307 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava Iphone 14 - 256 GB - NOV NEOTPAKUVAN

* 256 GB * Midnight


850 €
или предлог цена
Денес 01:05SONY XPERIA Z5 COMPACT

prodavam ne mnogu koristen sony xperia Z5 compact socuvan, bez greban...


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 23:07Xiaomi note 10 lite so kutija

Xiaomi note 10 lite so 7G ram. Ode komplet so kutija i maska


9.500 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
10.000 МКД
Вчера 19:21Xiaomi Amazfit GTS 2 MINI

Se prodava smartwatch Xiaomi Amazfit GTS 2 mini, koristen samo nekolk...


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 15:38  НОВ ОГЛАС

Xiaomi mi 10t pro

🔹Se prodava Mi 10t pro 5G odlično sačuvan 🔹Bez tragi na koristenje ...


15.000 МКД
или предлог цена
Вчера 15:08Huawei Watch Fit

Se prodava koristen smartwatch, Huawei Watch Fit. Koristen e 1ipol go...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 14:57Redmi 9

Prodavam Redmi 9 pojakiot model 4 so 64 giga Raboti na site mrezi ...


6.500 МКД
или предлог цена
Вчера 14:11SAMSUNG GALAXY A03 CORE | ODLICEN

Se prodava Samsung Galaxy A03 Core Zacuvan kako novv Malku koristen...


По Договор
или предлог цена
Вчера 14:02Xiaomi Poco X3 NFC 6GB ram 128GB mem

Se prodava Xiaomi Poco X3 NFC Cobalt Blue 6 GB ram +128 GB rom ,telef...


12.200 МКД
или предлог цена
Вчера 12:18AC Adapter Qualcomm 3. 0 Polnac za Mob i Tablet

AC Adapter Polnac 5V== 2000ma, Bel 200 denara parce AC Adapter Polna...


200 МКД
или предлог цена
Вчера 12:16Honor magic 4 lite Nov Nov Nov!!! od A1 moze zamena!!

Honor magic 4 lite nov nov nov !!! Od A1 kupen na 29.11.2022god so ...


250 €
или предлог цена
Вчера 11:58Xiaomi Redmi 9a

nekoristen so validna garancija vo kutija so polnac-bez niedna zabele...


4.800 МКД
или предлог цена
Вчера 10:00Otkup na mobilni telefoni - ISPLATA VEDNAS

Otkupuvam novi i koristeni, zdravi i skrseni telefoni. Samsung, iphon...


Вчера 07:38iPhone 8 plus / 8 vo fabricka sostojba

Telefonot e vo odlicna sostojba bez maani. Batery health e 90%. Moze ...


11.000 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
12.000 МКД
Вчера 07:38Samsung Galaxy a53 5G NOV SO GARANCIJA

Samo vklucen i so garancija Samsung Galaxy A53 5G. Prekrasen telefon ...


17.500 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
18.000 МКД
Вчера 07:38Se prodava Samsung Galaxy Note 20 Ultra

Telefonot e vo odlicna sostojba. Sleduva originalen polnac, maska i U...


500 €
или предлог цена
Вчера 07:37Samsung Galaxy s20 cosmic grey

Se prodava dobro socuvan S20, kupen od A1, so zastita na kameri, komp...


250 €
или предлог цена
04 фев 22:08Odlicen Samsung Galaxy Grand Neo +

Malku upotrebuvan. Zacuvan. Bez ostetuvanja i grebnatinki


2.500 МКД
или предлог цена
04 фев 21:26Samsung Galaxy A03 Core

Se prodava Samsung Galaxy A03 Core Zacuvan kako novv Malku koristen...


По Договор
или предлог цена
04 фев 19:02Iphone 11 Pro Max Grey 64GB

Se prodava Iphone 11 Pro Max so dve maski od prv den so zastitno stak...


400 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
430 €
04 фев 18:08SAMSUNG A04s

Mobilniot e od TELEKOM operator, kupen na 25.11.2022 so 2 godini gara...


8.000 МКД
или предлог цена
04 фев 15:47Redmi Note 9 Pro kako nov

Se prodava Redmi Note 9 Pro komplet so site dodatoci i kutija Tel...


8.200 МКД
или предлог цена
- 1 % Попуст
8.300 МКД
04 фев 13:53Xiaomi Redmi 8a

Xiaomi redmi 8a ist kako od izlog od prodavnica. Bez tocka-bez grebk...


4.800 МКД
или предлог цена
04 фев 11:59Samsung Galaxy Y i Sony Xperia Acro

Se prodava Samsung Galaxy Y S5360. Maksimalno zacuvan, raboti na site...


2.000 МКД
или предлог цена
04 фев 11:38Iphone 11 purple

Se prodava iphone 11 purple .. telefonot e so full pakuvanje doaga za...


350 €
или предлог цена
04 фев 11:12akcia akciaaaa adidas naik patiki 1390 de

se prodava naik adidas patiki broe od 36 do 44 broj dostava po kargo...


1.190 МКД
или предлог цена
Штип

Останато

04 фев 10:52Iphone 7 (32GB) - black

Se prodava Iphone 7 extra socuvan bez nitu edna grebnatinka Memorija...


5.000 МКД
или предлог цена
04 фев 10:36SAMSUNG Galaxy J7 Pro

Se prodava SAMSUNG Galaxy J7 Pro, socuvan vo odlicna sostojba. Telefo...


4.490 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
4.990 МКД
04 фев 07:55Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm

Se prodava Samsung Galaxy Watch 4 classic 46mm koristen mesec dena za...


11.000 МКД
или предлог цена
03 фев 15:45Samsung Galaxy S22 Ultra ( NOVI )

Se prodavaat novi ne koristeni Samsung Galaxy S22 Ultra 512gb. Modeli...


1.000 €
или предлог цена
03 фев 15:42Samsung Z flip 3

Se prodava kako Nov Komplet so kutija Za contact ve molam na ovoj bro...


680 €
или предлог цена
03 фев 12:14iPhone 14 Pro Max 256gb ( NOV )

Se prodava iphone 14 pro max 256gb deep purple nov ne otpakovan. Gara...


1.430 €
или предлог цена
03 фев 12:13Iphone 11, white neverlock

Prodavam iPhone 11, white, neverlock, 64gb, kako nov, malku koristen....


По Договор
или предлог цена
03 фев 11:54Odlicno socuvan Redmi 6A

Maksimalno socuvan, bez tragi na koristenje Redmi 6A.


3.500 МКД
или предлог цена
03 фев 11:52REALME X50PRO 5G

prodavam realme x50 pro 5g nov kupen od ekupi.mk,komplet so kutija,65...


14.000 МКД
или предлог цена
02 фев 22:49Nov Honor magic 4 lite od A1 moze zamena

Prodavam Honor magic 4 lite nov,od A1 kupen na 29.11.2022god so cena ...


250 €
или предлог цена
02 фев 16:39Xiaomi 11T

✅Celosno pakuvanje ✅Garancija 15 meseci TMobile ✅Ram memorija 8+3g...


17.200 МКД
или предлог цена
02 фев 16:39Mobilen telefon TCL A30 USA nov

Donesen od America Raboti na site mrezi Cisto Nov nekoristen Prave...


5.000 МКД
или предлог цена
01 фев 22:57Samsung Galaxy Watch Active 2

Se prodava Samsung galaxy watch active 2 40mm. Casovnikot e vo odlicn...


6.000 МКД
или предлог цена
01 фев 15:22Iphone 12 Pro Max

Se prodava Iphone 12 Pro max . Telefonot e vo odlicna sostojba so min...


780 €
или предлог цена
01 фев 13:31Страна 1 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам