Карпош
                           
10298 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava kuka vo Zlokukani

Kukata se naoga na mirno mesto koe nudi besprekoren mir I privatnost,...


10 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

09 јун 23:19Промовирано

SE PRODAVA KUKJA BARDOVCI

se prodava kukja vo selo bardovci na ridot, kukjata e na odlichna lok...


40.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

04 дек 23:15Промовирано

Се издава стан кај Момин Поток

Се издава НОВ, ненаместен стан во Криви Дол, 3/4 спрат (со лифт), 85 ...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
400 €
Карпош / Скопје

Станови

18 јун 08:28Промовирано

Се издава дуќан во Тафталиџе 2

Се издава дуќан до пазар Тафталиџе, спроти Архив на град Скопје.


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дуќани

Вчера 22:37Издавам комплетно наместен стан 63m2 КОЗЛЕ

Издавам комплетно наместен стан 63m2, на одлична локација во Козле. С...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 22:21Издавам комплетно наместен стан 63м2 Козле

Издавам комплетно наместен стан 63m2, на одлична локација во Козле. С...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 22:21PLAC VO INDUSTRISKA ZONA KACANICKI PAT

5500 m2 Gradezen reon So kompletna dokumentacija Do SWISSLION ...


29 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 22:14Понуда на станови во градба кај Катастар -Тафталиџе

Понуда на станови во луксузна зграда со само 5 станови на мирна и одл...


1.300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 21:28Se prodava lokal vo T.C ANTIKO

dukanot se naoga vo t.c antiko pozadi mesarnica popovski Karpos 4 d...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дуќани

Вчера 21:14Se prodava kuka+deloven objekt dvor 1600m2

mestoto se naoga vo zlokukani ima deloven objekt poluzidana baraka re...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 21:14Купувам викендица - Kupuvam vikendica

Купувам викендица во Љубанци, Побожје, Орешани или Кучково со пат, ст...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
15.000 €
Карпош / Скопје

Викенд куќи

Вчера 19:57izdavam trosoben stan namesten poranesen imes

izdavam trosoben stan namesten poranesen karpos imes kaj city mall 0...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 19:49Ексклузивен стан во Тафталиџе 1, 82м2

Се издава ексклузивен стан во Тафталиџе 1 од 82м2, трособен, бања, вц...


590 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 19:39ДАРМА ДОМА издава стан во Карпош 2 со Гаража !!

Дарма Дома издава стан во Карпош 2 каj Хотел Карпош, станот поседува ...


190 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 18:40ДАРМА ДОМА издава нов 3 _собен стан во Карпош !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава нов стан во Карпош спроти Б...


320 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 18:40ДАРМА ДОМА издава нов стан во Карпош !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава стан во Карпош 2 кај Машина...


15.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 18:38ДАРМА ДОМА издава нов стан во Хром !

Дарма Дома издава нов стан во Хром, станот е наместен со нов мебел, п...


210 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 18:28ДАРМА ДОМА издава нов ПРАЗЕН стан во Тафталиџе !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава нов Тафталиџе kaj Алумина, ...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 18:18TРОСОБЕН СТАН 72м2 ВО КАРПОШ 3

Се продава 3 собен реновиран стан во Карпош 3, спроти Сити Мол, 1 кат...


69.999 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 18:15SE IZDAVA DVOSOBEN STAN TAFTALIDZE BLIZU GIM GEORGI DIMITROV

SIFRA 3141 POVRSINA 55 KAT 3 Dnevna soba so kujna i trpezarija Pos...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 17:41  НОВ ОГЛАС

Se izdava stan kaj Mida

Се издава двособен комфорен стан(дневна,спална,кујна, балкон) со нов ...


270 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 17:29SE IZDAVA STAN

СЕ ИЗДАВА ДВОСОБЕН ОПРЕМЕН СТАН ОД 50 М2 ВО КАРПОШ 2 ВЕДНАШ ДО ФИНКИ ...


200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 16:54IZDAVAM STAN VO KARPOS 3

IZDAVAM DVOSOBEN NAMESTEN STAN VO KARPOS 3,43m2,POZADI LEPTOKATIJA SP...


170 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 16:29Plac vo zlokukjani

Placot e vo gradezen reon 2400m2 Cenata e 60e za m2


60 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 16:13plac zajcev rid

placot e vo gradezen reon nad teniskoto igraliste


75.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 16:13Se izdava ,renta, za zabavi rodendeni sekakov vid na iventi

vilata se naoga vo stopanski dvor pred volkovo na nekolku km od city ...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 16:13NAMESTEN DVOSOBEN 43m2 KARPOS1 SIMPO

sifra:16390 Se izdava namesten dvosoben kompletno renoviran stan 4...


220 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 16:04Se izdava 2-soben 45m2 Kapistec Kozle -Min. za Ekonomija

sifra> 10276 Se izdava renoviran opremen 2-soben stan od 45m2 vo K...


220 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 16:01ЕКСТРА 2-СОБЕН 50м2 МЛЕЧЕН -ТАФТАЛИЏЕ

шифра 21747 Се издава комплетно опремен двособен реновиран стан од...


290 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 16:01NOV PRAZEN 3-SOBEN TAFTALIDZE 1

sifra 22537 Se izdava nov 3-soben stan 100m2 vo Taftalidze 1 kaj g...


400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 15:50  НОВ ОГЛАС

ДАРМА ДОМА издава нов 4_собен стан во Аеродром !

Дарма Дома издава нов луксузен стан во Аеродром кај Тобако 2, поседув...


450 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 15:46Се продава стан Лептокарија на Партизанка

Луксузно наместен стан - Лептокарија (5ти спрат - високо поткровје) ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 15:46СЕ ПРОДАВА ТРОСОБЕН СТАН ВО ВЛАЕ, ПОЗАДИ ТИНЕКС - 60м2

СЕ ПРОДАВА ТРОСОБЕН СТАН ВО ВЛАЕ, ПОЗАДИ ТИНЕКС, 60м2 СО 2 СПАЛНИ СОБ...


57.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 15:45  НОВ ОГЛАС

ДАРМА ДОМА издава нов 3_собен стан во Аеродром !

Дарма Дома Агенција издава комплетно наместен стан во Аеродром на 700...


400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 15:34Soba vo Nov stan

Soba za izdavanje vo Kozle vo nov stan 12 m2 so edinecen krevet , nov...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Соби

Вчера 15:28Soba za izdavanje vo nov stan 14 m2

Soba za izdavanje vo nov stan 14 m2 so edinecen krevet , nov Akron pl...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Соби

Вчера 15:28NAMESTEN DVOSOBEN 40m2 KOZLE

SIFRA 13447 Se izdava namesten dvosoben stan 40m2 vo Kozle, sproti...


10.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 15:21Karpos 1 stan od 46m2

Se izdava prazen stan vo Karpos 1 so parno,lift vo zgrada izgradena 2...


180 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 14:59  НОВ ОГЛАС

Se izdaba Stan Sloboden od 1- Noemvri

Se izdava stan sloboden od 1-vi noemvri stanot se naogja odm karshi...


200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 14:53Izdavam prazen dvosoben stan vo naselba Avtokomanda

Telefon za kontakt: 070/204-473 Izdavam prazen dvosoben stan vo na...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 14:45ДАРМА ДОМА издава ПРАЗЕН 3_собен стан во Карпош !

Дарма Дома издава нов стан во Карпош 1 кај Симпо, станот поседува 80 ...


270 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 14:34ДАРМА ДОМА издава 3_собен ПРАЗЕН стан во Карпош !

Дома издава нов стан во Карпош 1 кај Симпо, поседува 65 м, 3 соби, дн...


200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 14:34ДАРМА ДОМА издава 3_собен ПРАЗЕН стан во Тафталиџе !

ДАРМА ДОМА издава нов стан Дарма Дома издава нов стан во Тафталиџе, к...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 14:28Страна 1 од 258

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам