Чучер Сандево
                           
12 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se iznajmuva vikendica za proslavi

Se iznajmuva vikendica za sekakvi proslavi. Vikendicata se naogja vo ...


150 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Викенд куќи

19 мар 09:29Plac so vikendiche s.Radishani

Plac ovostarnik 1508 m2 so vikendiche okolu 34m2.Na pat za Pobozje m...


36.500 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Викенд куќи

19 мар 06:43Iznajmuvam prostor/vila za proslavi

Iznajmuvam prostor/vila/vikendica za sekakov vid na proslavi. Prosto...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Викенд куќи

06 дек 23:03Se prodavaat 2 moderni kuki 224+140m2 i dvor 980m2

Se prodavaat povolno 2 moderni kuki nova gradba spremni za ziveenje n...


150.000 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Викенд куќи

26 сеп 15:56Kupuvam vikend kukja go Brodec

Bi sakal da kupam plac (moze i pomala kukja\vikendicka)vo Brodec. Dok...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Викенд куќи

07 сеп 10:10Купувам куќа со дворно место до 1000м2

Купувам куќа со дворно место до 1000м2, оддалеченост од црнтарот на С...


30.000 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Викенд куќи

05 сеп 20:01Vikendica

Golievo 1000m2 dvorno mesto 50m od avtobuska Pat Voda Struja B...


60.000 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Викенд куќи

29 авг 15:08Се продава викечндичка во Чардак

Се продава викендичка во Чардак на одлишна локација со дворно место 4...


33.000 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Викенд куќи

23 ное 14:51Izdavam soba/apartman za kratok prestoj

Izdavam soba/apartman za kratok ili podolg prestoj vo Skopska Crna Go...


20 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Викенд куќи

07 сеп 13:00Iznajmuvam prostor za organizirani proslavi

Iznajmuvam prostor za sekakov vid organizirani proslavi. Prostorot e ...


50 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Викенд куќи

06 сеп 13:00Iznajmivam od 15 juli do 15 septemvri

Da ima se


500 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Викенд куќи

02 јул 20:30Барам мала куќичка или викендичка во околина на Скопје

Барам мала куќичка или викендичка во Скопска Црна гора или околина на...


10.000 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Викенд куќи

27 јун 21:56Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам