Кисела Вода
                           
4994 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се издава целосно опремен Стан

Се издава целосно опремен стан во Кисела вода, позади кулите Расадник...


13.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

09 мај 14:35Промовирано

Nov Stan 39mkv, 3 kat Kisela Voda

Продажба на стано во Скопје-Кисела Вода ✔Централно Греење ✅Таркет п...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 13:00Промовирано

PRODAZBA NA STANOVI VO GRADVBA KAJ CESMA

Се продаваат станови во градба во К.Вода во близина на Адора, на мирн...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 16:43Промовирано

Stan 60m2 + garaza 22m2(pripor)

Se iznajmuva i prodava stan 60m2 so garaza 22m2 moze polunamesten (20...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 10:08SE PRODAVA DUKJAN NA GLAVNA ULICA VO KISELA VODA

Сити Партнер Агенција продава дуќан на одлична локација на ул. Ѓорѓи ...


47.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дуќани

Денес 09:47OPREMEN 2 SOBEN STAN VO KISELA VODA RASADNIK

Сити Партнер Агенција издава опремен стан од 48м2 во Кисела Вода Рас...


200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 09:47Се издава наместен 2-собен стан во Кисела Вода 68м2

Станот се наоѓа спроти општината во Кисела Вода. Целосно е опремен. ...


200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 09:16Се издава нов 2-собен стан во Кисела Вода 45м2

Се издава нов 2-собен стан во Кисела Вода 45м2 Станот е лоциран кај ...


220 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 09:16Се издава наместен 3-собен стан во Кисела Вода 75м2

Се издава наместен 3-собен стан во Кисела Вода 75м2 Станот се наоѓа ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 09:16Се издава спрат од куќа во Кисела Вода 69м2

Се издава спрат од куќа во Кисела Вода, на приземје со сопствен влез ...


200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 09:16APARTMAN ZA KRATOK PRESTOJ - SHORTTERM RENT

Se izdava apartmant za kratok prestoj vo Kisela voda idealen za vasit...


800 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 08:39Se izdava

Se izdava bravarska rabotilnica od 300m2 So masini za pravenje eleme...


800 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дуќани

Денес 05:19Crnice ubav stan-kat od kuka 135m2

Agencijata prodava stan vo nas. Crnice. Odlicna lokacija. Syanot e ka...


125.009 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 00:44  НОВ ОГЛАС

Super ponuda - Se prodava kukja vo Kisela Voda

Се продава стара куќа во Кисела Вода, на 2.5км од центарот на Скопје....


60.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 23:51Издавам стан во зградата на Adora Flatiron во Кисела Вода

Издавам супер луксузен стан од 50м2 со гаражен простор од 20м2 и оста...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 21:09Plac od 2850m2 vo Markova Susica / Markov Manastir

Prodavam plac od 2850m2 na glaven pat odma pred vlezot vo seloto. Na ...


55 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 20:20Prodavam kuka so deloven prostor

Prodavam kuka na Bul.Boris Trajkovski od 320m2 stanben prostor i 130m...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 19:58Prodavam plac vo Dolno Sonje!!!

Prodavam plac vo Dolno Sonje kaj mestoto vikano Pole od 973 kvadrati....


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 18:10Izdavam stan Karsi Opstina vo Kisela Voda

Izdavam kompletno namesten stan so klima na 5min do centar. Za poveke...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 18:04Плац во кисела вода1 ТЕФЕРИЧ

Се продава атрактивен плац од 500m2 во близина на ресторан Теферич.Пл...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 17:06PRODAZBA NA STANOVI VO GRADVBA KAJ CESMA

Се продаваат станови во градба во К.Вода во близина на Адора, на мирн...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 16:43PRODAZBA NOV STAN 50m2 VO PRZINO NA PRIZEMJE SO DVOR

Se prodava nov stan od 50m2 na prizemje so dvorna povrsina. Stanot se...


75.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 15:27  НОВ ОГЛАС

СЕ ПРОДАВА НОВА КУЌА ВО ДРАЧЕВО

СЕ ПРОДАВА НОВА КУЌА ВО ДРАЧЕВО 69М2 СО МОЖНОСТ И ЗА ЗАМЕНА НА СТАН О...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 14:11se prodava stan

se prodava namesten stan stud.dom pelagonija


10 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 13:42TROSOBEN KISELA VODA

SIFRA 18711 AGENCIJA VILA IZDAVA NAMESTEN STAM VO KISELA VODA SO ...


270 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 13:27Se prodava stan na odlicna lokacija

Se prodava stan na prv kat so odlicen raspored 2 golemi spalni (mozno...


90.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 13:00Se iznajmuva magacin od 100m2 vo Kisela Voda

Се изнајмува магацин од површина 100м2 во Припор,Кисела Вода. Може и ...


200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Магацини

Вчера 13:00Iznajmuvam stan, Kisela Voda150 €

Iznajmuvam stan vo Kisela Voda kaj Opshtinata. Cetvrti sprat so lift....


150 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 13:00Издавам нов Стан на 1,5км од градски плоштад

Издавам наместен нов стан на 1,5 км од градски плоштад во населба К...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 13:00Гарсоњера се изнајмува

Гарсоњера,некористена,наместена,во нова зграда во подножје на Водно в...


250 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 13:00Се издава наместен стан РЕНОВИРАН

Се издава наместен стан погоден за СТУДЕНТИ / СТУДЕНТКИ, ВРАБОТЕНИ,.....


275 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 13:00Издавам комплетно опремен стан во Кисела Вода кон Припор

Издавам комплетно наместен трособен стан кои се наога во сиво- црвени...


190 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 13:00Se iznajmuva namesten stan vo K. Voda

Izdavam vo Skopje, Kisela Voda, posle Sampionce, dvosoben namesten st...


130 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 13:00Nov stan na prizemje vo Przino 50m2

Prodavam nov dvosoben stan luksuzno namesten so nov mebel i bela tehn...


75.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 13:00Nov Stan 39mkv, 3 kat Kisela Voda

Продажба на стано во Скопје-Кисела Вода ✔Централно Греење ✅Таркет п...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 13:00IZDAVAM STAN 57kv. VO K.VODA KAJ KIT-GO/DM

Stanot e namesten na prizemje renoviran vo odlicna sredina ...KARSI K...


12.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 12:45Cetvorosoben stan vo Kisela Voda

Agencija Casa prodava stan vo Kisela Voda 86m2 + balkon i podrum (spr...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 12:45Se izdava namesten stan vo Kisela Voda 51m2 so 1 spalna

Се издава НАМЕСТЕН стан во Кисела Вода спроти општината 51м2 со терас...


220 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 12:39IZDAVAM STAN, DEL OD KUKA ZASEBEN VLEZ CRNICE

Se izdava stan vo kuka so zaseben vlez vo Crnice kompletno renoviran ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 12:34СЕ ПРОДАВА НОВ ПРЕКРАСЕН СТАН 32m2 ВО КИСЕЛА ВОДА, КАЈ РАМПА

Се продава нов стан во нова зграда, година на градба 2022, зградата ќ...


1.500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 12:28СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 65м2 ВО КИСЕЛА ВОДА

Се изнајмува стан во К.Вода од 65mk, со две спални, дневна, кујна, тр...


250 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 11:58  НОВ ОГЛАС

Se izdava stan za preku leto(juni,juli)

Stan za Juni,Juli povolno za lugje sto se vrakjaat vo letniot period....


350 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 11:40  НОВ ОГЛАС

Izdavam namesten stan za studenti ili familija

Izdavam namesten stan za studenti ili familija. Vo Kisela Voda kaj op...


275 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 11:29Страна 1 од 125

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам