Кисела Вода
                           
4994 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се издава наместен стан РЕНОВИРАН

Се издава наместен стан погоден за СТУДЕНТИ / СТУДЕНТКИ, ВРАБОТЕНИ,.....


275 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 13:00Промовирано

Саник – Нови станови во Кисела Вода

Саник🏗️ https://sanik.com.mk/ Продажба на нови станови во почетн...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

11 апр 09:19Промовирано

Se iznajmuva magacin od 100m2 vo Kisela Voda

Се изнајмува магацин од површина 100м2 во Припор,Кисела Вода. Може и ...


200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Магацини

Вчера 13:00Промовирано

Se izdava deloven objekt Skopje,Kisela Voda

Se izdava deloven prostor na bulevar Boris Trajkovski so kvadratura ...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Останато

Денес 10:12Stan 60m2 + garaza 22m2(pripor)

Se iznajmuva i prodava stan 60m2 so garaza 22m2 moze polunamesten (20...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 10:08SE PRODAVA DUKJAN NA GLAVNA ULICA VO KISELA VODA

Сити Партнер Агенција продава дуќан на одлична локација на ул. Ѓорѓи ...


47.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дуќани

Денес 09:47OPREMEN 2 SOBEN STAN VO KISELA VODA RASADNIK

Сити Партнер Агенција издава опремен стан од 48м2 во Кисела Вода Рас...


200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 09:47Се издава наместен 2-собен стан во Кисела Вода 68м2

Станот се наоѓа спроти општината во Кисела Вода. Целосно е опремен. ...


200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 09:16Се издава нов 2-собен стан во Кисела Вода 45м2

Се издава нов 2-собен стан во Кисела Вода 45м2 Станот е лоциран кај ...


220 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 09:16Се издава наместен 3-собен стан во Кисела Вода 75м2

Се издава наместен 3-собен стан во Кисела Вода 75м2 Станот се наоѓа ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 09:16Се издава спрат од куќа во Кисела Вода 69м2

Се издава спрат од куќа во Кисела Вода, на приземје со сопствен влез ...


200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 09:16APARTMAN ZA KRATOK PRESTOJ - SHORTTERM RENT

Se izdava apartmant za kratok prestoj vo Kisela voda idealen za vasit...


800 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 08:39Se izdava

Se izdava bravarska rabotilnica od 300m2 So masini za pravenje eleme...


800 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дуќани

Денес 05:19Crnice ubav stan-kat od kuka 135m2

Agencijata prodava stan vo nas. Crnice. Odlicna lokacija. Syanot e ka...


125.009 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 00:44  НОВ ОГЛАС

Super ponuda - Se prodava kukja vo Kisela Voda

Се продава стара куќа во Кисела Вода, на 2.5км од центарот на Скопје....


60.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 23:51Издавам стан во зградата на Adora Flatiron во Кисела Вода

Издавам супер луксузен стан од 50м2 со гаражен простор од 20м2 и оста...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 21:09Plac od 2850m2 vo Markova Susica / Markov Manastir

Prodavam plac od 2850m2 na glaven pat odma pred vlezot vo seloto. Na ...


55 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 20:20Prodavam kuka so deloven prostor

Prodavam kuka na Bul.Boris Trajkovski od 320m2 stanben prostor i 130m...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 19:58Prodavam plac vo Dolno Sonje!!!

Prodavam plac vo Dolno Sonje kaj mestoto vikano Pole od 973 kvadrati....


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 18:10Izdavam stan Karsi Opstina vo Kisela Voda

Izdavam kompletno namesten stan so klima na 5min do centar. Za poveke...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 18:04Плац во кисела вода1 ТЕФЕРИЧ

Се продава атрактивен плац од 500m2 во близина на ресторан Теферич.Пл...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 17:06PRODAZBA NA STANOVI VO GRADVBA KAJ CESMA

Се продаваат станови во градба во К.Вода во близина на Адора, на мирн...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 16:43PRODAZBA NOV STAN 50m2 VO PRZINO NA PRIZEMJE SO DVOR

Se prodava nov stan od 50m2 na prizemje so dvorna povrsina. Stanot se...


75.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 15:27  НОВ ОГЛАС

СЕ ПРОДАВА НОВА КУЌА ВО ДРАЧЕВО

СЕ ПРОДАВА НОВА КУЌА ВО ДРАЧЕВО 69М2 СО МОЖНОСТ И ЗА ЗАМЕНА НА СТАН О...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 14:11se prodava stan

se prodava namesten stan stud.dom pelagonija


10 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 13:42TROSOBEN KISELA VODA

SIFRA 18711 AGENCIJA VILA IZDAVA NAMESTEN STAM VO KISELA VODA SO ...


270 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 13:27Se prodava stan na odlicna lokacija

Se prodava stan na prv kat so odlicen raspored 2 golemi spalni (mozno...


90.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 13:00Se iznajmuva magacin od 100m2 vo Kisela Voda

Се изнајмува магацин од површина 100м2 во Припор,Кисела Вода. Може и ...


200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Магацини

Вчера 13:00Iznajmuvam stan, Kisela Voda150 €

Iznajmuvam stan vo Kisela Voda kaj Opshtinata. Cetvrti sprat so lift....


150 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 13:00Издавам нов Стан на 1,5км од градски плоштад

Издавам наместен нов стан на 1,5 км од градски плоштад во населба К...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 13:00Гарсоњера се изнајмува

Гарсоњера,некористена,наместена,во нова зграда во подножје на Водно в...


250 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 13:00Се издава наместен стан РЕНОВИРАН

Се издава наместен стан погоден за СТУДЕНТИ / СТУДЕНТКИ, ВРАБОТЕНИ,.....


275 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 13:00Издавам комплетно опремен стан во Кисела Вода кон Припор

Издавам комплетно наместен трособен стан кои се наога во сиво- црвени...


190 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 13:00Se iznajmuva namesten stan vo K. Voda

Izdavam vo Skopje, Kisela Voda, posle Sampionce, dvosoben namesten st...


130 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 13:00Nov stan na prizemje vo Przino 50m2

Prodavam nov dvosoben stan luksuzno namesten so nov mebel i bela tehn...


75.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 13:00Nov Stan 39mkv, 3 kat Kisela Voda

Продажба на стано во Скопје-Кисела Вода ✔Централно Греење ✅Таркет п...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 13:00IZDAVAM STAN 57kv. VO K.VODA KAJ KIT-GO/DM

Stanot e namesten na prizemje renoviran vo odlicna sredina ...KARSI K...


12.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 12:45Cetvorosoben stan vo Kisela Voda

Agencija Casa prodava stan vo Kisela Voda 86m2 + balkon i podrum (spr...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 12:45Se izdava namesten stan vo Kisela Voda 51m2 so 1 spalna

Се издава НАМЕСТЕН стан во Кисела Вода спроти општината 51м2 со терас...


220 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 12:39IZDAVAM STAN, DEL OD KUKA ZASEBEN VLEZ CRNICE

Se izdava stan vo kuka so zaseben vlez vo Crnice kompletno renoviran ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 12:34СЕ ПРОДАВА НОВ ПРЕКРАСЕН СТАН 32m2 ВО КИСЕЛА ВОДА, КАЈ РАМПА

Се продава нов стан во нова зграда, година на градба 2022, зградата ќ...


1.500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 12:28СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 65м2 ВО КИСЕЛА ВОДА

Се изнајмува стан во К.Вода од 65mk, со две спални, дневна, кујна, тр...


250 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 11:58  НОВ ОГЛАС

Se izdava stan za preku leto(juni,juli)

Stan za Juni,Juli povolno za lugje sto se vrakjaat vo letniot period....


350 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 11:40  НОВ ОГЛАС
Страна 1 од 125

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам