Прилеп
                   
139 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

MERCEDES SPRINTER 515 CDI - DUPLAK - TERMOKING - 2008

KOMBETO E VO ODLICNA SOSTOJBA 2.2 MOTOR - 110 KW . SO REALNI KILOME...


9.000 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
9.300 €
Прилеп

Комбиња

Вчера 13:00Промовирано

FORD TRANZIT CUSTOM - 2014 - TERMOKING - KAKO NOVI

Топ состојба!!! Не се увезени, имаме 2 исти. Пали вози. Без замени...


9.000 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
9.500 €
Прилеп

Комбиња

Вчера 13:00Промовирано

Prevoz na stoka so kombe

Vrsime prevoz i uslugi so kombe, lokal i niz makedonija 078520645


1 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

Вчера 19:43KUPUVAM VO SEKAKVA SOSTOJBA VW T4 TRANSPORTER

Otkupuvam sekakvi kombina od grupacija na vw cuknati havarisani stari...


1.000 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

Вчера 15:01NAMENSKO VOZILO COFFEE TRUCK

SE PRODAVA COFFEE TRUCK, ATESTIRANO VOZILO ZA PRODAVNICA VOZILOTO E...


9.500 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

Вчера 14:22MERCEDES SPRINTER 515 CDI - DUPLAK - TERMOKING - 2008

KOMBETO E VO ODLICNA SOSTOJBA 2.2 MOTOR - 110 KW . SO REALNI KILOME...


9.000 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
9.300 €
Прилеп

Комбиња

Вчера 13:00FORD TRANZIT 2.2 TDCI - 2008 - TERMOKING

KOMBETO E REDOVNO REGISTRIRANO I SERVISIRANO . ISPRAVNA SOSTOJBA ZA ...


6.000 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

Вчера 13:00FORD TRANZIT CUSTOM - 2014 - TERMOKING - KAKO NOVI

Топ состојба!!! Не се увезени, имаме 2 исти. Пали вози. Без замени...


9.000 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
9.500 €
Прилеп

Комбиња

Вчера 13:00Fiat Ducato 2.3 HDI DOKA

Kombeto e doneseno od svajcarija so vozenje i se plateni site davacki...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

Вчера 10:52reno trafic furgon so nosac za pvc ili staklo

se prodava vo dobra sostojba 2.0 diesel 43kw so nosac za staklo ilo p...


2 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

Вчера 08:37Diferenciali za iveco

Diferenciali za iveco


1 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

13 авг 20:31Peugeot Boxer 2.2 HDI kran Hiab

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ Peugeot Boxer 2.2 HDI ❗❗kran Hiab❗❗ ✅- Uvoz Ho...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

13 авг 13:32Mercedes Sprinter 316cdi Ladilnik 2011god.

🆕🆕🆕🆕🆕🆕 Mercedes Sprinter 316 cdi ✅- Uvoz Germanija ✅- Godina...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

13 авг 10:15Iveco 65 c18 vo super vozna sostojba

Iveko 2008 vo super sostojba reg do 11 2022


6.500 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

13 авг 07:19Citroen Jumper 2.8 HDI, 135 ks, 2002 god, patnicko 8+1

Se prodava Citroen Jumper 2.8 HDI, 135 ks, 2002 godina, patnicko 8+1...


3.200 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

12 авг 19:12VW Transporter T6 2.0Tdi 2014God.

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ Volkswagen T6 2.0Tdi ✅- Uvoz Belgija ✅- Godina...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

12 авг 13:58Mercedes Vito 113 cdi 2013god.

🆕🆕🆕🆕🆕🆕 Mercedes Vito 113 cdi ✅- Uvoz Holandija ✅- Godina 201...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

12 авг 13:57VW CRAFTER 2.0 Tdi 2017god.

🆕🆕🆕🆕🆕🆕 VW CRAFTER 2.0 TDI ✅- Uvoz Holandija ✅- Godina 2017 ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

12 авг 10:27Iveco polovni delovi

Delovi za iveco 2000 do 2006 Inf na 078290121


3 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

11 авг 23:18Ford transit

Ford transit 1997 God patnicko8+1 reg do 07 mesec pali vozi povejce ...


2 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

11 авг 22:17Iveco 35s14

Iveco 35s14 2009 godina 2.3 motor registrirsno do 05 mesec 1300 kg s...


6 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

11 авг 22:11VW Transporter T6 2.0Tdi

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ Volkswagen T6 2.0Tdi ✅- Uvoz Belgija ✅- Godina...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

09 авг 10:21Reno Master 2.5 2002. *Registrirano*

Se prodava Reno Master 2.5 dizel 2002godina, tovarno, Registrirano do...


2.900 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

08 авг 15:33Fiat Ducato 2.8 JTD, 2003-god, servisiran, novi zimski gumi!

Se Prodava Fiat Ducato 2.8 Jtd, 2003-godina, furgon,230.000 KM realni...


4.100 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

07 авг 11:52PEZO BOXER PATNICKO

Pezo boxer 2008 god cela godina registrirano original patnicko 12 pa...


8.900 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

06 авг 19:06Mercedes Benz Sprinter

Mercedes Benz Sprinter 516, 515, 416, 413 od 2003 do 2010 godina. Voz...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

06 авг 12:38iveco frigo

iveco frigo. bez zameni bez poraki.


6.800 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

06 авг 05:50Iveco dejli na delovi

Iveco dejli na delovi od 9 do 20 casot


1 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

06 авг 05:50iveco rival na delovi

iveco rival na delovi


1 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

06 авг 05:50Kombe renault master maxi 2.2 dci 2002

Prodavam kombe renaut master 2.2 dci 2002 godina ekstra sostojba tehn...


3.300 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

04 авг 13:38Volkswagen lt 28 2005 godina

Se prodava kombe volkswagen lt28 2005 godina 2.5 tdi servis komplet r...


5.200 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

04 авг 13:38Mercedes Sprinter

Prodavam sprinter 511 2007god odlicno socuvano registrirano cela godi...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

04 авг 09:02Ford tranzit maxi 2013 god.

2200 кубици , 195,000 км. димензии на гепек: должина= 396см. ширина=1...


9.400 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

02 авг 10:49kombe vw t3 na delovi

prodavam delovi od kombe vw t3.se sto e na slikite i ima limarija.vra...


12 МКД
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

01 авг 09:17ОТКУПУВАМ ХАВАРИСАНИ, ЗАРИБАНИ ИЛИ БЕЗ ДОКУМЕНТИ КОМБИЊА

ОТКУПУВАМ ХАВАРИСАНИ КОМБИЊА, ЗАРИБАНИ КОМБИЊА ИЛИ БЕЗ ДОКУМЕ...


10.000.000 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

30 јул 20:19PRODAVAM DELOVI ZA FORD TRANSIT

PRODAVAM DELOVI ZA FORD TRANSIT OD 1990 DO 2000.


999.999.999 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

30 јул 20:18IVECO DAILY SHLEP VOZILO 35S17 2010GOD

3.0 170hp Se prodava komplet so prikolka Cena na kamionceto bez pri...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

29 јул 11:45Gumi za kombe

Protektirani gumi 215,75 R 16 C Eden par


3.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

25 јул 21:32Iveco Daily 3.0

Kombeto e donesena od svajcarija so vozenje i plateni se site davacki...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

25 јул 09:03leva poluoska za fiat pezo citroen kombi

vo ispravna sostojba...


40 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

24 јул 12:34KUKA ZA MERCEDES KOMBE

Vo ispravna sostojba


1 МКД
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

21 јул 12:30Menuvac za Fiat Ducato 2.3 JTD 2007

Menuvacot e so 6 brzini


700 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

21 јул 09:33Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам