Кисела Вода
                   
431 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Plac od 2850m2 vo Markova Susica / Markov Manastir

Prodavam plac od 2850m2 na glaven pat odma pred vlezot vo seloto. Na ...


55 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 20:20Prodavam plac vo Dolno Sonje!!!

Prodavam plac vo Dolno Sonje kaj mestoto vikano Pole od 973 kvadrati....


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 18:10Плац во кисела вода1 ТЕФЕРИЧ

Се продава атрактивен плац од 500m2 во близина на ресторан Теферич.Пл...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 17:06Se prodava plac - Pripor

Se prodava plac vo Kisela .voda - Pripor vo gradezen reon, Ograden i...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 10:44Prodavam plac od 500m2

Prodavam plac od 400m2 so gradezna markica so izlez na dve ulici poza...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 09:49Unikaten gradezen plac so pogled 3000m2

Agencijata nudi za prodazba UNIKATEN gradezen plac so OTVOREN POGLE...


100 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

19 мај 20:46Plac na teferic K.Voda

Ubav plac za izgradba na semejna kukja, od 971m2, Vo naselba Pripor,m...


50 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

19 мај 16:01Gradezno neigradeno zemjiste pogodno za solar

Se prodava gradezno neizgradeno zemjiste 4,2 hektari so moznost za do...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

19 мај 15:37Placevi,nivi vo Dracevo na nekolku lokacii

Prodavam placevi vo Dracevo. Daskova crnica KP 675 2160m2 Begzadica K...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

19 мај 10:27plac vo okolina na Dracevo

Prodavam plac vo okolina na Dracevo.Placot e na ubava mirna lokacija,...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

19 мај 09:26Plac vo Kuceviska Bara 2160m2

Blizu Butel 1 karsi hotel BonBon vo neposredna blizina na Restoran Im...


40 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

19 мај 08:06Prodavam plac vo dolno Sonje na glavna ulica

Prodavam plac vo dolno Sonje prema Ciflik na glavna ulica avtobus sto...


40.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

18 мај 21:39ПРОДАВАМ ПЛАЦ ВО ДРАЧЕВО

ЛИЦЕ ЗА КОНТАКТ ЗОРАН ТЕЛ:075/444-783


55 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

18 мај 19:14PLAC 2317 M2 DRACEVO NAD GROBISTA

070/455-596


35 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

18 мај 17:55Se prodava Plac 880 m²

Plac 880m² vo dracevo tel.za kontakt 070 665 516


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

18 мај 08:54Плац во Говрлево

Се продава плац во Говрлево место Гребиште


20 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

18 мај 08:24Okolcuvanje, Fizicka delba, Premer

Vrsham Okolcuvanje, Fizicka delba i Premer na placevi , nivi i stanbe...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

17 мај 19:37Se prodava plac vo naselba Dracevo 350 kvadrati

Se prodava plac vo naselba Dracevo 350 kvadrati na ulica Vatasa.tel.0...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

17 мај 19:25Prodavam plac vo nas.Dracevo

Prodavam plac vo nas.Dracevo vo gradezna zona so cista dokumentacija ...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

17 мај 19:04Plac

Prodavam plac 750 m Nas. G. Sonje


18 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

17 мај 10:31Se prodava plac vo Pintija nad Avto Banda

Se prodava gradezen plac vo Pintija so cist imoten list vednas prenos...


75 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

17 мај 09:57Prodavam plac na Teferich

Se prodava plac na odlichna lokacija. Placot e soodveten za izgradba...


35.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

17 мај 08:45plac, industriska zona

SE PRODAVA / SE IZNAJMUVA plac 3400m2, vo industriska zona Dracevo d...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

17 мај 08:12Плац во Драчево

Продавам плац во населба Драчево. Со чист имотен лист! На улица Гер...


19.999 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

17 мај 01:48Kupuvam niva nad 4000m2-Dracevo.Lisice 3e/m2

Kupuvam zemjodelsko zemjiste Vo atarot na Dracevo.. D.Lisice.. G Lis...


60 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

16 мај 23:46ATRAKTIVEN PLAC VO PRIPOR

Na asfaltna ulica so priklucok za voda, odvod,struja ima odobrenie za...


36.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

16 мај 22:05Se bara investitor za plac vo Sopiste Kisela Voda 1890m2

Се бара инвеститор за плац во Сопиште -Кисела Вода. Катастарски парце...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

16 мај 08:24Plac vo Dolno Sonje

Plac vo Dolno Sonje na glavna ulica


50 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

15 мај 21:32pintija

plac vo pintija pozadi pekara vatasa


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

15 мај 17:21Plac vo Pintija

Се продава плац во Пинтија, на патот накај Драчево. плацот е погоден ...


55 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

15 мај 09:17Placevi Dracevo

Se naogjaat na ul. Malesevska posle novoto osnovno uciliste „ Rajko Z...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

15 мај 08:02Продавам Плац

Продавам Плац 2100 квадрати во Пинтија-Горно Лисиче со струја и вода ...


70 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

14 мај 21:58Се продава нива н.Усје место викано дракодол

Се продава нива н.Усје место викано дракодол 1577m2, K.P.1114 цена по...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

14 мај 20:16Zemja na prekrasno mesto

**Kurija-Negotino** Se prodava zemja vo selo Kurija Negotino 6000m2,...


16.900 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
18.000 €
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

14 мај 19:38ПЛАЦ ВО ВОЛКОВО

Плацот е на еден сопственик со чист имотен лист во градежен реон


30 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

14 мај 18:48Se prodavaat 2 placa vo nas.Usje

Ima odvod dovod i struja ima dozvola za gradba A1 edinica (10.5m) i s...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

14 мај 17:41Се продава плац за градба Кисела Вода

Продавам плац во Скопје 3830 m² КО Кисела Вода1 (Припор). Парцелата е...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

14 мај 08:32Prodavam placevi

Prodavam placevi vo Kumanovo. Zemjisteto se deli na dve parceli. E...


20.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

13 мај 23:16Plac vo naselba Usje

Prodavam plac vo naselba Usje od 367m2 ima asvaltiran pat struja voda...


30.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

13 мај 14:59Niva vo Jurumleri 2050m.

Nivata e 70×30m. Vo vtor red od glavniot pat pred vardar vodostopanst...


20 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

13 мај 12:45Страна 1 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам