Карпош
Подкатегорија:
                   
146 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

NOV Comodita Memory dusek 200x120

Prodavam Nov neotpakuvan Memory dusek od Comodita Dimenzija 200x120


9.500 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
10.500 МКД
Карпош / Скопје

Спална соба / Душеци

Вчера 13:00Промовирано

Prodazba na plakar

Se prodava plakar ,kako nov


7.000 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
8.000 МКД
Карпош / Скопје

Спална соба / Комоди

Вчера 22:53Ortopedska pernica od memori pena i gel

Се продаваат две нови ортопедски перници од MEDICUS Help. Перниците...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Останато

Вчера 19:44Spalna so dve natkasni odlicno socuvana

Prodavam spalna od kvalitetno drvo so dve natkasni 2m dolga 1.80...


550 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

Вчера 17:58NOV Comodita Memory dusek 200x120

Prodavam Nov neotpakuvan Memory dusek od Comodita Dimenzija 200x120


9.500 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
10.500 МКД
Карпош / Скопје

Спална соба / Душеци

Вчера 13:00Se prodava plakar

Se prodava socuvan I neosteten plakar so dimenzii 190/100/55


7.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Останато

Вчера 10:35Komoda/sandak za postelnina

Se prodava komoda/sandak za postelnina. Dimenzii 103x53x76. Cena 3000...


3.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Комоди

04 јун 22:14Francuski lezaj

Prodavam francuski lezaj 160x200 sipad proizvodstvo


1.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

04 јун 22:12PRODAVAM PLAKAR 190/100

Prodavam socuvan plakar 190/100,so 2 fioki.. cena 7000den. Tel.za k...


7.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Останато

04 јун 10:15Plakar skaf плакар

Се продава плакар направен пред неколку години со димензии 200х120х48...


5.500 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.000 МКД
Карпош / Скопје

Спална соба / Останато

03 јун 15:17Sklopliv krevet,kreveti,(кревет,кревети)so dusek = novi.

NOVI KREVETI,Znaci NOVI !!! NAPOMENA!!! ITALIJANSKI PROIZVOD !!! ...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

02 јун 12:36Lezaj za spalna

Lezaj so sandak i mehanizam od latofleks 160x2000 bez dusek kontakt 0...


3.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

30 мај 23:08FEDER BAU

Prodavam malku koristen, skoro nov dusek Majestic 190x160x25 Cena 50...


5.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Душеци

30 мај 22:05Krevet 160x200 so Dormeo dushek

Se prodava krevet so dimenzii 160x200 so dushek Dormeo. Krevetot ima ...


12.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
15.000 МКД
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

30 мај 06:44Се продава лежај

Лежај 1,6 на 2м тел. за контакт 070/242-334


4.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

29 мај 23:08Се продава MAGNOFLEX наддушек

Многу малку користен дупли наддушек Magnoflex bed padding со magnetic...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Душеци

29 мај 19:45krevet кревет

tri kreveti vo odlicna sostojba gorniot del se diga a dolniot e kasa ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

27 мај 21:38Ogledalo so sijalici/ shminkernica

Se prodava ogledalo komplet so 6 sijalici. Dimenzii: Shirina 115cm (...


60 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Останато

27 мај 18:23Sklopliv krevet,kreveti,(кревет,кревети),so dusek - NOVI.

NOVI KREVETI,Znaci NOVI !!! NAPOMENA!!! ITALIJANSKI PRO...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

26 мај 13:06Prodavam plakar, socuvan i koristen pomalku od 1 godina

Plakarot e socuvan i koristen pomalku od 1 godina, izraboten e od vis...


800 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Комоди

25 мај 10:54Prodavam sminkernica izrabotena po naracka - koristena 1god

Prodavam sminkernica pravena po naracka od iverka (PRODIZAJN). Na smi...


120 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Маси/столици

25 мај 10:54Француски лежај 200х90 цм

Кревет - француски лежај со димензии 200 х 90 цм со заштитна даска. ...


9.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

15 мај 23:57Две бироа, дрвена изведба

Се продаваат 2 бироа со по еден вграден бокс фиоки, како и две канцел...


2.500 МКД
или предлог цена
10 мај 23:34Sklopliv krevet,kreveti,krevetce,krevetcinja so dusek novi.

NOVI KREVETI,Znaci NOVI !!! NAPOMENA!!! ITALIJANSKI PROIZVOD !!! ...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

09 мај 12:42Sklopliv krevet,kreveti,(кревет,кревети),so dusek - NOVI.

NOVI KREVETI,Znaci NOVI !!! NAPOMENA!!! ITALIJANSKI PROIZVOD !!! ...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

03 мај 13:43Krevet od masivno drvo

Dimenzija na kreveti 90*200. -cena na 2kreveta 240€ 90*200 -ce...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

02 мај 10:48KREVET SO DUSEK

Prodavam odlicno zacuvan krevet so dusek. Sirina 115cm dolzina 190cm...


5.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

02 мај 10:44Krevet so kaseta

Krevetot e vo odlična sostojba kako nov 1200mm/2000mm


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

28 апр 20:41Кревет (mebloJOGI) со душек 180x200 (MojSan) | Krevet, dusek

| Цена по договор | Се продава користен кревет со душек 180x200....


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

12 апр 13:00NEIDEN кревет / ИКЕА

Код на производ: 592.486.12 Карактеристики на производот: > Мате...


6.960 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

11 апр 10:00Lezaj Treska

Se sobira vo trosed metal plus dusek 160x200 germanski cena 2800 den ...


2.800 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

05 апр 10:55Лежај, кревет и клик клак

1, Лежај- потребно е да се тапацира, цена 3000 ден 2, Детски кревет-...


3.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

04 апр 13:09BRIMNES двокрилен гардеробер во бела боја / ИКЕА

Карактеристики на производот > Материјал: иверка > Боја: бела ...


12.440 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Комоди

03 апр 12:54ИТНО продавам лежај за спална соба

Поради селење, продавам одлично сочуван лежај, многу малку користен с...


5.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
6.000 МКД
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

01 апр 14:54kompletna spalna soba polovna

ekstra cena


7.000 €
или предлог цена
29 мар 16:33Krevet so dodatoci fioki ormar skafcinja

Prodavam odlicno zacuvan krevet so deimenziji na dusek 190 /90 cm Vku...


200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

24 мар 13:21Кревет лежај дупли (брачен) 180*200

Кревет лежај дупли (брачен) 180*200, користен, но во солидна состојба...


5.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

22 мар 12:39Plakar. Crn

Дим.90х190х54, боја црна, мат. Расклопен така да лесен е за транспор...


2.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Останато

16 мар 11:10KULLEN фиокар со 2 фиоки / ИКЕА

Карактеристики на производот: Материјал: иверица боја: бела Д...


2.720 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Комоди

01 мар 09:14евтино душек 190х90

евтин, неоштетен со здрави пружини душек 190х90


1.300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Душеци

27 фев 13:30Natkasni Fiokari - IKEA KULLEN (Novi Ekstra Kvalitetni)

Акциска Цена 2,400ден за Наткасна ✅ Модел: IKEA KULLEN Димензии :...


2.400 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Комоди

27 фев 01:08Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам