791 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Villa Marija

Издавам реновирани апартмани и соби на 300m од плажата Метропол. *В...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 12:55Промовирано

Апартмани во центар на Охрид !

Апартмани во центар на Охрид ! РЕЗЕРВИРАЈТЕ навремено! Подеталн...


650 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 07:22Промовирано

Ohrid-Apartmani do ezero

Izdavam novi apartmani vo centar, do ezero , do Hotel Riviera, so bra...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 11:36Промовирано

APARTMENTS VELA - PESTANI, OHRID

Novi apartmani se izdavaat vo naselba Pestani na samiot breg na ohrid...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 00:41Apartmani Zika Ohrid

Se izdavaat apartmani i studia vo strog centar prva linija do ezero s...


3 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 00:34GOLEM APARTMAN SO PRIJATEN AMBIJENT!

CENETI GOSTI! Rabotime spored protokolot na vlada na RSM.Nasite ap...


3.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 00:19ZA VAS PRIJATEN ODMOR!

CENETI GOSTI! SAMO OVOJ VIKEND od 10-13.06 , za dve nokjevanja za ...


400 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
450 МКД
Охрид

Соби

Денес 00:18sobi

Izdavam sobi vo Ohrid, na patot Ohrid Sv.naum vo naselba Raca. Sobi...


400 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 23:29Sobi so kupatilo i pogled na ezero Ohrid 400 денари по лице

Соби со купатило студио за 7 €вра по лице со поглед на езеро и тераса...


399 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 22:34Sobi / Apartmani vo centarot na Ohrid - Villa Luna

Одберете ново и чисто! 🛏Se izdavaat sobi/apartmani vo CENTAROT na O...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 22:12Sobi Aparymani - Villa Luna Lux

ОДБЕРЕТЕ НОВО И ЧИСТО! 🛏Se izdavaat sobi/apartmani vo CENTAROT na O...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 22:12Apartmani za iznajmuvanje

.SE izdavaat apartmani 850m oddaleceni od centarot na ohrid. Apartman...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 21:32Apartmani za izdavanje

Se izdavaat apartmani 850m oddaleceni od centarot na ohrid. Apartman...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 21:32Apartman vo centar kaj hotel Tino

Се издава стан во строг центар на Охрид. Локација: на само 80м од ке...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 21:24SE IZDAVA STAN VO OHRID

Dokolku sakate ubav pomin vo biserot na nasata zemja bidete nasi gost...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 21:18Охрид- издавам студија во центарот на градот,екстра цена

Издавам двокреветни и трокреветни студија. Секое студио има посебно к...


450 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 20:12Изнајмувам нов стан, апартман 55м2 во центарот на Охрид

Изнајмувам нов двособен стан,апартман 55м2. Станот располага со две д...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 20:11KLIMATIZIRANI APARTMANI NA 30m OD EZERO NA KEJ(setaliste)

VILLA ‘’ TOMIĆ ’’ OHRID NA SAMIOT KEJ (setaliste) NA 30m OD EZERO {7-...


7 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 19:57STUDIA VO OHRID

Se izdavaat dve trokrevetni studia i edno cetirikrevetno studio na sa...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 19:48Izdavam Studio-Apartman vo Ohrid-odlicna cena

Aпартманот се наоѓа во Охрид , населба 'Христо Узунов' Зг. Слобода. ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 19:37Villa Nikola Ohrid

Izdavame komplet opremeni sobi i apartmani vo Ohrid vo blizina na Bil...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 19:04IZDAVAM LUKSUZEN APARTMAN VO STROG CENTAR NA OHRID

АПАРТМАНОТ СЕ НАОЃА ВО СТРОГИОТ ЦЕНТАР НА ОХРИД НА 50м ОД ЕЗЕРО. АПАР...


25 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 19:02Apartmani Elesec

Apartmanite se naogjaat vo blizina na kampot Elesec. Od plazata se od...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 19:00Apartmani vo Ohrid (centar)

Apartmanite se naogjaat vo centar, vo mirna i tivka ulicka. Aprtmanit...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 18:22Stan vo centar vo Ohrid na 80 m od setaliste na ezeroto

APARTMAN TAMARA se izdava Лоциран на само 2 минути од кејот и 650м...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 18:16СЕ ИЗДАВААТ СТАНОВИ; СОБИ И АПАРТМАНИ

Се издаваат студија, станови на перфектна локација во ОХРИД, за крато...


1.200 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 18:14Се издава на краток или подолг период

Овој стан во строг центар се издава на пократок период. Има место ...


25 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 18:13Apartmani vo strog centar na Ohrid

Se izdava i za podolg period Karsi h. NOVA RIVIERA na 50 m. od ezer...


20 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 18:13Apartmani, Studia, Sobi - Ohrid

Apartmanite se naogjaat vo centar, vo mirna i tivka ulicka. Aprtmanit...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 17:29Ohrid-Iznajmuvam studija AMIGO vo centarot na gradot

Iznajmuvam studija,dvokrevetni i trokrevetni.Sekoe studio ima posebno...


450 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 17:17Се издава нов апартман во строг центар со бесплатен паркинг

Адреса: Партизанска 1 Апартманот FANTASY 2 се наоѓа во центарот на...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 16:23Нов Апартман 50м до Езеро со Бесплатен Паркинг

Адреса: Партизанска 1 Апартманот Инфинити се наоѓа во строгиот цен...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 16:23Darni Central Apartments

Комфорни и комплетно опремени апартмани во срцето на чаршијата над ду...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 16:04Villa Darki Ohrid

👉Villa Darki е прекрасна нова вила во Охрид со сопствен паркинг. 👉Л...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 16:04Izdavanje Sobi

ЈАВУВАЊЕ од 08 до 22h na ovaj br👇👇 Info samo na ovaj broj 👉078285...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 16:00Se Izdava Apartman

Info samo na ovaj br 👉+38978285276👈 Se Izdava Apartman vo naselba ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 16:00Se izdavaa Studia-Sobi

ЈАВУВАЊЕ ОД 08 до 22h 👇👇👇 Info samo na ovaj br: 👉078285276 👈 S...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 15:59Se izdava Apartman

Info samo na ovaj br:👉+38978285276 👈 Se izdava kompletno namesten ...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 15:59Апартмани Кате / Apartmani Kate

Телефон: 071 563 484 (Кате) Се издаваат апартмани во Долно Коњско....


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 15:56Apartman Fitofiso vo centarot na Ohrid

Se iznajmuva Apartman vo centarot na Ohrid na ul Dimitar Vlahov 17 vo...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 15:42Apartmani Slavica i Marce

SE IZDAVA UREDNO OPREMEN APARTMAN ZA 4 do 6 OSOBI,KAJ NOVATA AVTOBUS...


300 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 15:33Kukunesh apartmani Ohrid

Во близина на езерото и шеталиштето (400-450 м) во мирна и тивка улиц...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 15:32****APARTMANI****ekstra ceni

Pet kompletno opremeni apartmani i pet studia, sekoj so opremena kujn...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 15:30Страна 1 од 20

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам