Прилеп
                   
2027 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

HYUNDAI ix35 2.0 crdi 4x4 2013

KOLATA E SO SERVISNA KNISKA DO POSLEDEN KM I E 4X4 SO FULL OPREMA VO ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

Mercedes c220 CDI Bluetec

Колата е во перфектна состојба, увезена во 2018та од Германија со сит...


27.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 10:14Промовирано

KIA PICANTO 1.0 2013 GOD

KOLATA E SO SERVISNA KNISKA DO POSLEDEN KM OD KIA REGISTRIRANA E CELA...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

RENAULT MEGANE 1.5 DCI.. PROBLEM MOTOR.

Problem so motor Pregrejan Karoserija top Se drugo e odlicno 1200...


1.100 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
1.150 €
Прилеп

Автомобили

08 дек 18:21SUZUKI JIMNY..1.3 BENZIN..SUPER SOSTOJBA..

Napraven golem servis Top sodtojba Samo na zadna vleca Fabricki e ...


5.000 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
5.200 €
Прилеп

Автомобили

08 дек 18:20Opel Astra 1.6 Benzin

Opel Astra 1.6 benzin Vo perfektna sostojba Kupena od Salon vo Sk...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

08 дек 17:49VW Passat 1.6TDI Bluemotion

Se prodava odlicno socuvan VW Passat 1.6TDI 77kW 105ks so full oprema...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

08 дек 17:27Se prodaa seat leon 1.9 tdi 105ks

Se prodaa seat leon 1.9 tdi 105ks Vo ispravna sostojba i napraven go...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

08 дек 17:26PASSAT 2013 2.0 TDI SE AUTOMATIK FULL OPREMA

PASSAT 2013 2.0 TDI SE AUTOMATIK DSG SE OPREMA KOMANDI NA VOLAN...


2 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

08 дек 17:22Се продава Peugeot 309 GL 1.4 Бензин/Плин

Се продава Peugeot 309 GL 1.4, бензин со атестиран плин, во добра сос...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

08 дек 17:21Се продава Daihatsu Gran Move 1.5 Бензин/Плин 16V

Се продава Daihatsu Gran Move 1.5 Бензин/Плин, со 16 вентили, добро с...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

08 дек 17:21VW GOLF 7 2.0 GTD 184KS

VW GOLF 7 2.0 GTD 184KS FULL OPREMA UVEZANA OD CH PLATENI DAVACKI D...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

08 дек 16:43FIAT PANDA 0.9 TWIN AIR 44KW 2014GODINA

FIAT PANDA 0.9 TWIN AIR FULL OPREMA KLIMA CENTRALNO ALARM ABS AI...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

08 дек 16:43MERCEDES CLA 220CDI FULL OPREMA

MERCEDES CLA 220CDI FULL OPREMA KOZEN ENTERIER KOZEN VOLAN KOMANDI NA...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

08 дек 16:43MERCEDES GL 420CDI 4-MATIC FULL OPREMA

MERCEDES GL 420CDI 4-MATIC FULL -- KLIMATRONIK -- TEMPOMAT -- BORD K...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

08 дек 16:43Honda Civic 2.2 I-CTDI Mozi zamena za pomalo.

Honda Civic 2.2i-ctdi 5 vrati. - Centralno zaklucuvanje so dalecin...


4.700 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

08 дек 16:32PEUGEOT 207CC 1.6HDI CABRIO

Se prodava Peugeot 207cc.1.6hdi so ful oprema registrirana cela godin...


5.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

08 дек 16:29Citroen C4 Picasso 1.6 HDI

Se prodava vo perfektna sostojba uvezeno od Swiss so vozenje mn mala ...


4.700 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

08 дек 16:29Peugeot 5008 2.0HDI AUTOMATIK

Kolata e vo bez prekorna sostojba uvezena od CH i plateni se site tro...


8.700 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

08 дек 16:29PEUGEOT 508 *Mozi zamena*

PEUGEOT 508 2.0HDI 140KS 2012godina ● 6 brzini ● Dvozonski klimatroni...


8.400 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
8.499 €
Прилеп

Автомобили

08 дек 16:06VW TOURAN 1.9TDI 7sedista Super sostojba

VW TOURAN 1.9TDI 7Sedista 2005godina vo sobrakajna! Super sostojba ...


4.400 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.499 €
Прилеп

Автомобили

08 дек 16:06FIAT BRAVO 1.9 MULTI JET

Se prodava fiat bravo 1.9m jet 120 kojnski sili vo dobra kondicija pr...


4.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

08 дек 16:03SE PRODAVA GOLF 7 1.6TDI

Golf 7 1.6 tdi -2013god -Registritan cela godina -Navigacija -Bor...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

08 дек 15:56BMW F30 316D FACELIFT 2017

BMW F30 316D FACELIFT 2017,116KS so full oprema (Keyless entry, BMW L...


17.600 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

08 дек 15:51Opel Astra J 1.7 CDTI

Opel Astra J 1.7 CDTI 2010 god voziloto e vo super sostojba redovno s...


5.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

08 дек 14:39VW Scirocco 2.0TDI - kupeno od Porsche Makedonija

Kolata e vo odlicna sostojba i e so site navremeni redovni servisi vo...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

08 дек 14:09Sedista za peugeot 307 sw. 6 to i 7mo sediste

Sedista za 307 sw ostanato e uste edno to sediste. Cena 2500 dena...


2.501 МКД
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

08 дек 13:20Passat B6 2006 1.9TDi

*dvozonski klimatronik *greaci na sedista *el na site stakla *navi...


6.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

08 дек 13:00Punto 1.3 multidzet ful oprema reg

Odlicno 1.3 ...2004 god


2.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

08 дек 12:57Se prodava Audi 3 TDI 110 klimatronik

Ekstra


3.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

08 дек 12:57Peugeot 308

Kolata e mnogu dobra ja ima seta oprema donesena mie od finska malku ...


3 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

08 дек 12:55VW PASSAT 2.0 TDI 170KS 2006

Пасатот е со највисоко ниво на опрема, нема што нема Регистриран цела...


6.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

08 дек 12:51Audi A3

Se prodava Audi A3,registrirana do Avgust 2023 . Benzin-plin,vnesen v...


1.850 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
1.900 €
Прилеп

Автомобили

08 дек 12:44Volkswagen”Arteon R-Line DSG,NAVI,2018god.

Prodavam Volkswagen “Arteon R-Line “proizveden 2018 god,so napraven k...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

08 дек 12:37OPEL ASTRA J 1.7 CDTI 2010 GOD

Kolata e vo odlicna sostojba registrirana cela godina MOZI ZAMENA so ...


6.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

08 дек 12:36Citroen C4 grand Picasso 1.6 hdi 7 sedista

Voziloto e po perfektno sostojba redovno odrzuvano familijarno so 7 S...


4.700 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

08 дек 12:16Audi a6 3.0TDI QUATTRO - S-line

Kolata e so mnogu visoko na oprema, redovno e servisirana i odrzuvana...


19.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

08 дек 11:59VW GOLF 7 1.6 TDI 2015 BLUEMOTION

Se prodava VW Golf 7 1.6 TDI Bluemotion 81kw-110ks 177000 km Boja...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

08 дек 11:34Fiat Grande Punto 1.4 2007 godina

FIAT GRANDE PUNTO 1.4 16v 95KS 2007 GODINA 6 BRZINI -ALUMINIUMSKI BA...


3.100 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.200 €
Прилеп

Автомобили

08 дек 11:16Audi A5 3.0 TDI Quattro

*Maksimalno zacuvan *Registriran do Maj 2023, so zelen karton *Zims...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

08 дек 10:58VW Passat 2.0TDI

Se prodava VW Passat 2.0TDI 140ks so full oprema: Bord kompjuter,tem...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

08 дек 10:18MERCEDES C200 CDI AVANTGARDE

MERCEDES C200 CDI AVANTGARDE 7G TRONIC 136KS EURO 5 PROIZVEDEN 6/20...


18 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

08 дек 10:02VW POLO 1.2 2008

VW POLO 1.2 2008 G 44KW VO PERFEKTNA SOSTOJBA REGISTRIRANO CELA GODI...


3.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

08 дек 09:39Страна 4 од 51

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам