Прилеп
                           
113 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SE IZDAVA DUKAN VO CENTAR

Se izdava dukan vo centarot na gradot na mnogu ubava lokacija.Dukanot...


450 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

Вчера 17:36  НОВ ОГЛАС

SE IZDAVA

SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR OD 50 M2 SO KANCELARIJA VONEGO SO SANETAREN...


1 МКД
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

Вчера 17:07Se prodava dukjan pozadi apteka zegin karsi kafic sidro

Dukanot e vo odlicna sostojba pogoden za sekakva namena. 17m2 plus 17...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

Вчера 13:28Se Izdava deloven prostor vo naselba tocila vo Prilep

Se izdava 2 po 80 kvadrati dujkani vo naselba tocila na glavnata ulic...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

Вчера 11:30Se Prodava dujkan vo Carsija

Se Prodava Dujkan vo stara carsija pogoden za poveke nameni, Se naojg...


74.000 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

Вчера 07:41Se izdava 96 m² srog centar

Dva sprata po 48 m² za sekakva namena. Ul. Andon Slabejko br 3 stara ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

29 мај 23:16Се издава дуќан во старата чаршија во Прилеп

Се издава комплетно реновиран дуќан во старата чаршија во Прилеп во в...


1 МКД
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

29 мај 23:08Дуќан се изнајмува

СЕ ИЗДАВА ДУЌАН Во центарот наспроти новата катна гаража, плоштад "Пе...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

28 мај 15:05Dukan, Magacin, deloven prostor

Se prodava ili iznajmuva, lokacija na 5km od prilep na glavniot pat p...


2 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

28 мај 09:48СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР

СЕ ИЗДАВА НОВОИЗГРАДЕН ЕСKЛУЗИВЕН ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО ПРИЛЕП ПОГОДЕН...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

26 мај 12:11se izdava dujkan vo centarot na Prilep

Се izdava дуќан во центарот на Прилеп На самиот влез на градскиот п...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

24 мај 21:23Se PRODAVA dujkan vo strog centar na PRILEP

Se prodava odlicen dukan vo centarot na prilep na vlezot od pazarot.


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

24 мај 21:23Се продава/издава дуќан во новиот трговски центар

Се продава/издава деловен простор/дуќан во новиот трговски центар во ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

24 мај 08:52Се издава дуќан

Се издава дуќан/цвеќара на приземје, во зградата од поранешен хотел с...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

24 мај 08:20se prodava dukan

se prodava dukan na ul dame gruev b.b. nasproti ekonomski fakultet .t...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

24 мај 04:43SE IZDAVA DUJKAN

SE IZDAVA DUJKAN ZA MAGACINSKI PROSTOR ILI ZA SAMOSTOJNA ZANAETCISKA ...


1 МКД
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

24 мај 04:41Se izdava ili prodava sprat od dujcan

Se izdava ili prodava sprat od dujcan vo starata carsija nakrsi dzami...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

21 мај 15:41Dujkan vo centarot na gradot

Se prodava ili izdrava razraboten deloven objekt vo centarot na grado...


2.700 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

20 мај 20:55СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР - ПРОДАВНИЦА

Се издава деловен простор на ул Октомвриска 66 Прилеп. Опремен со ала...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

19 мај 15:10Se izdava pod naem dujkan deloven prostor

Se izdava pod naem dukan vo centar na prilep na ulicata od domot na k...


150 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

19 мај 07:22SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR

Se IZDAVA DUJKAN Komplet renoviran deloven prostor za sekakva namena...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

18 мај 08:04Se izdava dukan vo novata katna garaza Prilep

I istiot se prodava ili zamena za stan


220 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

17 мај 12:41СЕ ИЗДАВА ДУЌАН ВО СТАРА ЧАРШИЈА ПРИЛЕП

Се издава дуќан во стара чаршија, Прилеп во непосредна близина на саа...


200 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

16 мај 09:38Дуќан во строг центар

Се издава дуќан во строг центар 125м2 пгоден за секаква намена. За по...


8 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

14 мај 09:29Se izdava deloven prostor Се Издава Деловен простор

Se iznajmuva izdava deloven prostor, kancelarija dukan vo centarot na...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

10 мај 13:28Dva dukani vo novata katna garaza vo Prilep

Se prodavaat ili se izdavaat dva dukani vo novata katna garaza ( trgo...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

10 мај 13:16Se izdava dukan od 160 kvadrati

Se izdava dukan od 160kvadrati na ulica cane kojnarec 40 Poveke inf...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

05 мај 19:00Se iznajmuvaat 2 dukani

Se izdavaat dva dujkabi od koj edniot 30m² a drugiot 15m² na ulica "C...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

04 мај 15:05SE IZNAJMUVA

SE IZNAJMUVA DELOVEN PROSTOR VO CENTARON NA GRADOT NASPROTI OPSTINA


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

29 апр 20:16Deloven objekt

Se izdava nov deloven objekt od 94m2 vo centarot na Prilep, pomegu O....


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

25 апр 07:16SE IZDAVA 250m2-300m2

Se izdava deloven prostor vo centarot na gradot so povrsina od 250-30...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

21 апр 23:29Se izdava dujkan vo pazarot vo Prilep

Dujkanot e na 2 sprata i moze da se koristi za sekakva namena. KONTA...


10.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

17 апр 23:18DUKAN VO CENTAROT NA GRADOT

Dukanot se prodava poveke informacii na tel: 078233702


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

07 апр 22:47Се продава deloven prostor/dukan 38 m2,

Se prodava deloven prostor/dukan 38 m2, istiot se naoga vo noviot trg...


1.200 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

29 мар 20:45Се продава деловен простор во строгиот центар на Прилеп

Се продава деловен простор (позади зграда Македонија), на ул. Браќа Л...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

18 мар 11:30Се продава деловен простор во строгиот центар на Прилеп

Се продава деловен простор во строгиот центар на Прилеп


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

10 мар 17:55Se prodava razraboten biznis kolonijal

Dukanot se naoga na glavna ulica vo blizina na uciliste ima i nesto r...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

06 мар 10:11Se iznajmuva dukan vo strog centar vo Prilep

Dukanot e potpolno nov so vkupna površina od 400m2,sodrži prizemje,vi...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

01 мар 19:06Se prodava deloven objekt Dukan

Prodavam deloven objekt,legaliziran so imoten list.Se naoga na ul Ord...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

28 фев 20:07Се издава

Se izdava dukan 38m² vo novata katna garaza, na prizemje za poveke in...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

26 фев 22:09Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам