Прилеп
                   
9 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Magacin - Deloven prostor - *CENA POVOLNA*

Se prodava magacin/deloven prostor so 295 m2 vo centralno gradsko pod...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Магацини

19 мар 10:02Изнајмувам магацин 76м2

Изнајмувам магацин 76м2 во кругот на поранешна ф-ка Партизанка, позад...


5.200 МКД
или предлог цена
Прилеп

Магацини

08 мар 11:22* Ostava Shupa Mudbak * Ostavi Shupi Mudbaci * GRATIS DOSTA

Cena spored dimenziite..primer 2.5x3m 650€....2x2m 450€....itn. DOSTA...


450 €
или предлог цена
Прилеп

Магацини

06 мар 10:58Magacin so plac - s.Malo Konjari, Prilep

Se izdava pod zakup magacinski prostor so povrsina od 400m2 i plac so...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Магацини

29 јан 09:34Hala

Се продава објект(хала) 400m2 со нива 1 декар, на ул. Савска бр. 144 ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Магацини

27 јул 12:23Hala/magacin

Hala/magacin/plac industriskazona


2 €
или предлог цена
Прилеп

Магацини

11 јун 13:00Hala/magacin

Hala/magacin


2 €
или предлог цена
Прилеп

Магацини

27 мај 18:44Se prodava lokacija za gradba na hali,pogoni,fabriki i fotov

Se prodava lokacija za magacin. 8015m2.Za hala, magacin, fabrika, pog...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Магацини

12 апр 21:45Se prodava Objekti

Se prodava obejkti vo fab psrtizanka obejktite se so celosni dukument...


79 €
или предлог цена
Прилеп

Магацини

13 дек 19:06Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам