Скопје Центар
                           
14036 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se iznajmuva dukan vo TC Bunjakovec 16 m2

Se iznajmuva dukan vo TC Bunjakovec 16 m2 vo podrumot kaj KAM market....


150 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

Денес 13:00Промовирано

СЕ ПРОДАВА АПАРТМАН НА ВОДНО, НАМЕСТЕН СО ПАРКИНГ

Комплетно опремен апартман на улица Елисие Поповски, блиску до Водња...


59.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 13:00Промовирано

Kratok Prestoj

Izdavanje garsonjera za kratok prestoj vo Centar kaj simpo 900 den...


900 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

20 мар 18:51Промовирано

Комплетно опремен ресторан во Дебармаало - центар

Издавам сега реновиран и комплет опремен рсторан во центар-дебармаало


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

Денес 22:44ИЗРАБОТКА НА МОНТАЖНИ КУЌИ

𝙀𝘾𝙊 𝙒𝙀𝙀𝙆𝙀𝙉𝘿 𝙃𝙊𝙐𝙎𝙀 - 𝙈𝙊𝘿𝙐𝙇𝘼𝙍 𝘿𝙀𝙎𝙄𝙂𝙉 𝘼𝙍𝘾...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Викенд куќи

Денес 22:33Se izdava stan vo centar do Vero Jumbo - kratok prestoj

Се издава стан до Транспортен центар и Веро Jumbo, на 7 минути пеш до...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 21:49Продавам трособен стан

Продавам трособен стан во Центар,карши УЈП, со централно греење,всели...


80.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 21:15Издавам стан

Издавам наместен стан во Центар позади Веро-Џамбо


250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 20:46Stan za kratok prestoj so dzakuzi vo Flatiron / short stay

Najelitnata zgrada vo Skopje. Odlicna lokacija samo kilometar od grad...


50 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 20:36Vikendica vo dolna MATKA - se prodava !

` Se prodava vikendica vo dolna MATKA na prekrasna lokacija so pogled...


700 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Викенд куќи

Денес 19:52SOBI NAD DRZAVNA BOLNICA I MVR

Se izdavaat sobi nad drzavna ili mvr. Poseben sprat od kuka 100m2 so ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Соби

Денес 19:46Се издава стан на приземје во Дебар Маало

Се издава реновиран, наместен стан на приземје во Дебар Маало, до паз...


300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 19:44Apartman vo Star Dojran

Se prodava apartman vo Star Dojran. Na mirna lokcija,odalecen samo na...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Куќи / Вили

Денес 19:22Izdavam stan na Vodno

Apartment is located on Vodno, above the State Hospital * 75m2, bu...


500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 18:30Деловен простор од 30м² во строг центар

Се издава канцеларија од 30м2 на 1 кат во Центар, до Црвен крст. Це...


180 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 18:30Деловен простор од 30м² во строг Центар

Се издава канцеларија од 30м2 на 1 кат во Центар, до Црвен крст. Цен...


180 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 18:30apartman(garsonjera) na ulica Makedonija-komletno nov mebel

Apartman(garsonjera 20m2) - za kratok presoj na ulica Makedonija-koml...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 18:29Garsonjera-ul.Makedonija za dneven prestoj-luksuzno namesten

Apartman(garsonjera 20m2) - za kratok presoj na ulica Makedonija-koml...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 18:29Se iznajmuva stan vo Centar

Se iznajmuva nov namesten dvosoben stan so 1 spalna vo Centar na Juze...


240 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 18:28Se prodava opremen kafe-bar vo Centar

Fenix nedviznosti prodava opremen kafe-bar vo Centar so povrsina od 5...


105.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Останато

Денес 18:01  НОВ ОГЛАС

Se izdava nov dvosoben stan vo centar vo novogradba

Se izdava nov dvosoben stan vo centar do Montenegro prodavnica za meb...


240 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 17:43Се издава деловен 235м2,+200м кровна тераса,со поглед

Se izdava deloven prostor 235m2, so 200m2 krovna terasa ekskluzivno z...


2.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 17:33Se prodava nova kukja 159m2,prekrasen pogled ezero Kozjak

Se prodava nova nedovrsena kukja vo Blizansko,so prekrasen pogled na ...


42.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Куќи / Вили

Денес 17:33Se izdava prazen stan 65m2,2spalni,Vodno karsi Klinicki

Se izdava prazen stan 65m2,so elementi od kujna,bez aparati,Vodno kaj...


250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 17:33Parking vo Kapištec

Se izdavaat dve parking mesta vo Kapištec, zatvoreni so rampa. Edno e...


50 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Гаражи

Денес 17:16SE PRODAVA DELOVEN GOLEM PROSTOR VOINDUSTRISKA ZONA KUMANOVO

ШИФРА-1326 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности продава деловен простор...


1 €
или предлог цена
Денес 16:21  НОВ ОГЛАС

Stan 50 Divizija, Centar, Skopje

Се продава одличен стан во Центар на ул. 50та Дивизија (кај МВР и кли...


80.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 16:13Se izdava garsonjera vo Centar

Se izdava renovirana garsonjera vo Centar. - niski reziski trosoci ...


220 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 15:50Se prodava plac od 1075 vo Crnice

Се продава плац од 1075м2 во Црниче со намена Семејна куќа.На плацот ...


420.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 15:48  НОВ ОГЛАС

Се продава куќа во центар на Скопје

Се продава куќа со деловен простор во центар на Скопје во близина на ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Куќи / Вили

Денес 15:32ЛЕВЕЛ 7 - СЕ ИЗНАЈМУВА 3-СОБЕН СТАН КАЈ КАТОЛИЧКА - 64м²

Се изнајмува 3-собен стан,комплетно реновиран и наместен во Центар,во...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 15:27Nivi vo Krivogastani

Se prodavaat nivi vo Krivogastani i Vrboec Vrboec imoten list br 371 ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 15:27СЕ ИЗНАЈМУВА ПРЕУБАВ СТАН КАЈ СОБОРЕН ХРАМ

Агенција Асторија изнајмува стан од 96м2 во кула кај Соборен храм. Ст...


850 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 15:25  НОВ ОГЛАС

Prodavam renoviran deloven prostor vo T.C Biser Aerodrom

Se prodava povekjenamenski prostor od 25 kvadrati vo trgovskiot centa...


38.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

Денес 15:06Центар 49м2 двособен во новоградба

15125...Партенон Недвижности продава стан во нова зграда (во изградба...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 15:02  НОВ ОГЛАС

Kratok prestoj apartmani Skopje - Centar

🆕🆒НАЈДОБРОТО СМЕСТУВАЊЕ ПО НАЈНИСКИ ЦЕНИ ВО СКОПЈЕ 🆕🆒THE BEST AP...


1.200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 14:43Се издава целосно наместен деловен простор во Центар

Се издава целосно наместен деловен простор во Центар, кај Универзална...


500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 14:21СЕ ПРОДАВА ЧЕТВОРОСОБЕН СТАН НА ВОДНО - ВО СОРАВИА

ШИФРА: 2068S ЦЕНА: 250.000 € КОНТАКТ: 075 988 602 Се продава лук...


250.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 14:07  НОВ ОГЛАС

Стан во центар

Станот се наога позади Домонос пицеријата во центар, карши влезот на ...


1.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 13:59  НОВ ОГЛАС

Topansko 67m2 so 2 spalni renoviran

Prodavam preubav stan vo topansko 68m2 na 8 kat so lift,so 2 spalni,...


63.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 13:57СЕ ПРОДАВА УБАВ ПРОСТОР НА МЛЕЧЕН

Шифра: 25292 Агенција Асторија продава простор од 35 м2 на Млечен. С...


62.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 13:56  НОВ ОГЛАС

СЕ ПРОДАВА ТРОСОБЕН СТАН ВО ЦЕНТАР - КАЈ СТУДЕНТСКИОТ КУЗМАН

ШИФРА: 2067S ЦЕНА: 154.000 € КОНТАКТ: 075 988 602 Се продава тро...


154.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 13:41  НОВ ОГЛАС

Se prodava stan od 55m2 vo Avtokomanda

Се продава стан од 55м2 на приземје во Автокоманда во близина на Бони...


72.200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 13:22  НОВ ОГЛАС
Страна 1 од 351

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам