81 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodavam digitalen aparat Samsung ES95

Prodavam digitalen aparat Samsung es95, 16 mpx so micro sd karticka o...


1.200 МКД
или предлог цена
20 јун 23:11Дигитален фотоапарат Olympus со 10 x super wide optical zoom

Продавам многу поволно дигитален фотоапарат Olympus со 14 мегапиксели...


1 €
или предлог цена
19 јун 17:56Konica R1 ODLICNA SOSTOJBA

Se prodava formati do 20x30 mn dobro zacuvana so 5 kaseti moze ...


1.500 €
или предлог цена
19 јун 14:25Продавам фото апарат Canon A590

ПродаВам фото апарат Canon A 590, со апаратот заедно одат полнач за б...


3.000 МКД
или предлог цена
18 јун 09:16Samsung WB250F 14.2MP/ 18x Optical zoom/ smart/wi-fi

Malce koristen, bez grepka. Info samo na: viber, WhatsApp Full HD ...


5.500 МКД
или предлог цена
16 јун 00:02Nikon 24-120 f3.5-5.6

Objektivot e vo dobra sostojba so vidlivi znaci na koristenje za pove...


170 €
или предлог цена
14 јун 11:06Canon TS-E 24mm f3.5L & Canon MACRO 180mm f3.5L NOVI..NOVI..

Se prodavat dvata objektivi,kako novi se,sostojba 10/10,cisti stakla ...


1.600 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
1.800 €
12 јун 19:02NIKON D3200 + 50mm 1.8G + KIT LENS 18-55

Се продава фотоапарат Nikon D3200 со два објективи Kit Lens 18-55 f3....


20.000 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
20.500 МКД
12 јун 19:00coolpix nikon

075 617 939


1.000 МКД
или предлог цена
11 јун 22:09Svetlo 6400K

2 - Ladni svetla 6400K Malce Koristeno


220 €
или предлог цена
11 јун 15:21Canon 400d

Se prodava Canon 400d. Vo odlicna sostojba. So nego sleduva polnac,...


4.500 МКД
или предлог цена
10 јун 16:16Se peodava Nikon coolpix P600

Prodavam Nicon Coolpix P600 so 60x opticki zum Aparatot e odlicno za...


10.000 МКД
или предлог цена
- 23 % Попуст
13.000 МКД
10 јун 16:15Nikon D5300

Продавам Nikon D5300 со 18-55mm објектив. Во цената влегува полнач за...


350 €
или предлог цена
10 јун 13:00NIKON D600 SLR

Nikon D600 SLR Na aparatot jas sum prv sopstvenik i ne e mnogu kori...


1 €
или предлог цена
08 јун 23:20Se prodava digitalen aparat Sony w830s

Se prodava digitalen aparat Sony w830s odlicno socuvan 20mpx i 8 op...


2.500 МКД
или предлог цена
06 јун 16:22Minolta star Fotoaparat so objektivi

Minolta XM od 1978 Godina, so priracnik i 5 objektivi, so torbi. Ob...


500 €
или предлог цена
30 мај 19:36Canon Digitalen fotoaparat - Канон фотоапарат

Digitalen fotoaparat Canon Powershot A560, 7.1 Mpx, 4x opticki zoom, ...


По Договор
или предлог цена
24 мај 09:21NIKON D 5000

NIKON D 5000 nov bez najmala grebka , so 18 - 105 Nikkor zoom , 265e...


265 €
или предлог цена
23 мај 13:17SIGMA 24-70 / 2.8f (Canon Mount)

24-70mm 2.8f EX DG AF-M / Macro Canon Mount Full frame/Crop


По Договор
или предлог цена
19 мај 10:41ONIX

Full hd Donesena od australia So drzac Snima Slika So slod ...


50 €
или предлог цена
06 мај 19:04Продавам Nikon D3400 Фотоапарат

Се продава DSLR фотоапарат Nikon D3400 со kit lens 18-55mm Фотоапарат...


300 €
или предлог цена
28 апр 21:13FOTO APARAT SONY

Komplet so polnač


1.000 МКД
или предлог цена
23 апр 12:11Nikon D700 + Battery Grip

Prodavam Nikon D700 so battery grip, aparatot odlicno funkcionira, be...


300 €
или предлог цена
23 апр 09:48Nikon D7100, Battery Grip, Lens Sigma 18-200... KOMPLET

ℹ️ Се продава професионален фото апарат: Nikon D7100 (Фото: 24MP и Ви...


1 €
или предлог цена
16 апр 04:27se prodava SONY fotoaparat vo top sostojba

se prodava SONY fotoaparat vo top sostojba mnogu malku koristen so r...


1.800 МКД
или предлог цена
12 апр 10:48Nikon AF DX Fisheye-Nikkor 10.5mm f/2.8G

objektivot e malku koristen okolu 1000fotografii cena na nov e 700e...


470 €
или предлог цена
04 апр 08:18Se prodava fotoaparat panasonik lumix so 16 mega

Se prodava fotoaparat panasonik lumix so 16 mega pikseli so touch ekr...


3.000 МКД
или предлог цена
22 мар 23:15Дигитален SLR CANON EOS 80D NOV

Se prodava Дигитален SLR фотоапарат CANON EOS80D EF18-135, 24.2MP, 3"...


62.000 МКД
или предлог цена
21 мар 23:12Nikon D5100 so Nikon 18-135mm

Se prodava Nikon D5100 so Nikon 18-135mm vo odlicna sostojba so shut...


300 €
или предлог цена
11 мар 17:38PROFESIONALEN FOTOAPARAT ""ZENIT"""

Prodavan profesionalen fotoaparat Zenit Cena 50 evra 075958314


50 €
или предлог цена
16 фев 13:32Nikon coolpix L810

Aparatot nema slikano poveke od 100 sliki, nov bez grepka. So folija ...


6.500 МКД
или предлог цена
02 фев 22:48Digitalen fotoaparat

Canon


1.500 МКД
или предлог цена
25 јан 19:38Canon 80d + 2 Objektivi - Canon EF-S 55-250 i 18-55

Canon 80d + 2 Objektivi - Canon EF-S 55-250mm i Canon EF-S 18-55mm. ...


1.000 €
или предлог цена
25 ное 17:58GoPro 4 Silver

Prodavam GoPro 4 Silver so kukiste za pod voda i so dve dodatni bater...


200 €
или предлог цена
22 ное 17:07canon camera

Canon camera vo odlicna sostojba.


500 МКД
или предлог цена
13 окт 16:56Lumix Fotoaparat

Fotoaparatot e vo odlicna sostojba edinstveniot problem e sto nema po...


2.000 МКД
или предлог цена
13 окт 16:54nikon 7100 7200 sigma 17-50mm f2.8

NIKON D90 18-108MM 150 EUR SIGMA 17-50mm f2.8 EX DC OS 370 eur nov ...


150 €
или предлог цена
20 сеп 16:14Se prodava Nikon S 220

Digitalen fotoaparat so polnac i baterija i cante


1.000 МКД
или предлог цена
15 сеп 08:10Digitalen fotoaparat

Canon digitalen fotoaparat kako kov


5.000 МКД
или предлог цена
27 јул 23:25Digitalen fotoaparat BENQ DC C1450

Digitalen aparat 14mp raboti odlicno


1.000 МКД
или предлог цена
09 јун 18:03Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам