4008 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VW PASSAT 1.6 TDI Bluemotion

VW PASSAT 1.6 TDI BLUEMOTION 77 KW 115 KS , FULL OPREMA PROIZVEDENO 2...


9.600 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
9.700 €
26 ное 21:57Промовирано

Audi A6 3.0 quattro 224hp

Se prodava audi a6 3.0 quatrro vo odlicna sostojba redovno servisiran...


6.400 €
или предлог цена
30 ное 15:37Промовирано

MAN TGL 12220 2011GOD.

Kamionot e spremen za rabota. Tovaren prostor 7.2x2.5x2.7 Registrir...


18 €
или предлог цена
Штип

Камиони

29 ное 11:09Промовирано

Se prodava Truva 1450evra moze i zamena za APN

Se prodava Truva 250cc proizvedeno 2007 god . Izminati kilometri 13.0...


1.450 €
или предлог цена
Денес 16:04Golf 5 plus 2.0. 140ks

Golf 5 plus automatic Registriran servisiran Bez nikakvi zabeleski...


5.200 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.300 €
Денес 15:52BMW 118D 2008

Se prodava BMW 118d 2008/9 godina, Facelift model, registrirana do ja...


1 €
или предлог цена
Денес 15:48Toyota Carina 1.6 _benzin /plin ###

Reg. Do 7mesec 2023g _4-# Novi gumi servisirana _ raboti na benzin I ...


750 €
или предлог цена
Денес 15:27Smart ForTwo #Klima aktivna ful 2003 g.

Reg cela God... Za podetalni inf javete se na 078.408.486 Cena 3500 e...


3.000 €
или предлог цена
Денес 15:27Kawasaki zx10r

Se prodava kawasaki zx10r -2010 godina registriran mkd tabli Two br...


7.500 €
или предлог цена
Денес 15:19gumi 205/55/16

2 gumi michelin205/55/16


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 14:55Mercedes c200

Mercedes c200, 136 konja 100 kw 2008 godina registiran osiguran servi...


8.300 €
или предлог цена
Денес 14:55Armatrac

Со само 400 раб саати, од кои 100 се во фабриката. Сосема нов и се е ...


19.500 €
или предлог цена
Денес 14:44FORD FOCUS 1.6 TDCI 2007 STAKLO

FORD FOCUS 1.6 TDCI 2007 STAKLO KAKO NOV REGISTRIRANO DO 7 MESEC 202...


3.750 €
или предлог цена
Денес 14:05MERCEDES GL320 CDI 2008 4-MATIC

MERCEDES GL320 CDI 4 MATIC 2008 FUL OPREMA -7SEDIATA ZACUVAN KAKO NO...


18.000 €
или предлог цена
Денес 14:05BMW E39 530D 184KS FULL OPREMA MOZE ZAMENA

BMW E39 530D 184KS FULL OPREMA REGISTRIRANA DO 11 2023 GODINA -LE...


2.999 €
или предлог цена
Денес 14:05BMW E39 520I ATEST PLIN STAKLO

BMW E39 520I ATEST PLIN ATEST FOLII - REGISTRIRANO DO 10 MESEC 2023 ...


2.400 €
или предлог цена
Денес 14:05APRILIA SPORTCITY 200i 2008 ODLICEN

MOTORCETO E ODLICNA SOSTOJBA TIP TOP STEGNATO NA VOZNJA SERVISIRANO ...


1.800 €
или предлог цена
Денес 14:05VW Golf 5 1.9 TDI 2005

VW Golf 5 1.9 TDI 2005 105ks Kolata e regestrirana do 11.2023 Redov...


4.800 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.900 €
Денес 13:52Audi A3 1.6tdi

Full oprema dva kluca servisna kniska bezz zameni


13.300 €
или предлог цена
Денес 13:48СЕ ПРОДАВА Renault Megane

Во одлична состојба, произведена во декември 2004 г., прва регистраци...


2.400 €
или предлог цена
Денес 13:39Prodavam Ford TRANZIT

Kamionceto e pali vozi bez dokumenti, za delovi ili celo


1.350 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
1.500 €
Штип

Камиони

Денес 13:29Prodavam Kamion/Kamijon FIAT DUCATO/DUKATO

Kamionceto e pali-vozi


4.400 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.500 €
Штип

Камиони

Денес 13:29Vw Jetta MOZE ZAMENA SO VASA DOPLATA

Za kes ekstra cena VW Jetta 1.6 TDI 105 KS Kolata e servisirana i e...


2 €
или предлог цена
Денес 13:17Audi A5 S LINE

Se prodava Audi A5 2.0 211ks avtomatik Avtomobilot e 2012 godina i e...


15.600 €
или предлог цена
Денес 13:00Бандажи со зимски гуми / Bandazi so z. gumi

Продавам 4 бандажи со зимски гуми 4 х 108 за Citroen Saxo. Гумите се ...


Денес 12:55Seat leon 1.6 tdi 2015

Se prodava seat leon 1.6 tdi.kolata e vo top sostojba bez nikakvi dav...


10.150 €
или предлог цена
Денес 12:46BMW 320i 2.2 e46 Compact 2002 ,170ks M54B22

Се продава BMW 323 Compact 2002 година Опрема - DSC (dynamic stabil...


2.500 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
2.700 €
Денес 12:44FIAT PUNTO EVO 1.3JTD

Se prodava fiat punto evo vo odlicna sostojba doneseno od francija so...


4.500 €
или предлог цена
Денес 12:36staklenca za retrovizori za site modeli avtomobi kombina

se prodava retrovizori i staklenca zmigavci kapacki za site modeli na...


3 МКД
или предлог цена
Денес 12:35PIAGGIO NRG 50

se prodava piaggio nrg 50 2012vo odlicna sostojba doneseno od italija...


1.299 €
или предлог цена
Денес 12:29VW GOLF 4 1.9 TDI 81KW (110KS)!!!

VW GOLF IV 1.9TDI 81KW (110KS) 1999 GOD!!! -NAPRAVEN SERVIS -STEGN...


2.099 €
или предлог цена
Денес 12:08BMW X5 3.0D DYNAMIC DRIVE MOZE ZAMENA

SE PRODAVA ILI ZAMENUVA BMW X5 E70 DYNAMIC DRIVE 3.0D 235HP 2008 GODI...


1 €
или предлог цена
Денес 11:51KAWASAKI ZX-6R 2010 TOP SOSTOJBA MOZE ZAMENA

SE PRODAVA ILI ZAMENUVA KAWASAKI ZX6R VO TOP SOSTOJBA BEZ NIKAKVI ZAB...


1 €
или предлог цена
Денес 11:51Prodavam Prikolka za kola

Prikolka 078709925


10.000 МКД
или предлог цена
Штип

Приколки

Денес 11:36Kuka od Mercedes

Kuka 078709925


4.000 €
или предлог цена
Штип

Останато

Денес 11:36Traktor Fendt 615

Prodavam traktor Fendt 615 so 185 k.s vo ispravna sostojba Cena po d...


1 €
или предлог цена
Денес 11:30ALFA ROMEO GIULIETTA 1.6 JTD 105 KS

169000 km Dvozonski klimatronik Tempomat E.Stakla Senzor za avto...


6.400 €
или предлог цена
Денес 11:27MERCEDES C220 CDI AVANTGARDE

MERCEDES C220 CDI AVANTGARDE 2007 GOD. PARKING SENZORI NAPRED NAZAD,...


8.800 €
или предлог цена
Денес 11:25SEAT IBIZA 1.4 TDI FACELIFT ! NOV UVOZ OD FULL ! TOP !

NA PRODAZBA : SEAT IBIZA FACELIFT MODEL 1.4 TDI MOTOR RABOTI PE...


3.450 €
или предлог цена
Денес 11:14Audi a6 quattro allroad

Audi A6 quattro allroad 4x4 2.5 2001 Registriran cela godina do 01.0...


3.799 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.899 €
Денес 11:12Citroen zx 1.8 benzin plin

Citroen zx 1.8 benzin plin Pali vozi Odjavenite tabli pominata reg ...


370 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
400 €
Денес 11:07Audi A4 2.0 TDI 140 ks 2008/9 god

Odlicna Sostojba Plateni Se Site Davacki Do Registracija Oprema ...


8.400 €
или предлог цена
Денес 11:01Ford Mondeo 2.0 Cdti 2007/8 god Full

Perfektna Sostojba Bez Nikakva Zabeleska REGISTRIRANA FULL OPREMA ...


4.600 €
или предлог цена
Денес 11:01  НОВ ОГЛАС
Страна 1 од 101

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам