Скопје Центар
Подкатегорија:
                   
1469 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

СТАН ВО ЦЕНТАР 65М2 ЗА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР/КАНЦЕЛАРИЈА

Се изнајмува стан со површина од 65 м2 во постар објект во Центар на ...


300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 09:13НОВ ОГЛАС
Промовирано

Се издава полуопремен канцелариски простор од 345 м2 погоден

Издаваме полуопремен канцелариски простор од вкупно 345 м2 во деловна...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

15 мар 13:24Промовирано

Деловен простор од 30м² во строг центар

Се издава канцеларија од 30м2 на 1 кат во Центар, до Црвен крст. Це...


180 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 18:30Se prodava opremen kafe-bar vo Centar

Fenix nedviznosti prodava opremen kafe-bar vo Centar so povrsina od 5...


105.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Останато

Денес 18:01  НОВ ОГЛАС

Се издава деловен 235м2,+200м кровна тераса,со поглед

Se izdava deloven prostor 235m2, so 200m2 krovna terasa ekskluzivno z...


2.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 17:33SE PRODAVA DELOVEN GOLEM PROSTOR VOINDUSTRISKA ZONA KUMANOVO

ШИФРА-1326 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности продава деловен простор...


1 €
или предлог цена
Денес 16:21  НОВ ОГЛАС

Се издава целосно наместен деловен простор во Центар

Се издава целосно наместен деловен простор во Центар, кај Универзална...


500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 14:21Стан во центар

Станот се наога позади Домонос пицеријата во центар, карши влезот на ...


1.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 13:59  НОВ ОГЛАС

ОДЛИЧЕН ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО ЦЕНТАР,ПОЗАДИ РАМСТОР

ШИФРА 6246 Импулс недвижности издава одличен деловен простор на ид...


3.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 12:49СТАН ВО ЦЕНТАР 65М2 ЗА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР/КАНЦЕЛАРИЈА

Се изнајмува стан со површина од 65 м2 во постар објект во Центар на ...


300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 09:13  НОВ ОГЛАС

Izdavam Deloven Prostor Kancelarii 160 m2 Centar Gradski Zid

Odlicna lokacija! Edna golema kancelarija! Tri sredni kancelarii! ...


1.400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 08:44SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO CENTAR KAJ PESTALOCI

ШИФРА- 968 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности, изнајмува куќа на 4 ка...


2.500 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
3.000 €
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 08:35HOTEL VO CENTAR

Agencijata nudi za prodazba odlicen relativno NOV HOTEL VO CENTAR na ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Останато

Денес 08:34DELOVEN PROSTOR VO CENTAR, SPROTI SOBORNA NA PARTIZANSKA

ШИФРA- 1175 „ДЕЛТА„Агенција за недвижности изнајмува атрактивен де...


12 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 08:34CENTAR HOPTEL PARK NA KEJ 300M2

Agencijata nudi za iznajmuvanje 2 spoeni apartmani vo centar, Komplek...


12 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 08:34DELOVEN PROSTOR 280m2 VO STROG CENTAR

ШИФРА- 1099 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува деловен прос...


12 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 08:34SE PRODAVA NAMESTEN DELOVEN PROSTOR VO CENTAR

ШИФРА- 1288 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности продава деловен просто...


380.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 08:33SE IZNAJMUVA NAMESTEN DELOVEN PROSTOR VO CENTAR

ШИФРА- 1290 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува наместен дел...


1.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 08:33REPREZENTATIVEN NAMESTEN DELOVEN PROSTOR VO GRADSKI ZID

ШИФРА- 645 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува ултра луксузе...


850 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 08:33Izdavam Deloven Prostor Kancelarii 320 m2 Kineski Zid Stadio

Odlicna lokacija! 8 Kancelarii! Priemno oddelenie! Cetiri terasi! ...


3.400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 08:32NAMESTEN DELOVEN PROSTOR VO CENTAR, GRCKA AMBASADA

ШИФРА- 1068 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува деловен прос...


3.600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 08:32SE IZNAJMUVA DELOVEN PROSTOR POZADI EVROPSKI

Se iznajmuva deloven prostor pozadi evropski univerzitet vo golemina ...


450 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 08:19DELOVEN PROSTOR VO KAPISTEC

Se izdava deloven prostor vo Kapistec na odlicna lokacija od 220 m2 v...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 23:42PROSTOR ZA SHOW ROOM

Se izdava poveke namenski deloven prostor vo odlicna sostojba od 320 ...


2.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 23:41DUKAN VO GTC NA PRIZEMJE

Se prodava dukan so odlicna postavenost vo GTC na prizemje od 156 m2....


3.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Останато

Вчера 23:41LUKS.DELOVEN PROSTOR VO CENTAR 140 M2

SE IZNAJMUVA LUKS.DELOVEN PROSTOR VO CENTAR 140 m2-4 KANCELARII,2 SAN...


1.400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 20:35Канцелариски простор во Центар

Се изнајмува канцелариски простор во Центар, на кружен тек Буњаковец....


1.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 17:21beverli hils 31m2 odlicna lokacija

beverli ils,kapistec dukjan visoko prizemlje 31m2 tel 07...


78.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Останато

Вчера 13:56Se izdava

Se izdvava i se prodava deloven prostor vo GTC Mavrovka 330 m sopstve...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Останато

Вчера 13:21DELOVEN PROSTOR NA SUPER LOKACIJA VO CENTAR

Шифра 6085 Импулс недвижности ви нуди за издавање Деловен Простор н...


300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 12:55РЕПРЕЗЕНТАТИВЕН ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО ЦЕНТАР

ШИФРА 6170 Импулс недвижности ви нуди за издавање репрезентативен Д...


850 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 12:54IZDAVAM DELOVEN PROSTOR 63m2, KLINICKI CENTAR, VODNJANSKA

IZDAVAM DELOVEN PROSTOR POLU SUTEREN 63m2 VO KRUGOT NA KLINICKI CENTA...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 12:34РЕПРЕЗЕНТАТИВЕН ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ЛОЦИРАН НА ЦЕНТРАЛНА ЛОКАЦИЈ

* ШИФРА 6186 Импулс недвижности ви нуди за издавање репрезентативен ...


2.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 12:33ОПРЕМЕН ДЕЛОВЕН ПРОСТОР НА АТРАКТИВНА ЛОКАЦИЈА ВО ЦЕНТАР

* ШИФРА 6293 Импулс недвижности ви нуди за издавање опремен деловен...


800 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 12:32Prodazba na Deloven objekt, magacin Kisela Voda

Se prodava deloven objekt, magacin, fabrika vo blizina na poranesna S...


1 €
или предлог цена
Вчера 11:56se prodava deloven prostor 17m2

DELOVEN PROSTOR OD 17m2 kaj STARA RAMPA DO ZGRADADA PEGLA Na granica ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Останато

Вчера 11:09SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR SPROTI VLADA 180 M2

SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR OD 180 M2 -OKEANIK PROSTOR, SPROTI VLADA NA...


2.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 09:25Se iznajmuva nov neizdavan deloven prostor vo Kozle

Ш0210М Контакт Марија 075 33 55 94 Нов некористен деловен прост...


900 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 09:10Deloven prostor blizu katolicka 75m2 !!

Se iznajmuva deloven prostor vo suteren so ubava dnevna svetlina i iz...


250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 08:53***Deloven prostor vo Mavrovka od 19m2 ***

Prodavam deloven prostor vo Mavrovka od 19m2 vo suteren Cena 19000e ...


19.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 07:23SE INAJMUVA 214 M2 DELOVEN PROSTOR VO DEBAR MAALO

35942-CENTAR-se inajmuva 214 m2 deloven prostor vo Debra Maalo, prost...


1.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Останато

20 мар 12:58Деловен простор на Јуриј Гагарин

Се изнајмува деловен простор на бул.Јуриј Гагарин до министерство за ...


11 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

20 мар 12:42Страна 1 од 37

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам