Кочани
                   
1042 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VW GOLF 1,6 TDI 105 KS SPORTLINE PERFEKTEN !

VW GOLF 1,6 TDI 105 KS SPORTLINE PERFEKTEN ! - SEGA UVEZEN OD ITALI...


6.950 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
7.350 €
Кочани

Автомобили

Вчера 07:00Промовирано

VW PASSAT CC 2.0 TDI 140KS DSG-AVTOMATIK 2015G

☆VW PASSAT CC 2.0 TDI 140KS DSG-AVTOMATIK 2015G 5 SEDISTA☆ PLATENI S...


15.500 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
15.700 €
Кочани

Автомобили

Вчера 08:41Промовирано

OPEL ASTRA 1.7 CDTI ***COSMO*** FACELIFT***

OPEL ASTRA FACELIFT 2007 GODINA 1.7 CDTI 2007 74 KW 101 KS REDIZAJN ...


3.499 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 08:34Промовирано

SEAT IBIZA 1.4TDI 2009

SEAT IBIZA 1.4TDI 2009 GODINA REGISTRIRANA NOV AKOMULATOR SO GARANC...


5.350 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 00:01MERCEDES C200 CDI 90 KW FACELIFT -05

Se prodava Mercedes C 200 cdi 90KW facelift 2005 god.. Avtomatski ...


4.500 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 21:10OPEL ZAFIRA TOURER 2.0 CDTI 110KS 7 SEDISTA_2012

OPEL ZAFIRA TOURER 7 MESTA 2.0 CDTI 81KW (110KS) REGISTRIRANA CELA...


9.200 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 21:10CHEVROLET SPARK LT_1.2i 81KS_2011_100000KM

Avtomobilot e so najvisoko nivo na oprema LT, vo bezprekorna sostojba...


4.200 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 21:10HYUNDAI I20 1.1 CRDI 75KS_2014god

PERFEKNO ZACUVANO!!! BEZ ZAMENI !!! POGODNO ZA SOFER POCETNIK...


6.100 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 21:10FIAT PANDA 1.2i 69 KS BENZIN/PLIN_2011G

FIAT PANDA 1.2 benz.2011g BENZIN / PLIN * God.na proizvodstvo >>>...


4.500 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 21:09MAZDA 2 1.4i_80ks_2004g

MAZDA 2 1.4i 80 KS--EURO 4 STANDARD --PROIZVEDENA NA KRAJ NA 2004 ...


3.500 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 21:09CITROEN C3 1.6 HDI EXCLUSIVE FACELIFT 2008_UNIKAT

KOLATA E NOV UVOZ OD AVSTRIJA VO ODLICNA SOSTOJBA NEMA NITU EDNA ZABE...


3.800 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 21:09DAIHATSU SIRION 4x4_1.3i_07

Avtomobilot e vo bezprekorna sostojba kako nadvoresno taka enteriersk...


4.800 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 21:09MAZDA 2 1.4 dizel_68ks_2009g

MAZDA 2 1.4 DIZEL 68 KS--EURO 4 STANDARD --PROIZVEDENA NA KRAJ NA 20...


4.250 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 21:09FORD FIESTA 1.4TDCI 68KS FACELIFT_07GOD

FORD FIESTA 1.4 TDCI 50KW/68KS EKONOMICNA 3,8/4L NA 100KM * POG...


2.950 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 21:09BMW 320D AVTOMATIK EKSTRA ZACUVANO

BMW 320D AVTOMATIK EKSTRA ZACUVANO Al bandasi El stakla Greaci n...


3.850 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 19:48** DELOVII ZA ** FORD FOCUS 1.8 TDCI DELOVI

Imame se sto vi TREBA !!!


78.665.057 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 19:22DELOVII ZA FORD FOCUS 1.6 BENZIN

DELOVII ZA FORD FOCUS !!!!! Imame BUKVALNO SE !!!


78.665.057 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 19:22** VW CEDDY 2.0 SDI **2008g UVOZ GERMANIJA

VOZILOTO E DONESENO OD GERMANIJA .. PLATENI DAVACKI DO REGISTRACI...


3.700 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
3.850 €
Кочани

Автомобили

Вчера 19:22** VW POLO 1.2i **2006g ( MAKSIMALNO ZACUVANO ) UVOZ

VOZILOTO E MNOGU ZACUVANO.. DONESENO OD GERMANIJA ... SO FULL OP...


3.450 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.550 €
Кочани

Автомобили

Вчера 19:21** CITROEN NEMO 1.3 MULTIGET **2012g (EVRO 5b) ODLICNO

VOZILOTO E UVEZENO OD EU... SO PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA.. ...


3.700 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.800 €
Кочани

Автомобили

Вчера 19:21** FORD FOCUS 1.6 TDCI **2006g (66KW-90KS)ODLICEN !!!

Voziloto E VO ODLICNA SOSTOJBA !!! REGISTRIRANA CELA GODINA ... N...


3.200 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
3.250 €
Кочани

Автомобили

Вчера 19:21** VW POLO 1.4 TDI **2006g ( UVOZ GERMANIJA ) STAKLO

Voziloto e so full oprema ... PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA... �...


3.500 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.550 €
Кочани

Автомобили

Вчера 19:21** VW POLO 1.4 TDI ** 2006g ( ODLICNOO ) STAKLO

VOZILOTO E VO ODLICNA SOSTOJBA !!! -- SO FULL OPREMA .... BEZ ...


2.999 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 19:21AUDI A5 3.0 Quattro 2009 REGISTRIRANO

➖SE PRODAVA AUDI A5 3.0 QUATTRO 176kw (240ks)➖ 2009 G PROIZVOD...


13.800 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 18:32  НОВ ОГЛАС

* FORD FIESTA 1.2i *2006g (KAKO NOVA)-UVOZ STAKLOO

VOZILOTO E KAKOO NOVOO !!! MNOGU ZACUVANO !!! SO FULL OPREMA -- K...


2.800 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 18:23  НОВ ОГЛАС

Daihatsu sirion 1.3 benzin

🇩🇪🇩🇪🇩🇪Se prodava daihatsu sirion 1.3 benzin, najdobriot motor, ...


2.990 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 18:12Golf V 2.0 FSI Sportline

Se prodava Golf V 2.0 FSI 2005 god. 110 kw/150 ks Registriran do 10.2...


3.600 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
4.000 €
Кочани

Автомобили

Вчера 17:42SEAT LEON 1.9 TDI 105 KS. UVOZ GERMANIJA

KOLATA E UVEZENA OD GERMANIJA SO VOZENJE VO ODLIČNA SOSTOJBA PLATEN...


4.850 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 16:48VW POLO 1.2 TDI BLUEMOTION UVOZ HOLANDIJA

NOV UVOZ HOLANDIJA PARKTRONIK GOD 2012 PLATENI DAVACKI KOMPLET O...


5.900 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 16:47RENAULT CLIO 1.5 DIZEL UVOZ GERMANIJA

RENAULT CLIO UVOZ GERMANIJA 🇧🇪🇧🇪🇧🇪 1.5 DCI DIZEL 2008 GODINA...


3.450 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 16:47VW GOLF 2.0 TDI UVOZ GERMANIJA

GERMANIJA DONESENA SO VOZENJE PERFEKTNA SOSTOJBA ODLICEN MOTOR ...


4.850 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 16:47MERCEDES E 200 KOMPRESOR ***NOVA***

KOLATA E UVOZ GERMANIJA SEGA CARINETA I PLATENI DAVACKI KUPENA OD ...


6.750 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 16:47FORD FUSION 1.4 TDCI NOV UVOZ

KOLATA E NOV UVOZ 1.4 TDCI ( 80 KS) ODLICNA SOSTOJBA PLATENI DAVAC...


2.999 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
3.150 €
Кочани

Автомобили

Вчера 16:47VW POLO 1.2 BENZIN NOV UVOZ ODLICNO

KOLATA E NOV UVOZ SLOVENIJA ODLICNA SOSTOJBA PLATENI DAVACKI DO RE...


2.850 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 16:46FIAT PANDA 1.1 BENZIN 112 000 KM

NOV UVOZ REALNI 112 000 KM SERVISNA KNISKA PLATENI DAVACKI ODLIČN...


3.150 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 16:46VW POLO 1.4 TDI *** ODLICNO ****

KOLATA E NOV UVOZ VO ODLICNA SOSTOJBA BEZ GRESKA REGISTRIRANA DO SE...


3.750 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 16:46Prodavam BMW X6 (3.0 , m-paket) vo odlicna sostojba

BMW X6 - vo odlicna sostojba - 90.000 km - servisirana redovno vo M-...


55.850 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
56.800 €
Кочани

Автомобили

Вчера 16:10BMW 320 E90

Se prodava bmw 320 e90 2009 god uvezena od germanija pred 4 godini so...


7.250 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 16:06VW TOURAN

Vw touran 2.0 tdi 103kw - registriran do juli 2023 so zelen karto...


4.100 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 15:48VW GOLF 6 2.0 TDI 140 KS 2010 GOD HIGHLINE !!!

- UVEZEN OD FRANCIJA __EURO 5__ - PLATENI DAVACKI DO MK TABLICI - O...


7.950 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 15:13  НОВ ОГЛАС

VW Golf 5

Odlicen realni km


4.750 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 14:53FIAT PUNTO EVO 1.3 M- JET 2010G

FIAT PUNTO EVO 1.3M - JET PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA..


4.350 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 14:51  НОВ ОГЛАС

Suzuki Sx4 4x4

Suzuki Sx4 4x4 1.9 120ks. 6 brzini Vo odlicna sostojba napraven gene...


2.990 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 14:48Страна 1 од 27

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам