
или предлог цена
Вчера 09:38Asus X751L 17.3-inch (2018) - Core i3-4010U

Asus X751L 17.3-inch (2018) - Core i3-4010U - 6GB - HDD 500 GB. Bater...


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 08:52Macbook Air M1

Prodavam Macbook Air M1 !!! Laptopot e kupen vi Istyle MK ima garanc...


850 €
или предлог цена
06 дек 22:11Lenovo V145-15AST 81MT 15.6" A4-9125 2.3 GHz

Lenovo V145-AMD-A4 AMD A4-9125 Processor 15.6 inches HD Thin and Ligh...


8.000 МКД
или предлог цена
06 дек 15:57Lenovo AMD Ryzen 5 5600H 16GB RAM Nvidia GTX 1650

Lenovo Ideapad Gaming 3 AMD Ryzen 5 5600H 15.6" FHD IPS Gaming Laptop...


37.000 €
или предлог цена
06 дек 08:27ASUS 15.6 inc odlicen

Se prodavaat 2 odlicna Laptop Asus dobro socuvani Dual core -4500 de...


5.000 МКД
или предлог цена
06 дек 08:05HP Probook 4520s (се продава итно!!)

Процесор: Intel® Core™ i3-370M 2.40 GHz OS: Windows 10 - 64bit Графич...


4.500 МКД
или предлог цена
06 дек 02:46Apple MacBook Air 2014

Se prodava poloven laptop Apple MacBook Air 2014 god, baterija 4 sati...


17.000 МКД
или предлог цена
05 дек 01:58Продавам лаптоп ASUS X553MA

Продавам ASUS X553MA сочуван во одлична состојба, без оштетувања и гр...


9.000 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
10.000 МКД
04 дек 22:58HP Laptop - nov neotpakuvan

Processor: AMD Ryzen 5 5500U, Radeon Graphics | 2.10 GHz RAM: 8.00 G...


360 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
400 €
29 ное 16:54HP Pavilion g7-1251sf i5-2430M (2.4GHz) 17.3"

HP Pavilion g7-1251sf Slab 17.3''++ LED BrightView (1600×900, bright...


5.500 МКД
или предлог цена
29 ное 08:16HP ProBook 650 G1 i5-4200M 15.6" HD

HP ProBook 650 G1 Core i5-4200M 8GB 500GB DVDSM 15.6 inch HD. Baterij...


8.000 МКД
или предлог цена
28 ное 23:21lSony Vaio SVF152C29M 15.6-inch Pentium 2117U

Sony Vaio SVF152C29M 15.6-inch (2013) - Pentium 2117U - 6GB - HDD 100...


6.000 МКД
или предлог цена
28 ное 09:50HP Pavilion 15 | i7-5500u | Nvidia 840m 4GB | 8GB RAM

HP Pavilion 15 - p216nx Intel Core i7-5500U (2.4ghz) Intel HD Graphi...


150 €
или предлог цена
27 ное 13:54Notebook HP PROBOOK 470 G2 i3-5010U

Display 17.3" / 1920 x 1080 (FullHD) / TN / Non-touch / Intel Core i3...


8.000 МКД
или предлог цена
26 ное 19:08HP LAPTOP KAKO NOV

Processor: Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU T6670 @2.20GHz .2.20 GHz Instal...


3.000 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
4.000 МКД
26 ное 09:56Toshiba laptop

Se prodava laptop vo dobra sostojba Nema ekran plastikite na dolnio...


1.500 МКД
или предлог цена
25 ное 21:21Dell Studio 1558 Intel® Core 7 i7-720QM 15.6"

Dell Studio 1558 Intel® Core 7 i7-720QM 1.6GHz, 4GB, 320GB, ATI Radeo...


5.800 МКД
или предлог цена
25 ное 14:45HP 250 G2

HP 250 G2 CPU: Intel Celeron N2810 GPU: Intel HD Graphics (Bay Trai...


5.500 МКД
или предлог цена
23 ное 20:01Apple MacBook Pro 13-Inch "Core 2 Duo" 2.4 Mid-2010

Apple MacBook Pro A1278 13-Inch "Core 2 Duo" 2.4 Mid-2010, 4GB ram i ...


5.500 МКД
или предлог цена
23 ное 20:00DELL Inspiron 15 Core i3/4GB/1TB

Koristen 1-2 nedeli, vo super sostojba, bez funkcionalna baterija


9.000 МКД
или предлог цена
22 ное 12:21Hp laptopi

Dva HP laptopi so nefunkcionalni maticni ploci, ostanatite delovi se ...


1 МКД
или предлог цена
21 ное 16:56Acer Predator Helios 500 Gaming Laptop

Prodavam Acer Predator Helios 500 koristen 2.5 godini za normalna sek...


1.100 €
или предлог цена
21 ное 16:39Toshiba Satellite L50B skrsen

Se prodava poloven skrsen Toshiba Satellite L50B koj moze da se koris...


3.500 МКД
или предлог цена
21 ное 03:46Lenovo V130-15IKB 15.6´´ Celeron 3867U/4GB/1TB

Lenovo V130-15IKB 15.6, Celeron 3867U/4GB/1TB. Baterija 2 časa. Ima v...


5.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
5.500 МКД
19 ное 23:41Toshiba Satellite L305-S5907

Se prodava Toshiba lap top raboti odlicno bez nikakvi ostetuvanja. C...


2.800 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
2.900 МКД
19 ное 18:27Laptop Acer Espire ES 15

Laptopot e minimalno koristen nema nikakvi znaci na koristenje se gle...


100 €
или предлог цена
16 ное 16:46Lenovo ThinkBook 13s

Спецификации: CPU: i7-8565u GPU: Intel UHD 620 RAM: 8GB DDR4 2400M...


30.000 МКД
или предлог цена
14 ное 17:51LAP TOP

Donesen od CH Info na ovoj broj 071 291 351 071 291 351


1 €
или предлог цена
14 ное 13:43Asus UX501J i7 neispraven na delovi

ASUS ZenBook Pro UX501JW-CN245R i7-4720HQ NVIDIA® GeForce® GTX 960M W...


1 МКД
или предлог цена
12 ное 22:18Dell Inspiron 510m i DVD Asus

Laptop Dell star no funksionalen….videte foto! 4000den DVD Asus mode...


3.000 МКД
или предлог цена
11 ное 11:53Sony Vaio Flip 15 sv-f15n1l2es i3-4005u za delovi

Sony Vaio Flip 15 sv-f15n1l2es i3-4005u za delovi 4gb, 500 GB. Touch ...


4.500 МКД
или предлог цена
06 ное 08:45se prodava Acer

kupen e 26.990 a prodavamo ga 25.000 cena ne e fiksna . info na tel ...


25.000 €
или предлог цена
05 ное 14:14Dell XPS

Dell XPS 13 9350 13.3-Inch High Performance Laptop FHD 1080p (Intel C...


330 €
или предлог цена
05 ное 12:08HP Workstation

HP Workstation Zbook 15. Intel Xeon E31505M v5 16 GB RAM Intel H...


31.000 МКД
или предлог цена
05 ное 09:43Страна 1 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам