Прилеп
                           
246 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se Prodava Kuka

Se prodava kuka na ul.Maksim Gorki br.122 vo Prilep.


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Денес 09:02Vednas Vseliva Kujka (Renovirana)

Se Prodava Vedsna Vseliva Kujka 62m2 100m2 dvor 42m2 garaza so plo...


22.500 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Денес 08:17Се продава КУЌА во ПРИЛЕП

Се продава куќа на 2 спрата, со 4 опремени спални соби, со два салони...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Денес 07:13Se prodava kujca vo Prilep

Се продава куќа во Прилеп, Марино маало, на два спрата по 110 квадрат...


7 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Денес 00:18СЕ ПРОДАВА KUЌА НА ул.11ТИ ОКТОМВРИ 186

INFORMACII ZA KUJKATA NA BROJ 075 205 804 DRAGAN KUJKATA SE NAOJGA VO...


31.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Вчера 17:27Se prodava stara kuka vo centar na Prilep

Se prodava stara kuka vo centarot na Prilep so odlicna lokacija na ad...


35.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Вчера 13:00Хитно ,вселива куќа

Хитно се продава веднаш вселива куќа ,со голем и уреден двор, на добр...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Вчера 08:25Се продава куќа во Прилеп

Се продава куќа во Прилеп на одлична локација во центарот на градот....


70.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

13 авг 18:38Se prodava kukja

Se prodava kukja vo blizina na h.,, Kristal Palas". Mob. 071 278 247


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

13 авг 17:29Куќа , постара градба на убава локација.

Куќата се наоѓа на улица Нада Циривири бр 7. Севкупно околу 190 квадр...


29.999 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

13 авг 15:50Се продава куќа во населба Ѓогдере на ул. „Пере Темелкоски“

Се продава куќа во населба Ѓогдере на ул. „Пере Темелкоски“ 42 во При...


47.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

13 авг 11:56Se izdava sprat od kujka 120 m2

Se izdava nov,ne vseluvan namesten sprat od kujka vo naselba Tipski v...


550 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

13 авг 08:18Куќа во типска насрлба

Се продава куќа во типска населба. Деловено простор 200м2 и и два сп...


200.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

12 авг 21:46Se iznajmuva kuka

Se iznajmuva kuka (sobi so posebni vlezovi) vo blizina na centar na P...


123 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

12 авг 17:59Kujca

Prodavam kujca nova gradba Mnogu cvrsta gradba. Na dva sprata plus...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

12 авг 13:26Се продава Куќа

Се продава Куќа на улица Богомилска Бр 48 -ТРИЗЛА Повеќе информац...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

12 авг 11:32Kukja vo Prilep

Se prodava kukja vo Prilep ul.Bitolska vo izgradba, so cist imoten li...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

12 авг 09:55Se prodava mesto

Se prodava mesto so povrsina od 85 - 90 kvadrati na ulica Dime Dimesk...


9.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

11 авг 22:31Se prodava kukja

Se prodava povolno, kukjata e vednas vseliva, ima i zasebna garaza o...


35.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

11 авг 12:23SE PRODAVA KUKA SO DUJCAN

se prodava kuka na dva sprata sekoj sprat po 87 kvadrati zaedno so du...


35 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

10 авг 21:13SE PRODAVA KUJCA

KUJCATA IZLEGUVA NA DVE ULICI IMA DVA SPRATA IMA I VIZBA VO DVOR...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

10 авг 18:13Се продава куќа

Се продава веднаш вселива куќа на одлична локација во строгиот центар...


43.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

10 авг 16:49Куќа на само 700м од центар

Се продава куќа на улица Јоска Јорданоски 94а на само 700м од центар....


34.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

10 авг 14:58Се продава спрат од куќа на приземје

Се продава спрат од куќа на приземје - 80m2 во близина на авто мото с...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

10 авг 11:44KUKA NA RID

SE PRODAVA KUKA NA RID VEDNAS VSELIVA SO DVORNO MESTO NA 2 SPRATA 4 S...


29.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

09 авг 22:35Се Продава Куќа

Се продава веднаш вселива куќа со средена документација 4 соби салон...


23.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

09 авг 20:55INVESTITOR

INVESTITOR za gradba


30 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

09 авг 20:25Куќа Варош Прилеп

Повеќе инфо на 078 223 826 Александар Повеќе инфо на 078 223 826 Але...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

09 авг 17:54kuka.kujca.

kuka.stan mozi iznajmuvamje za magacin kancelarija se po dogovor


45.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

09 авг 17:01Se prodava kuka

Kukata se najduva vo blizina na kristal palas kukata ima dnevna ,k...


28.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

09 авг 09:36Mesto vo strog centar na Prilep od 360 kvadrati

Se prodava mesto vo strog centar na Prilep od 360 kvadrati so stara g...


250.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

08 авг 15:47Se prodava kukja vo Prilep

Se prodava kukja vo Prilep, prizemje + kat vkupno 200m2, podrum 100m2...


199.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

08 авг 11:31Се продава две кујќи на 11 ти Октомври бр 155

Се продава две кујќи на 11 ти Октомври бр 155 едната е 170 m2+ 40 ква...


5 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

08 авг 10:59Kupuvam kukja vo tipskata naselba

Ponudete kukja vo tipskata naselba. Nezavisno od koj tip na kukja.


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

08 авг 09:42SE PRODAVA DVOSPRATNA KUKA VO PRILEP STROG CENTAR

PRODAVAM PLAC VO CENTAR NA PRILEP OD 400 M2. CENA NA PLACOT E 500 EVR...


10 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

07 авг 15:24SE PRODAVA KUKA

Se prodava dvospratna kuka kompletno renovirana i domakinski odrzuvan...


59.900 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

04 авг 10:54SE PRODAVA KUKA NA UBAVA LOKACIJA

Kukata e renovirana,domakinski odrzuvana,nov poklriv,nova kunja,novo ...


75.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

04 авг 10:54SE PRODAVA KUKA

Se prodava kuka vo ulicata od KRISTAL PALAS sprema TOCILA.Kukata e po...


65.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

04 авг 10:41Се продава куќа во Прилеп

Продавам куќа во Прилеп на ул. "Самоилова" бр.36 (старa "Кузман Јосиф...


42.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

03 авг 13:44Куќа со плац во Прилеп

Се ПРОДАВААТ катастарски працели КП:13628, КП:13626 и КП:13625 КО:ПРИ...


3 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

03 авг 13:12Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам