Аеродром
                   
2248 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Vivax inverter -25 A+++

VIVAX инвертер клима уредот Е Design PRO отсега со намалена цена од 3...


39.990 €
или предлог цена
24 јан 17:56Промовирано

Delimano masina za melenje meso NOVA ITNO!!!

Masina za melenje meso, pravenje kobasici, melenje piperki i slicni r...


3.500 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
3.700 МКД
Денес 08:22Masina za perenje alista gorno polnenje

Masinata ne e. Mnogu koristen ne se pali mnozno e samo kopceto da ne ...


3.500 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
3.900 МКД
Денес 08:20TUS KADI,TUS KABINI I PARAVANI PO NARACKA

-prodavam kadi i tus kadi so kabini -izrabotuvam paravani za kadi il...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Туш кабини

Денес 07:55TUS KADI,TUS KABINI I PARAVANI PO NARACKA

-prodavam kadi i tus kadi so kabini -izrabotuvam paravani za kadi il...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Туш кабини

Денес 07:55Mini masina za sadovi

Mini masina za sadovi za 4 osobi cena 2900 den Kupena vo agrotehna S...


2.900 МКД
или предлог цена
Денес 07:31  НОВ ОГЛАС

Protocen boljer Simens 21400

Se prodava protocen boljer,koristen 3 godini 21kw


12.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Останато

Денес 06:54ROLETNI KOMARNICI ROLO ZEBRA VENECIJANER VARIOLAJT

ИЗРАБОТКА И МОНТАЖА НА ПВЦ РОЛЕТНИ И ЗАТВАРАЊЕ НА БАЛКОНИ/ ТЕРАСИ ЗА ...


1 €
или предлог цена
Денес 06:33VARIOLAJT ROLETNI VENECIJANER KOMARNICI ZEBRA ROLO

ПРОИЗВОДСТВО И МОНТАЖА НА: - ПВЦ И АЛУМИНИУМ НАДВОРЕШНИ РОЛЕТНИ - Р...


1 €
или предлог цена
Денес 06:33ZEBRA ROLO VENECIJANER VARIOLAJT KOMARNICI ROLETNI

PRODAZBA I MONTAZA NA ROLETNI, KOMARNICI, VENECIJANER, VARIOLAJT, ROL...


1 €
или предлог цена
Денес 06:33PVC PROZORI ROLETNI VARIOLAJT VENECIJANER KOMARNICI

ПРОИЗВОДСТВО И МОНТАЖА НА: - ПВЦ ПРОЗОРИ И ВРАТИ / PVC PROZORI I VRA...


1 €
или предлог цена
Денес 06:33Стимер-Пегла на пареа PHILIPS GC 536

Продавам не многу користена пегла стимер на пареа PHILIPS купена од Н...


5.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Апарати за домаќинство / Пегли

Денес 05:56  НОВ ОГЛАС

Servis na klima

Sevis, montaza, demontaza, dopuna so freon, odrzuvanje i hemisko cist...


По Договор
или предлог цена
Денес 00:50METALNI PROFILI 200X100X10 MM

Dva metalni profili so dolzina od 2.25m Cena po dogovor


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градежни материјали

Вчера 23:36Комплет детска соба

Продавам детска соба: Кревети на спрат со душеци, шкаф под креветот с...


18.000 МКД
или предлог цена
Вчера 22:02PVC PROZORI I VRATI / ПВЦ ПРОЗОРИ И ВРАТИ

Izrabotka na PVC prozori i vrati po merka. Germanski profili so 5 il...


1 €
или предлог цена
Вчера 21:33STOLICI--STOLCINJA-TAPACIRANJE

TAPACIRANJE NA SITE VIDOVI: ✔️STOLICI ✔️FOTELJI ✔️KANCELARISKI STO...


500 МКД
или предлог цена
Вчера 21:15Prodavam Argenta spanski plocki 1va klasa cena Ekstra!!!

Se prodavaat 1va klasa na Spanski plocki Argenta, Plockite se prod...


600 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Подна облога / Плочки

Вчера 21:03Lavabo IDEAL STANDARD DOLOMITE 60x47 so cesma

Se prodava lavabo Ideal Standard мијалник со получизма сет 60x47 nov...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 МКД
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Мијалници

Вчера 21:02ТЕРМО ПЕЧКИ 6kw 4kw 3,5kw

Печките се во супер исправна состојба Се продаваат комплет а може и ...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 20:40>>> AVTOMATSKI PARKING RAMPI <<<

Вршиме продажба и монтажа на автоматски далечински паркинг бариери - ...


6.999 МКД
или предлог цена
Вчера 20:36Skaf Plakar

Skaf Plakar


300 МКД
или предлог цена
- 40 % Попуст
500 МКД
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

Вчера 20:01Se prodava masa i cetiri stolici kupeni od Bujoto

Se prodava masa i cetiri stolici kupeni od Bujoto. Koristeni 3 godin...


10.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
12.000 МКД
Вчера 19:55Дрвени лустери

Дрвени лустери изработени во индустриски стил , избор на повеке модел...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

Вчера 19:14STILSKA GARNITURA

Se prodava stilska garnitura, trosed, dvosed, fotelja, taburetka i 2 ...


14.500 МКД
или предлог цена
Вчера 19:13  НОВ ОГЛАС

Trosed

Се продава седмосет (гарнитура П), одлично сочувана одржувана редовно...


25.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Троседи

Вчера 19:00  НОВ ОГЛАС

NOVI VRATI

Prodavam 2 NOVI neupotrebeni vrati od medijapan so italijanski bravi....


1 €
или предлог цена
Вчера 18:59Garnitura

Се продава седмосет (гарнитура П), одлично сочувана одржувана редовно...


25.000 МКД
или предлог цена
Вчера 18:57  НОВ ОГЛАС

Гарнитура

Се продава седмосет (гарнитура П), одлично сочувана одржувана редовно...


25.000 МКД
или предлог цена
Вчера 18:49  НОВ ОГЛАС

Elektricar - iskusen majstor

Elektricar - iskusen majstor vrsi : -- kompletna instalacija na kukj...


500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

Вчера 18:40Agolna Garnitura za sedenje

Se prodava agolna garnitura za sedenje. Cena 500 denari. Ima os...


500 МКД
или предлог цена
Вчера 18:31Se prodava ispravna klima split sistem 3.5

Se prodava ispravna klima split sistem 3.5 Klimata e montirana mo...


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 18:31Se prodava celo kupatilo (kada , tus kabina, boljer i tn)

Se prodava celo kupatilo se e ispravno. * Tus kada * Tus kabina ...


150 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Туш кабини

Вчера 18:30Кујна

ИТНО !!!! ...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

Вчера 17:59Продавам седмосед од Фејдом

Седмосед од Фејдом со димензии 200cm на 300cm, кој се составува и во ...


30.000 МКД
или предлог цена
Вчера 17:03  НОВ ОГЛАС

RACNO PLETENI GARNITURI

RACNO PLETENA GARNITURA NE UPOTREBUVANA KAKO NA SLIKATA INFO VIBER...


500 МКД
или предлог цена
Вчера 15:41  НОВ ОГЛАС

ZEBRA KOMARNICI VARIOLAJT VENECIJANER ROLETNI ROLO

ПРОИЗВОДСТВО И МОНТАЖА НА: - ПВЦ И АЛУМИНИУМ НАДВОРЕШНИ РОЛЕТНИ - Р...


1 €
или предлог цена
Вчера 15:35VARIOLAJT ROLETNI KOMARNICI VENECIJANER ROLO ZEBRA

ПРОИЗВОДСТВО И МОНТАЖА НА: - ПВЦ И АЛУМИНИУМ НАДВОРЕШНИ РОЛЕТНИ - З...


12 €
или предлог цена
Вчера 15:35PVC PROZORI ROLO ZEBRA ROLETNI VENECIJANER KOMARNICI

ПРОИЗВОДСТВО И МОНТАЖА НА: - ПВЦ ПРОЗОРИ И ВРАТИ / PVC PROZORI I VRA...


1 €
или предлог цена
Вчера 15:34RADIJATOR SO 6 REBRA

Se prodava radijator ALGRETA so 6 rebra. Radijatorot e vo odlicna s...


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 15:06Душек Perdormire ALTAIR

Се продава душек Perdormire ALTAIR, купен во декември 2021, уште под ...


25.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Спална соба / Душеци

Вчера 14:59Страна 1 од 57

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам