Прилеп
                   
2026 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

HYUNDAI ix35 2.0 crdi 4x4 2013

KOLATA E SO SERVISNA KNISKA DO POSLEDEN KM I E 4X4 SO FULL OPREMA VO ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

KIA PICANTO 1.0 2012 GOD

KOLATA E SO SERVISNA KNISKA DO POSLEDEN KM VO KIA TOP SOSTOJBA DONESE...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
5.400 €
Прилеп

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

OPEL ASTRA

Prodavam Opel Astra,neuvezuvana,1.4 TURBO, so vgraden plinski ured,15...


5.900 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

05 дек 20:40Промовирано

Se prodava Citroen C4, 1.4 benzin/plin 2009

Se prodava Citroen C4, 1.4 benzin/plin 2009 godina -klima -bord k...


3.950 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
4.250 €
Прилеп

Автомобили

Денес 22:27GOLF 1.6 77KW 105 KS 2009G

GOLF VO SUPER SOSTOJBA UVOZ GERMANIJA SAMO REGISTRACIJA


7.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 21:11MATIZ . SPARK PREKRASEN

Matiz-Spark so ful oprema klima,sevo ,elektrika stakla,nov akomulato...


2.050 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
2.100 €
Прилеп

Автомобили

Денес 21:07Se prodava alfa romeo 147

Se prodava alfa romeo 147 so pominata registracijata Povejke info na ...


1.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 20:54Fiat Tipo oprema Mirror

Fiat Tipo ,2019 g proizvedena.,2020 kupena,oprema Mirror full. Prv so...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 20:27Fiat brava 1.2

Bravata e vo vozna ispravna sostojba vredi da se vidi info okolu kola...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 20:02Volkswagen VW Golf 1 1982g

VW Golf 1 .1982g. 1.3. 44kw. бензин плин прв сопственик регистри...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 19:55Toyota Corolla 1995g

Toyota Corolla 1.3.55.kw.бензин плин.1995.г. во одлична состојба. Еле...


1.199 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 19:54audi А6 2.7 132kw quattro 2006g.

Се продава audi А6 2.7 132kw quattro 2006г. -навигација -Формула во...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 19:51VW TOURAN TDI EXTRA!!!

1.6 tdi servisiran registriran 7sedista vo odlicna sostojba bez nikak...


8.600 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 19:29E220 CDI 2005 godina

Se prodava E220CDI proizvedena 2005 g,cela godina registracija, avtom...


5.250 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 19:28OPEL COSRA 1.2

Se prodava opel corsa 1.2-16ventili So atestiran plin registrirana c...


1.450 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 19:22Nissan Qashqai 1.6 Dci 4X4 Privilege! Swiss

Nissan Qashqai 1.6Dci 4x4 WD Privilege🇨🇭 ☆☆☆☆☆PREMIUM PACKET☆☆☆☆☆ ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 18:59Fiesta 1.1 benzin na delovi

Voziloto e na delovi itoa ima fatovi stopovi limarija motor pregrean(...


250 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 18:39Se prodava Bmw 525d

Bmw 525d comoreal 2000god Registracija 11.2023 Klima Komandi vola...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 18:16  НОВ ОГЛАС

Audi a4 (golf , passat , polo , mercedes , bmw )

Kolata e vo odlicna sostojba Napraven golem servis i smenti site jab...


1.650 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 17:08  НОВ ОГЛАС

FORD FOCUS 2010 1.6 BENZIN PLIN

☎️071-985-494 ☎️ EKSTRA SOSTOJBA FABRIKA BENZIN - PLIN PRVA REGIST...


5.199 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 16:46FORD FUSION 1.4 BENZIN PLIN 2010

☎️071-985-494 ☎️ Ful servis 4 NOVI GUMI debica 205-55-16 Registrir...


4.899 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 16:46FORD FOCUS C-MAX 2.0 TDCI 100KW 136KS

☎️071-985-494 ☎️ EKSTRA SOSTOJBA (FABRIKA) 2.0 TDCI 100KW 136KS PEZ...


4.199 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 16:46VW PASSAT CC 2011 2.0TDI R-LINE 125KW170KS

☎️071-985-494 ☎️ EKSTRA SOSTOJBA FABRIKA FULL SERVIS AVTOMATIK 4...


14.999 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 16:46VW Polo 1.4 TDI 2006

Vo dobra sostojba, mozi da se vidi vo sekoj moment.


3.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 16:38Daihatsu terios

Teriosot e staklo se si raboti sega servisiran novi zimski gumi i no...


8.400 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 16:06Se prodava mercedes A 190

Koliceto e ekstra pali vozi! Registracija pominata!!!


2.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 15:31SKODA FABIA 1.2 Registrirana ODLICNA

Se prodava Skoda FABIA so 1.2 motor odlicen,tivok i ekonomicen. Kupe...


2.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 15:31  НОВ ОГЛАС

Bmw 116i 2009 face lift

Увезено е од швајцарија од прв газда со сервисна книшка со реални км ...


5.400 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 15:21  НОВ ОГЛАС

Seat Ibiza 1.9 Tdi 131ks

Kolata e vo odlicna sostojba, redovno servisirana. -1.9TDI 96Kw 20...


2.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 15:17FORD ESCORT

Se prodava FORD escort 1.8 d ne e registriran Moze i za delovi


250 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 15:10Hyundai santa fe 2.2 CRDI 4WD

Hyundai santa fe 2.2 CRDI 4WD Godina na proizvodstvo (2006) Nee od ...


6.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 14:37GOLF 5 1.9 TDI 2006 GOD

Golfot e vo odlicna sostojba Registriran cela godina do 11 mesec 20...


4.850 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
4.899 €
Прилеп

Автомобили

Денес 14:32SEAT TOLEDO 1.9 TDI

NOVI GUMI ALUMISKI BANDASI ELEKTRIKA NA STAKLA SENZORI ZA DOST I S...


5.299 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
5.500 €
Прилеп

Автомобили

Денес 14:28FORD FOKUS 1.6 TDCI

NOVI GUMI ELEKTFIKA NA STAKLA HALOGENKI CENTRALNO I ALARM BORT KO...


4.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 14:28GOLF 5 1.9 TDI

ALUMISKI BANDASI ELEKTRIKA NA STAKLA CENTRZLNO I ALARM BORT KOMPJU...


5.750 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 14:28GOLF 6 PLUS 2.O TDI 110 KS

NOVI GUMI ALUMISKI BANDASI ELEKTRIKA NA STAKLA CENTRALNO I ALAM FA...


7.900 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 14:28MAZDA DEMIO TNG

Se prodava mazda demio 1.3 benzin plin 1999 god registrirana do juli...


1.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 14:21MOTSUBISHI CARISMA 1.9 DIZEL

Se prodava carisma 1.9 dizel vo odlicna sostojba skoro novi gumi i a...


1.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 14:21VW Passat 1.9 TDI 105hp

Se prodava VW passat B6 1.9 tdi (BKC) 105hp. Kolata e vo odlicna so...


5 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 14:20Citroen c3 1.4 hdi

Prodavam citroen c3 2007 godina 1.4 hdi 50kw uvezena pred dve godini....


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 14:05RENAULT CLIO

Renault Clio 1.2 benzin God.1999 Reg.18.05.2023 Osnoven model Fa...


1.450 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:54VW Sharan odlicen

Hitno.!!!Se prodava vw sharan 2.0 tdi 140ks dsg so naj full oprema: ...


10.900 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
11.990 €
Прилеп

Автомобили

Денес 13:48Se prodava AUDI A4 2.0 TDI 8V 7G AVTOMATIK

Kolata e vo super sostojba so servisna kniska do posleden km so novi ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:34Страна 1 од 51

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам