495 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

KUPUVAM PS4/PS3 | CIPUVAM PS4/PS3

➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ 💵 Kupuvam ispraven PlayStation 4: ✅ PS4 Fat so ...


11.000 МКД
или предлог цена
30 јан 07:04Промовирано

KUPUVAM i CIPUVAM PS4/PS3

💵 Vrsam otkup i jailbreak [cipuvanje] na Playstation 4, Playstation ...


13.000 МКД
или предлог цена
07 јан 09:14Промовирано

KUPUVAM/CIPUVAM - PS4/PS3

➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ 💵 Kupuvam ispraven PlayStation 4: ✅ PS4 Fat so ...


11.000 МКД
или предлог цена
29 дек 09:01Промовирано

RONIN M POWER CHARGER

SE PRODAVA NOV ORGINALEN RONIN M CHARGER DONESEN OD CH. CENA 50E


50 €
или предлог цена
Вчера 23:18GO PRO HERO 9 BLACK

GO PRO HERO 9 BLACK Kako nov od Ch uste so garancija, i mnogu ekstra ...


350 €
или предлог цена
Вчера 23:18JAMO Compact 90 zvucni kutii

Звучни кутии ,,JAMO,, Compact 90 8ohm 90/120 w добро сочувани исп...


7.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вчера 18:05Dalinsko

Dalinsko od telekom (max tv) novo !!!


500 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Далинси

Вчера 14:34  НОВ ОГЛАС

TECHNICS RS 8R Deck

Дек ,Technics ,, rs 8r, модел од 1983-85 г. репродуцира одлично ...


20 €
или предлог цена
Вчера 13:04HITACHI HTA 07 Рисивер

Vintage Hitachi HTA 07 појачало- рисивер со аналоген тјунер ,одлично...


2.800 МКД
или предлог цена
Вчера 10:37vrvni danski zvucnici Dali Zensor 5

Dali Zensor 5 Review (Dual 5.25″ Floorstanding Loudspeaker) kako nov...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вчера 08:19CRT Телевизор Samsung 48 cm

Продавам CRT телевизор марка Samsung, 48 cm екран, со далечинско, сли...


900 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
950 МКД
Вчера 07:14Мини систем Grunding

Систем Grunding со два звучника grunding ,со читач за USB ,MMC ,CD...


2.400 МКД
или предлог цена
Вчера 07:14Panasonic AG - AC120 Full HD kamera

Prodavam Panasonic AG-AC120 Full HD kamera, so 5 baterii i 2 polnaci....


1 €
или предлог цена
30 јан 15:06Denon DCD 1500 AE

Denon DCD-SACD 1500 AE ,mint sostojba ,dalecinsko


20.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
24.000 МКД
Бутел / Скопје

Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

30 јан 11:28PS4 - Novi bezzicni dzojstici

🎮 PS4- 🆕️ Novi bezzicni kontroleri 🔋Imaat svoja baterija koja se ...


1.200 МКД
или предлог цена
30 јан 07:07PS3 Igri

®️ PS3 igri: 🚘 GTA5, cena: 500 den. 🤼‍♂️ UFC3, Undisputed, cena: ...


500 МКД
или предлог цена
30 јан 07:06PS4 igri

®️ PS4 igri: 💿 GTA5, Premium Edition 🚫 prodadeno 💿 Resident Evil...


1.000 МКД
или предлог цена
30 јан 07:05PS3 - Novi bezzicni dzojstici

🎮 PS3/PC - 🆕️ Novi bezzicni kontroleri 🔋Imaat svoja baterija koj...


600 МКД
или предлог цена
30 јан 07:05KUPUVAM PS4/PS3 | CIPUVAM PS4/PS3

➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ 💵 Kupuvam ispraven PlayStation 4: ✅ PS4 Fat so ...


11.000 МКД
или предлог цена
30 јан 07:04Звучни кутии SHARP CP-C570(BK)

SHARP звучни кутии тросистемски, 6ohm 50/100 w ,одличен звук бас ре...


40 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

30 јан 05:10PS3 Super Slim [Cipuvan] so igri

PS3 Original dzojstici = 1000 den PS3 Novi bezzicni dzojstici, kopij...


1 МКД
или предлог цена
- 100 % Попуст
6.500 МКД
29 јан 16:54PS4/PS3 Move kontroleri so kamera

®️ PS4/PS3 Move kontroleri, so kamera i igra Sorcery. ℹ Move kontro...


2.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
3.000 МКД
29 јан 08:36Se prodava kabel 4x25 lisnast bakaren

Se prodava nov kabel 4x25 crn lisnast bakaren so dolzina od 44m Cena ...


900 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Електроника

28 јан 20:40PS3 Originalni dzojstici

®️ PS3 - Originalni Sony kontroleri 🕹 Moze da se testira 💵 Cena z...


1.000 МКД
или предлог цена
28 јан 13:14jvc zero 2

int sostojba bez nikakov servis orginalni vesanja poticioentrite ne k...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

27 јан 22:43pioneer tx 8500 ii

koplet ispraven sliki orginalni naknadno vidi gi site moi oglasi Ste...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Останато

27 јан 22:37Стабилизатор Стабилизатор

Се продаваат користени стабилизатори, тие се во исправна сосојба, мож...


1.100 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Електроника

27 јан 11:14revox stereolith duetto

stereo set pasiven vufer so 10 incen bas i dupli zvucnici od leva i d...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

27 јан 11:02One Dron Superhero GEO X8 UAV System

Исправен и одлично сочуван дрон One Dron Superhero GEO X8 UAV System ...


1 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Дрон камери

26 јан 22:42Favorit 32" HD LED TV

Favorit 32" HD LED TV Model: 32DN4P4T2HD стар 3 години. Телевизорот...


1.500 МКД
или предлог цена
26 јан 22:26PS3 Slim [Cipuvan] so igri

PS3 Originalni kontroleri, cena: 1000 den PS3 Novi bezzicni dzojstic...


1 МКД
или предлог цена
- 100 % Попуст
6.000 МКД
26 јан 22:01PS3/PC Zicani kontroleri

🎮 PS3/PC Tri zicani kontroleri 🕹 Moze da se testira 💵 Cena za si...


500 МКД
или предлог цена
- 38 % Попуст
800 МКД
26 јан 11:54USB СНИМАЧ-ДИКТАФОН

Класично USB претворено во рекордер кој квалитетно снима на SD мемори...


1.200 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Безжична технологија

25 јан 18:57gramafon revox b790

vrven gramafon revox b790 so nova igla audio tehnika nitu ednas ne pu...


260 €
или предлог цена
- 19 % Попуст
320 €
Бутел / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Грамофони

25 јан 10:48PS5 - FIFA22

PS5 igra: ⚽️ FIFA22, cena: 1.500 den. 🔄 Mozna zamena za PS4 ili PS...


1.500 МКД
или предлог цена
25 јан 07:24Ponudete Gaming konzoli

Otkupuvam Gaming konzoli: - Playstation PS3 - PS4 - PSP - XBOX ONE ...


1 €
или предлог цена
24 јан 07:29nov centar acoustic energy radiance 2 komada

novo ne svireno vrven centar na lager 2 komada vidi gi site moi oglas...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

24 јан 01:15canton le-150cm

KAKO NOV VIDI GI SITE MOI OGLASI SPECS GENERAL Speaker System Type...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

24 јан 01:01Acoustic Energy’s Aelite Series

aelite centar ne kako nov nego novo ne sviren vrven centar poseduvam ...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

24 јан 00:36IPTV EUROPE

Najrobroto IPTV vo MK. MAX TV, HRT , PINK TV, POLARS MEDIA, DIGITALB...


60 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Сателитски антени и IPTV / IPTV

23 јан 21:47Se prodavaat Polaroid CPL i FLD filtri za fotoaparat 82mm

Filtrite se skroz novi, ne koristeni. Doneseni od Germanija. Crniot ...


800 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Останато

23 јан 17:44Se prodava aparat, objektivi i blic

Se prodava objektiv za aparat Minolta 80-200mm. Cenata mu e4500 denar...


4.500 МКД
или предлог цена
23 јан 17:44Se prodava aparat Nikon F-801 S so blic i objektiv

Aparatot e na film. Blicot e SB-25 Nikon. Objektivot e 24-120 1:35-...


280 €
или предлог цена
23 јан 17:44Страна 1 од 13

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам