Подкатегорија:
                   
14 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

GoPro Hero 4 Silver

Se prodava GoPro Hero 4 Silver Ima softverski problem se gleda na s...


150 €
или предлог цена
17 јан 19:20Hd kamera

Nova hd1080 kamera


1.500 МКД
или предлог цена
19 ное 18:05Samsung ST30 Digital Camera

Kupena od Amerika od Best Buy prodavnicata, mnogu malku koristen samo...


1.490 МКД
или предлог цена
15 ное 11:22SONY DRC SR32 E DIGITAL CAMERA

SONY DCR SR32 E DIGITAL CAMERA ODLICNA DIGITALNA VIDEO CAMERA SO 3...


100 €
или предлог цена
30 сеп 15:31Panasonic MDH2

Kamerata e vo odlicna sostojba 10/10... Nikon 7100 isto...


400 €
или предлог цена
28 сеп 15:26Panasonic MDH2

Prodavam kamera Panasonic MDH2 vo odlicna sostojba 10/10... 071 20...


400 €
или предлог цена
28 сеп 15:16Video nadzor

Se prodavaat dva cetiri kanalni divieri so hard disk i bez. Slobodan...


3.600 МКД
или предлог цена
28 јан 22:19Sony RX10 Mrk II

Prodavam 3 aparati Sony RX10 mrk II Objektiv 24-210mm 2.8 carl zeiss...


800 €
или предлог цена
11 јан 21:16MiC- Mikrofon ZA CAMERI/ IP CAMERI

NOVI NEKORISTENI (8 MIC)MIKROFONI ZA KAMERI KUPENI PO GRESKA NA MODEL...


5 €
или предлог цена
07 дек 20:10Камери за видео надзор - Borsche , Ikegata

Се продаваат три камери за видео надзор , марка Borsche и Ikegata. ...


800 МКД
или предлог цена
07 јун 20:00Canon 600D

Se prodava Canon 600D zaedno so kit objektiv Canon EF-S 18–55mm lens...


17.000 МКД
или предлог цена
19 апр 21:23КОМПЈУТЕР ЗА ФОТО И ВИДЕО МОНТАЖИ И ЗА СМЕТКОВОДСТВЕНИ УСЛУГ

СПЕЦИФИКАЦИЈА: CPU: INTEL CORE i7-2700 3.40 Ghz GRATIS: GENIUS ZVUC...


По Договор
или предлог цена
28 јан 15:11SONY NX5 + cel video kit - Perfektna Sostojba

Продавам Sony NX5. Јас сум прв газда и камерата ја имам купено од AVC...


1.650 €
или предлог цена
19 јун 11:53IP KAMERI VIDEO NADZOR ALARMI LCD VIDEOFONI DOMOFONI

-DAHUA PROFESIONALNA OPREMA: - ANALOGNI I DIGITALNI KAMERI . -DVR ...


1 €
или предлог цена
31 мај 12:40Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам