325 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ПЛАЦ ВО ОРЕОВЕЦ СО СТРУЈА, ВОДА И ТЕМЕЛИ

СЕ ПРОДАВА МЕСТО ВО ОРЕОВЕЦ ОД 741 М2 СО ПРЕКРАСЕН ПОГЛЕД И ГОТОВИ ТЕ...


15.000 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
16.500 €
Денес 17:03Промовирано

Plac kuka so započnata gradba temeli zidovi

Plac kuka so započnata gradba temeli zidovi, Aličair Celosna dokument...


19.999 €
или предлог цена
Денес 13:00НОВ ОГЛАС
Промовирано

ПЛАЦ ВО ОРЕОВЕЦ СО СТРУЈА, ВОДА И ТЕМЕЛИ

СЕ ПРОДАВА МЕСТО ВО ОРЕОВЕЦ ОД 741 М2 СО ПРЕКРАСЕН ПОГЛЕД И ГОТОВИ ТЕ...


15.000 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
16.500 €
Денес 17:03Se prodava niva нива so ovoshtarnik na patot za s. Selce

Se prodava niva na samiot pat za s. Selce od desna strana odma nad av...


15 €
или предлог цена
Денес 16:13Se prodava gradezen plac

Placo se najduva strushka gora ili pozadi motocentar okolu 1800m2mozi...


15 €
или предлог цена
Денес 14:49Plac kuka so započnata gradba temeli zidovi

Plac kuka so započnata gradba temeli zidovi, Aličair Celosna dokument...


19.999 €
или предлог цена
Денес 13:00  НОВ ОГЛАС

SE IZNAJMUVA NIVA KAJ SHATOROV KAMEN

POVRSINA 3,3 DEKARI... VO NIVATA IMA 2 PRIKLUCOCI ZA VODA OD HIDROS...


1.500 МКД
или предлог цена
Денес 10:26plac vo industriska zona

se prodava ili iznajmuva placot se naoga na atraktivna lokacija u...


120 €
или предлог цена
Денес 09:41Атрактивно градежно земјшите во нас.Варош,Прилеп

Се продава градежно земјшите на атрактивна локација, во населба Варош...


25 €
или предлог цена
Денес 07:34Se prodava plac Prilep

Se prodava plac vo gradezna zona vo Prep so povrsina od 3413 m2. Do p...


20 €
или предлог цена
Денес 00:29Niva vo s. Malo Konjari

Se prodava niva 6.5 dekari vo s. Malo Konjari na 15 minuti od Prilep....


6.000 €
или предлог цена
Вчера 20:08Se prodava niva nad ezero

Se prodava niva nad ezero, nad ceshmata od leva strana. Cena po dogov...


5 €
или предлог цена
Вчера 20:08PLAC VO INDUSTRISKA ZONA

Se prodava plac vo idustriska zona pred fabrikata za lim na Krushevsk...


31.000 €
или предлог цена
Вчера 19:47NIVA KAJ SOCIJALNITE BARAKI

Se prodava niva vo mesto vikano Padarnica, KP 1753 KO Varosh vo Prile...


По Договор
или предлог цена
Вчера 19:47GRADEZNO ZEMJISHTE

Se prodaat dve parceli so KP 5120/1 i 5120/3 vo Varosh na ul.Borka Lo...


10.000 €
или предлог цена
Вчера 19:47Se prodava gradezno neizgradeno zemjiste

Se naojga nad ucilisteto Goce Delcev prilep pod avtopato Gradezno ne...


По Договор
или предлог цена
Вчера 15:06Нива до Лукоил, за градежен и деловен простор

Се нуди нива за продажба која се наоѓа на атрактивна локација и е пог...


1 €
или предлог цена
Вчера 11:12Se prodava gradezen plac od 3666 m2 vo Prilep

Се продава градежен плац - градежно неизградено земјиште од 3666 м2 к...


По Договор
или предлог цена
Вчера 10:22Niva vo Oreovec Prilep

Se prodava dve nivi vo Oreovec Posle Markova cesma Idealni za foto...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 09:06Niva pred institutot Prilep

Се продава нива во месноста Падарница, пред Институт- Прилеп, пред са...


21.580 €
или предлог цена
19 мар 23:12SE IZDAVA NIVA - SHIROK PAT - VAROSH

SE IZDAVA NIVA SHIROK PAT - VAROSH. PATOT DO NIVATA E SO TAMPON I E ...


2.000 МКД
или предлог цена
19 мар 21:41Градежно неизградено замјиште

Се продава градежно неизградено земјиште со кп бр.22556/1 со површина...


1 €
или предлог цена
19 мар 17:23Атрактивно градежно земјиште

Се продава градежно земјиште, со површина од 14 123 м2, место викано ...


10 €
или предлог цена
19 мар 15:24Plac so pomosni objekti.

Se prodava plac so postoecki objekt, na lokacija odma sproti Makpetro...


20.000 €
или предлог цена
19 мар 11:53Niva vo Oreovec

Prodavam dve nivi vo Oreovec Pred seloto levo Kp 1459 3515m2 ...


1 МКД
или предлог цена
19 мар 11:07Gradežen PLAC

Gradežen PLAC 310 kvadrati kaj oranžeriite nad bazentot mesto vikan...


5.000 €
или предлог цена
19 мар 09:56Itno-Livada vo Shtavica

Se prodava niva/ livada vo Stavica Broj na parcela kp 391 Kletovnik


11 €
или предлог цена
18 мар 20:06GRADEZNI I ZEMJODELSKI PARCELI - Prilep, Novo Lagovo

Се продаваат градежни и земјоделски парцели во Ново Лагово, погодни з...


12 €
или предлог цена
18 мар 13:00SE PRODAVA 25 DEKARI NIVA

Се продава нива 25 декари пред Беровци, на 500м до главен пат


3 €
или предлог цена
18 мар 13:00NIVA,LIVADA

SE PRODAVA NIVA,LIVADA VO BLIZINA NA SELO LENISTE ,OD DESNATA STRANA ...


1 €
или предлог цена
18 мар 10:17Atraktiven Plac 6300 m2

Se prodava atraktiven plac na atraktivno mesto na izlezo od prilep pr...


1 €
или предлог цена
18 мар 01:25Ekstra Plac 6900 m2 !!!

Se prodava ekstra gradezen plac od 6900m2 Placot mozi da se deli Se...


1 €
или предлог цена
18 мар 01:25Plac cena po dogovor

Prodavam plac vo Prilep mnogu itno i povolno vo (varos industriska zo...


По Договор
или предлог цена
17 мар 20:35Атрактивен плац за градење

Се продава плац во близина на градинката во населба Тризла. За плацот...


80 €
или предлог цена
17 мар 19:57placevi

se prodavaat placevi na slednive lokacii: 1.markova cesma 2000m2 600...


6.000 €
или предлог цена
17 мар 15:55Поводеници нива

Се дава под нива од 3100 м2 во месноста Поводеници. Орана и дрљана. Ц...


2.000 МКД
или предлог цена
17 мар 10:12Се продава нива

Се продава нива со површина од 2 300 м2 , во нивата има вода од хидро...


1 €
или предлог цена
17 мар 07:07Niva vo Prilep, vo industriska zona, 5500m2

Se prodava niva od 5500m2, vo industriska zona,vednas do samiot pat.N...


7 €
или предлог цена
16 мар 19:07NIVA SO VIKENDICA

nivata e so izlez na glavniot pat prilep - pletvar.vikendicata e lega...


1 МКД
или предлог цена
16 мар 17:48Se prodava NIVA

Se prodava niva od 5500m2 vo mesto vikano Sarika. Nivata e so komple...


1.111 €
или предлог цена
16 мар 13:18Se prodava imot vo s.Leniste do asvaltniot pat

1 obiekt so priklucena elektricna energija 600m2 Livada 800m2


По Договор
или предлог цена
16 мар 09:46Плац над Макпетрол-Плетварско џаде Plac nad Makpetrol benz.

Се продаваат 8 оформени плацови (2 ПЛАЦА СЕ ВЕЌЕ ПРОДАДЕНИ) во вкупна...


29 €
или предлог цена
16 мар 06:29Страна 1 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам