Подкатегорија:
                   
45 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Џага мах плус

Нова џага “мах плус” Тони 078485126


6.500 МКД
или предлог цена
Денес 10:47Prikolka za IMT 509.

Prikolka za imt.509. Mob za kontakt. 070/489-899.


По Договор
или предлог цена
24 мар 11:20PLUK I RALO ZA IMT 509.

Pluk i ralo za imt 509. Mob za kontakt. 070/489-899


По Договор
или предлог цена
18 мар 08:45ford 3000

ford 3000 078700835 moze zamena za kola


2.999 €
или предлог цена
28 фев 19:22Massey ferguson 3080

Se prodava massey ferguson 3080 Tel : 075 306 950


1 €
или предлог цена
23 фев 22:11Se prodavam SAME-Minitaauro 50 DT

Se prodavam SAME-Minitaauro 50 DT VO ODLICNA SOSTOJBA SO KORPA I VITL...


1 €
или предлог цена
23 фев 11:25ТРАКТОР

Се продава трактор SUPER DEKSTA,регистриран,во исправнна состојба б...


2.000 €
или предлог цена
22 фев 20:04Kozacki za treva.

Kosacki za treva. Kosacka golema. Benzin 600e Kosacka malenka Be...


По Договор
или предлог цена
02 фев 13:54Pumpa za voda.

Pumpa za voda. Na benzin. Mob za kontakt. 070/450-690.


700 €
или предлог цена
02 фев 13:50Cinkular za traktor.

Cinkular za traktor. Na kardan. Mob za kontakt. 070/450-690.


350 €
или предлог цена
02 фев 13:44Cingel na benzin.

Cingel na benzin. Dumper. Mob za kontakt. 070/450-690.


1.300 €
или предлог цена
02 фев 13:41Masina za busenje na voda.

Masina za busenje na voda Benzinec. Mob za kontakt. 070/450-690.


6.500 €
или предлог цена
02 фев 13:38Agregat za struja.

Agregat za struja Benzinec. Mob za kontak. 070/450-690


250 €
или предлог цена
02 фев 13:34Bandasi za massey ferguson feruson traktor

Izvadeni od massey 135 Doneseni od italia orginalni bandasi Za fer...


1 €
или предлог цена
30 јан 20:35Gumi prendi pirelli za traktor 4x4

Gumi prendi za traktor Doneseni od it 13.6 24 pirelli radil PIRELLI...


1 €
или предлог цена
30 јан 20:35HIDRAULICNI TOVARACKI

Vo ispravna sostojba


123 €
или предлог цена
27 јан 13:00Balirachka Class Dominant

Se prodava balirachka Class Dominant vo ispravna sostojba


2.500 €
или предлог цена
23 јан 11:02Трактор,Приколка,Машина за копање

Се продава комплет се на сликата: Трактор MASSEY FERGUSON 65 Прико...


111 €
или предлог цена
31 дек 17:57Massey ferguson 135

Massey ferguson 135 Registriran so prevod


3.499 €
или предлог цена
30 дек 18:04Traktor Same 60 ks 4x4

Same 60 ks 4x4 hidraulicen volan Uvezen od Svajcarija #трактор #same...


7.500 €
или предлог цена
05 дек 20:11MASEY FERGUSON 250

Se prodava Masey Ferguson 250 vo ispravna sostojba bez mana. Cena 500...


5.000 €
или предлог цена
30 ное 08:07Traktor ford 4x4

Traktorot e vo super sostojba ima servo zdravi gumi, bez probl. Motor...


4.999 €
или предлог цена
22 ное 14:06Traktor ford 4x4

Se prodava Traktor ford 45ks 4x4 MN socuvano vo odlicna sostojba so s...


4.990 €
или предлог цена
11 ное 22:05Prodavam plug za 507

Prodavam plug za 507 broj za kontakt 076607574


1 €
или предлог цена
20 окт 20:26Се продава Fiat 780

Се продава Fiat 780 dt тракорот е донесен од германија пред неколку м...


1 €
или предлог цена
05 авг 09:32Kabina za traktor

Kabina za traktor . Cena 7000 denari


7.000 €
или предлог цена
06 јул 13:09Ford 3000

Traktorot 47 konji I e vo odlicna sostojba bez nikakvi vlozuvanja.. C...


2.700 €
или предлог цена
30 мај 21:09Ford 3000

Se prodava Ford 3000 vo odlicna sostojba pali vozi.


2.900 €
или предлог цена
28 мар 20:44Кука за трактор со разбој

Продавам нова кука за трактор со разбој. Цена по договор


1 €
или предлог цена
12 ное 22:24IMT 509

ИМТ 509 - приколка - плуг - тегови - фреза - ралце (го нема н...


1.700 €
или предлог цена
01 ное 13:00Gumi 13.6 R 28

Polovni gumi 100€ za parce 2 gumi


200 €
или предлог цена
17 окт 15:37baliracka claas

se prodava baliracka claas markant 50 vo extra sostojba.moze zamena z...


1.700 €
или предлог цена
27 јул 12:39Zemjodelska mehanizacija

Se provava trinca 1.80m so dva klipa italijanska, freza meritano 2.20...


123 €
или предлог цена
05 мај 11:30Landini 95кс.Nov uvez Italia

Traktorite sa nov uvez ot Italia,TOP!!TOP!! Sostojba(KATO NOV!!!!) l...


6.200 €
или предлог цена
16 мар 21:05Prikolka za drva.

Prikolka za drva so vazdusni kocnici.


899 €
или предлог цена
14 мар 12:36traktor FORD 3000

ODLICNA SOSTOJBA TEL 075229525


3.000 €
или предлог цена
04 јан 21:27Traktor

.


По Договор
или предлог цена
15 окт 21:06toma vinkovic 419

se sto vi treba za toma vinkovic imam i cel toma vinkovic 523 moze i ...


1 €
или предлог цена
21 сеп 20:56509 motor

prodavam 2motora od 509 eden za kultivator eden industriski toj za ku...


1 €
или предлог цена
31 авг 23:20Се продава трактор DF 404

Тракторот има кабина. Година на производство: 2012 Цена по догово...


По Договор
или предлог цена
16 мај 14:48Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам