Прилеп
                           
1111 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se izdavaat namesteni apartmani so kujna i masini za perejne

Се издаваат наместени апартмани за краток или подолг престој со куња,...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Соби

31 мај 19:31Промовирано

Се продава нива во Поводеници - Прилепско (Клештен мост)

Се продава нива во ПОВОДЕНИЦИ - Прилепско (Клештен мост) - Има вод...


1 €
или предлог цена
26 мај 19:21Промовирано

SE PRODAVA KUKA SO DUJCAN

se prodava kuka na dva sprata sekoj sprat po 87 kvadrati zaedno so du...


3 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
35.000 €
Прилеп

Куќи / Вили

Денес 18:56ПЛАЦ ВО ОРЕОВЕЦ СО СТРУЈА, ВОДА И ТЕМЕЛИ

НА МЕСТОТО ИМА ПРИКЛУЧОК ЗА ВОДА И СТРУЈА. СЕ ПРОДАВА МЕСТО ВО ОРЕО...


12.500 €
или предлог цена
Денес 17:48Се Продава Куќа

Се продава веднаш вселива куќа со средена документација 4 соби салон...


23.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Денес 16:51Se prodava niva нива so ovoshtarnik na patot za s. Selce

Se prodava niva na samiot pat za s. Selce od desna strana odma nad av...


15 €
или предлог цена
Денес 16:10kujca magacin

se prodava izdava pogodna za kancelarija magacin ordinacija se po dog...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Денес 16:02se prodava niva

se prodavaat dve nivi ednata 3300m2 drugata 1800me2 i dvete vo atarot...


1 €
или предлог цена
Денес 15:52Се изнајмува спрат од куќа

Се изнајмува спрат од куќа.


5.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

Денес 15:50  НОВ ОГЛАС

placevi

se prodavaat placevi na slednive lokacii: 1.markova cesma 2000m2 600...


6.000 €
или предлог цена
Денес 15:05se izdava dujkan vo centarot na Prilep

Се izdava дуќан во центарот на Прилеп На самиот влез на градскиот п...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

Денес 14:29Se PRODAVA dujkan vo strog centar na PRILEP

Se prodava odlicen dukan vo centarot na prilep na vlezot od pazarot.


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

Денес 14:29SE PRODAVA 25 DEKARI NIVA

Се продава нива 25 декари пред Беровци, на 500м до главен пат


3 €
или предлог цена
Денес 13:00PARCELI PRILEP - avtopat

Se prodavaat parceli vo Novo Lagovo odma do avtopat Prilep - Bitola ...


10 €
или предлог цена
Денес 13:00Се издава 3000м2 070772097 078304113 Прилеп!

Се издава Деловен простор(магацин) 2600м2 +400 м2 помошни простории и...


10 €
или предлог цена
Денес 12:30  НОВ ОГЛАС

SE IZDAVAAT SOBI VO CENTAROT NA PRILEP

Se izdavaat sobi vo centarot na prilep, sobite se opremeni so posebni...


450 МКД
или предлог цена
Прилеп

Соби

Денес 11:36OVOSTARNIK GORNO SADOVO 4000M2

PRODAVAM OVOSTARNIK VO GORNO SADOVO, OD RAZLICEN TIP NA OVOSNI DRVJA....


6.800 €
или предлог цена
Денес 10:59Se prodava plac vo Pletvar

Se prodava plac vo Pletvar koj izleguva direktno na patot kon ezercat...


15 €
или предлог цена
Денес 10:45Се Издава 3000м2-Прилеп 078304113

Висина на објект од 5-7 метри,Санитарни чворови,канцелариски простори...


1 €
или предлог цена
Денес 10:44Се Издава 400м2-Прилеп 078304113

Гумен под,тоалети со соблекувални и туш кабини, висина на таван 4метр...


1 €
или предлог цена
Денес 10:44Се продава две парцели во индустриска зона

Се продава две парцели во индустриска зона после кривината кај слада...


25 €
или предлог цена
Денес 10:09SE PRODAVA DUKJAN VO CENTAROT

Se prodava dukjan deloven prostor vo samiot centar na gradot Prilep, ...


По Договор
или предлог цена
Денес 10:03Атрактивно градежно земјшите во нас.Варош,Прилеп

Се продава градежно земјшите на атрактивна локација, во населба Варош...


25 €
или предлог цена
Денес 09:30Деловен простор, магацин, дуќан

Се издаваат деловен простор од 160 м2 и магацин од 130 м2. Деловниот...


1 €
или предлог цена
Денес 08:20Se prodava plac Prilep

Se prodava plac vo gradezna zona vo Prep so povrsina od 3413 m2. Do p...


1 €
или предлог цена
- 95 % Попуст
20 €
Денес 07:20Se Izdava

Celosno opremen stan na prekrasna lokacija 10 minuti pesacenje od ce...


300 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

Денес 05:33SE PRODAVA PLAC ZA GRADBA I GARNETURA VO EKSTRA SOSTOJBA!!!

Se prodava plac za gradba na stamben prostor, so povrsina od 112 m2 (...


10.000 €
или предлог цена
Вчера 22:00СЕ ИЗНАЈМУВА СТАН ВО ЕГЕЈСКИТЕ ЗГРАДИ ВО ПРИЛЕП!!

Se iznajmuva 2soben stan vo Egejskite zgradi vo Prilep.Stanot e renov...


15.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

Вчера 22:00Се издава стан во центарот на Прилеп

Се издава стан во кулата, деветкатницата во центарот на Прилеп. Стано...


300 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

Вчера 21:44Куќа

Се продава КУЌА 70 м2 и дворно место 180м2 на атрактивна локација на ...


35.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Вчера 18:48Градежно неизградено замјиште

Се продава градежно неизградено земјиште со кп бр.22556/1 со површина...


1 €
или предлог цена
Вчера 18:31Se Izdava Deloven Prostor

Se Izdava Deloven Prostor KRUSEVSKI PAT NAMENET ZA SEKAKVA DEJNOST ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 17:19APARTMANI CENTAR

Apartmanite se naogaat vo centarot na gradot Prilep na 5 min od stara...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Соби

Вчера 16:37Се продава куќа во Прилеп

Се продава куќа во Прилеп на одлична локација во центарот на градот....


67.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Вчера 15:40Kuka

Se prodava kuka so povrsina od 120m2 na sprat i dvor 350m2 na ulica b...


130.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Вчера 15:14Kuka vo centralno podracje *renovirana*

Се продава куќа со големо дворно место (назад и од десната страна)н...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Вчера 14:15Се издава магацин,плац

Просторот се наоѓа на излез од Прилеп кон М.Брод, има приклучок за ст...


1 €
или предлог цена
Вчера 14:12Se Izdava deloven prostor vo naselba tocila vo Prilep

Se izdava 2 po 80 kvadrati dujkani vo naselba tocila na glavnata ulic...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

Вчера 14:03Apartmani Centar Prilep

Се изнајмува модерно и комплетно опремен стан во центарот на градот П...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Соби

Вчера 14:03Central DELUXE Apartment Prilep

Luxuriously furnished apartment for rent in the center of Prilep. The...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

Вчера 14:03Се продава НИВА 75 000m2

Се продава нива од 75 000 м2 ,-Прилеп,погодна за фотоволтаици. Цена п...


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:44Се продава НИВА

Се продава нива од 75 000 м2 ,-Прилеп,погодна за фотоволтаици. Цена п...


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:30Страна 1 од 28

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам