Прилеп
                   
2318 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VOLVO S40 1.6HDI 2009

VOLVO S40 1.6D 109 KS 2009 GODINA 270000 KM REGISTRIRANO DO 31.01...


5.600 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
5.800 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

OPEL ASTRA GTC 1.3CDTI 2008GOD SO FUL OPREMA

OPEL ASTRA GTC 1.3CDTI 66KW SO 6 BRZINI SO FUL OPREMA VO EXTRA SOSTOJ...


3 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

01 окт 11:25Промовирано

Peugeot 207 cabrio

Se prodava Peugeot 207 cabrio 2008godina 1.6 benzin Mozi zamena z...


4.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 20:56Промовирано

PEZO 107 1.0 BENZIN UVOZ GERMANIJA

PEZO 107 1.0BENZIN 2006GOD Malo ekonomicno vozilo Potrosuvacka 5L...


2.699 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
2.700 €
Прилеп

Автомобили

Денес 01:26Vrsime prevoz so traktor nis prilep i okolina

Za sekoja vasa potreba zvonete na 078-234-020


1 МКД
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 21:53Rezervna guva komplet a 16

Gumata e izvaena od seat leon 2009 so se dizalica i kluc


100 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 21:53Delovi za fiat punto se stO vi treba tel 078-234-020

E


1 МКД
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 21:53Se prodava punto kec celo ili delovi

Delovi ili celo punto 1


11 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 21:52Radio za vo kola pioneer org tel 078-234-020

E


3.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 21:52Cela prednica za Fiat brava

Tel 078-234-020


20 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 21:52Dekla za 1.9. tdi. golf 3.

1


1 МКД
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 21:52PEUGEOT 307 1.6 HDI 2007

SE PRODAVA PEUGEOT 307 1.6HDI 80KW 110KS REGISTRIRANO DO 27.12.2022 ...


3.900 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 21:34Fiat Stilo 1.4 Benzin/Plin Atest

Se prevodava Fiat Stilo 1.4 benzin/plin atest odlicno socuvano,golem ...


2.250 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 21:28Ford fiesta

Ford fiesta 1.4 benzin/plin Atest Napraven e golem servis rebrasti,z...


3.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 21:27VW Volkswagen Scirocco 1.4 TSI 160 HP bez grebka!

Kolata e redovno odrzuvana servisirana i nikogash ne e vozena na plin...


8.000 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
8.200 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 21:12Golf 4 1.9

Pumpa dizna motor 101 kojn...registriran servisiran,odlicni zumski gu...


3.700 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 21:07Peugeot 207 cabrio

Se prodava Peugeot 207 cabrio 2008godina 1.6 benzin Mozi zamena z...


4.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 20:56Alfa 147 1.6 Twin Spark

Se prodava alfa romeo 147 1.6 77kw twin spark Reg do 5mesec, pred 1...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
1.599 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 20:38SE PRODAVA FORD GALAXY

Se PRODAVA FORD GALAHY 2009 god registrirano do04. 02.2023 god servis...


6.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 20:22Се продава BMW 118 2008 god

Се продава BMW 118D 143hp 2008 FACELIFT вистински уникат во одлична с...


5 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 20:22Se prodava Polo

Poveke informacii na 071 733 821


2.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 20:00Fiat Tipo oprema Mirror

Fiat Tipo ,2019 g proizvedena.,2020 kupena,oprema Mirror full. Prv so...


13.000 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
14.500 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 18:05DELOVI ZA PASSAT B7 1.6TDII

DELOVI ZA PASSAT B7 1.6TDII 078242987


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 17:12DELOVI ZA VW PASSAT B6 1.9TDII

DELOVI ZA PASSAT B6 1.9TDI 078242987


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 17:12Se prodava Mini Coope

Extra sostojba


3.100 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 17:09Mercedes w212 e 250 vo odlicna sostojba tel.071764871

Ful oprema se gleda gleda na slikive Tel 071764871


12.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 17:05  НОВ ОГЛАС

Citroen c3

Super donesena od svajcarija mozi zamena za poeftina kola


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 16:57E220 CDI 2005 godina

Se prodava E220CDI proizvedena 2005 godina, avtomatski menuvac servis...


5.350 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 16:35Passat 1.9 TDI 2008

Passat 1.9 TDI proizveden 2008 godina, klimatronik,bluemotion, euro k...


5.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 16:35FORD FOCUS C-Max 2.0 TDCI

Vo odlicna sostojba 4 celicni bandasi bez gumi aluminskite so let I...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 16:22VW GOLF 1.9 TDI-GOAL EDITION

-Voziloto e vo perfektna sostojba 226.000 km -1.9 Tdi so racen menuva...


5.400 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 16:05Volkswagen”Arteon R-Line DSG,NAVI,2018god.

Prodavam Volkswagen “Arteon R-Line “proizveden 2018 god,so napraven k...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 15:48  НОВ ОГЛАС

Se prodava

Se prodava punto 2001g 1,2 16 v benz cist reg stegnato za vozejne...


1.850 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 15:12Ford Mondeo 2.0 Benz/Plin

Se prodava Ford Mondeo 2.0 Benzin/Plin so Ates Ispravna sostojba ...


1.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 15:05Audi A4 2.0 TDI 05/2006

Audi A4 2.0 TDI 140hp 05/2006 Registrirana cela godina i zelen kar...


4.900 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 15:05BMW 118

BMW 118 DIZEL 122 KS euro 4 NAPRAVEN SERVIS 220000 km KONTAKT:0783178...


4.400 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 14:49  НОВ ОГЛАС

PEUGEOT 208 ..1.4 HDI 51KW ..2013GOD..NEUVEZUVQNO..EKSTRA.

KLIMA EL. NA STAKLA EL. NA FAROFI ESP AIRBAG 8 BOARD KMPJUTER T...


6.400 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 14:46Пежо 308 SW

Панорамски покрив. Двозонски климатроник. Регистрирано за 7 патниц...


4.800 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
5.000 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 14:46FORD FIESTA 1.4 TDCI..2007 god.. Ekstra..

KLIMA EL. NA STAKLA EL. NA FAROFI FAROVI ZA MAGLA ESP AIRBAG 8 ...


2.900 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 14:45Opel Astra F 1.4 A-Test Plin

1.4 со А-тестиран плински уред. Направен мал сервис масло и филтри. Н...


950 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 14:37peugeot 2.2 hdi 2009

registriran .ne uvezuvan.kozen enterier.greaci vo sedista .xsenon.kom...


6.500 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
6.600 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 14:18Citroen c5 1.6 hdi 110 ks 2009

Registriran cela godina .servisiran .najvisoko nivo na oprema.vo odli...


6.100 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
6.200 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 14:18Suzuki Splash 1.0 benz. 2009 god / Uvoz CH

Suzuki Splash 1.0 benz. 2009 god * Cena >>> 2999 € ne fixna * G...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 14:15Страна 1 од 58

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам