2360 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Vrsime servis na site vidovi klima, klimi.

Vrshime servis na site vidovi klimi. Polnime freon od site vidovi: r2...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

MONTAZA NA KLIMI/KLIMA UREDI

Vrsime montaza, demontaza, antibakterisko cistenje, prodazba i servis...


1 €
или предлог цена
20 мар 13:00Промовирано

Majstor za klimi

Vrsime sekakvi uslugi za vasite klimi -Montaza i Demontaza -Servisi...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

Garnitura raten ,masa so 4 stolici

Garnitura od pleten Raten kupena letoska so smetka 25.000 den. ja dav...


20.000 МКД
или предлог цена
Денес 10:53Masina za perenje INDESIT WT62

Masina za perenje alista, stara 10god., kapakot ne stoi ispraven pora...


700 МКД
или предлог цена
Денес 10:35Fotelja retro vintage Фотеља ретро винтиџ

Baram vakva retro fotelja kako na slikata, moze i dvosed ili trosed o...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Фотељи

Денес 10:30Komoda so staklo i fioki 125x55x52 комода

Prodavam odlicno socuvana komoda so 8mm staklo, dimenzii 125x55x52


5.000 МКД
или предлог цена
Денес 10:30Медицински кревет

Продавам медицински кревет со медицински душек. Без ниту едно оштетув...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
14.000 МКД
Карпош / Скопје

Дневна соба / Троседи

Денес 09:27Маса 200 х 90 см се продава

Маса 200 х 90 см се продава. Сива боја. Висина 85 см. Со голема работ...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Маси и столици

Денес 09:27Plinski boci

Se prodavaat 2 plinski boci I regulator od Makpetrol


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 09:12Drzaci za gredi tendi letnikovci

Drzaci za gredi za letnikovci


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Градина / Останато

Денес 08:56Se izdavaat konjopoi

Se izdavaat konjopoi za sekakov vid proslavi rodendeni svadbi nastani...


99 МКД
или предлог цена
Денес 08:10Trosed simpo

Trosed simpo


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Троседи

Денес 07:50MASA SO STOLCINJA ZA VO DVOR (improvizirano)

Se prodavaat 10 koturi od kabli odlicni kako Masi I stolcinja za vo d...


1.000 МКД
или предлог цена
Денес 07:13Plinski boci i dodatoci

Mak petrol cena po dogovor 072 555 302


1 €
или предлог цена
Денес 06:27Plin za domakinstvo

Plin za site 072 555 302


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

Денес 06:27Komplet detska soba MEDIJAPAN socuvana!!!

Komplet detska soba Plakar dvokrilen,biro,plakar nad biroto,plakar ...


180 €
или предлог цена
- 28 % Попуст
250 €
Вчера 22:07Паметен штекер / Smart Plug / Smart Socket - мерач на струја

Дигитален паметен штекер / мерач на потрошувачка на струја! - Пого...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 18:24СЕ ПРОДАВА НОВ МИКСЕР СО РОТИРАЧКИ САД FUEGO CT-6503 B

СЕ ПРОДАВА НОВ НЕКОРИСТЕН МИКСЕР СО РОТИРАЧКИ САД FUEGO CT-6503 B, 4...


1.200 МКД
или предлог цена
Вчера 17:45Led Feneri koristeni

Fenerite se koristeni i se vo dobra sostojba! Cenata e za dvata fener...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 17:37prof. tendzerinja od kaleno zelezo na Vogue

Se prodavaat tri neupotrebuvani tendzerinja original Vogue tendzerin...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Садови и прибор / Останато

Вчера 14:27Garazna vrata - Гаражна врата

Se prodava drvena garazna vrata so izolacija (sendvic). Na 3 dela, sl...


150 €
или предлог цена
Вчера 13:57Sklopliv krevet,kreveti,krevetce,krevetcinja so dusek novi.

NOVI KREVETI, Znaci NOVI !!! NAPOMENA!!! ITALIJANSKI PROIZVOD!!! ...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Кревети

Вчера 13:27Pecka na Peleti za parno greenje kotli Toby 30kw termomont

Prodavam pecka na peleti za parno greenje kotli -TOBY 30kw od termomo...


1.500 €
или предлог цена
Вчера 13:22Krevet so dodatoci fioki ormar skafcinja

Prodavam odlicno zacuvan krevet so deimenziji na dusek 190 /90 cm Vku...


200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

Вчера 13:21Majstor za klimi

Vrsime sekakvi uslugi za vasite klimi -Montaza i Demontaza -Servisi...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Vrsime servis na site vidovi klima, klimi.

Vrshime servis na site vidovi klimi. Polnime freon od site vidovi: r2...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:00Кревет (mebloJOGI) со душек 180x200 (MojSan) | Krevet, dusek

Се продава користен кревет со душек 180x200. Дополнителни спецификаци...


32.000 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
33.000 МКД
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

Вчера 13:00Prodavam Sirio inverter za voda

Prodavam Sirio inverter za voda koristen 3 godini bez


6.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / Останато

Вчера 13:00Prodavam Hamok (lezalka) komplet so ramka

Prodavam lezalka Hamok (hammock) so metalna ram konstrukcija Nosiv...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

Вчера 12:44se prodavaat elementi od kaleno staklo za tus kada

Prodavam povolno 4 (cetiri ) paravani za kada ispravni pogodni za kom...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / Туш кади

Вчера 11:29Racna kosilka

Kosilkata e upotrebena samo ednas.kako nova


2.800 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Градина / Градина Опрема

Вчера 10:30Bojler za kujna niskomontazen

Bojler za vo kujna niskomontazen rade koncar,malku korisren


1.690 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

Вчера 10:30Се продава кујна + фрижидер + шпоред

Се продава кујна, како нова, многу малце користена за ширина 2.80 м, ...


550 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

Вчера 09:59Montaza i servis na klima uredi

Vrsime montaza, demontaza, antibakterisko cistenje, prodazba i servis...


1 €
или предлог цена
Вчера 09:17CISTENE NA SEKAKVI FILTRI

Cistene na filtri od aspiratori od kujni,izduvni resetki,koli i dr . ...


600 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

Вчера 09:02Двосед + две фотељи

Се продаваат двосед две фотељи прилично сочувани и функционални. Дво...


55 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
60 €
Карпош / Скопје

Дневна соба / Двоседи

Вчера 00:34Pravosmukalka Samsung 1800w so kanister bez kesi

Prodavam Samsung pravosmukalka 1800 w, so kanister za prasina i bez u...


3.100 МКД
или предлог цена
23 мар 23:41SONCEVI KOLEKTORI ZA TOPLA VODA

PRODAZBA NA SONCEVI KOLEKTORI ZA TOPLA VODA 100L.150L.200L.300L I IST...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / Останато

23 мар 21:23SOLARNI PANELI I REZERVNI DELOVI

IMAME SOLARNI PANELI ZA TOPLA VODA REZERVNI DELOVI I NIVNA PROMENA PR...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / Останато

23 мар 21:23Високомонтажно 10L KONCAR

Продавам високомонтажно бојлерче за во кујна KONCAR 10L 220V/2000W ...


1.000 МКД
или предлог цена
23 мар 20:44KLIMA FUEGO 5-KA

PRODAVAM TOP KLIMA FUEGO 5KA PET KILOWATI CETIRI SEZONI KORISTENA K...


6.500 МКД
или предлог цена
- 13 % Попуст
7.500 МКД
23 мар 20:26Се продава гарнитура за седење

Се продава користена гарнитура, 270x200см, лев агол, со механизам за...


По Договор
или предлог цена
23 мар 19:14Страна 1 од 60

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам