Карпош
                           
211 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се издава дуќан во Тафталиџе 2

Се издава дуќан до пазар Тафталиџе, спроти Архив на град Скопје.


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дуќани

Вчера 22:37Se prodava lokal vo T.C ANTIKO

dukanot se naoga vo t.c antiko pozadi mesarnica popovski Karpos 4 d...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дуќани

Вчера 21:14Iznajmuvam dukan na atraktivna lokacija

DUKANOT SE NAOGA POMEGU DVE UCILISTSA: GORGI DIMITROV GIMNAZIJA I G...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дуќани

Вчера 12:31*SE PRODAVA DUKAN 31.M2 VO TAFTALIDZE*

*MOZE I ZAMENA ZA STAN* SE PRODAVA DUKAN VO TAFTALIDZE P...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дуќани

Вчера 12:28Se izdava dukan vo Taftalidje

Se izdava nov dukjan 165m2,Taf, voblizina na Nova pogoden za razli...


1.600 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дуќани

Вчера 10:59Се продава дуќан во Козле

Се продава деловен простор во Козле, 20м2 со тоалет и чајна кујна. ...


25.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дуќани

Вчера 10:57Iznajmuvam dukjan/magacin vo Bardovci 70m2

Iznajmuvam dukjan vo Bardovci od 50m2 + 20m2 magacinski prostor + odd...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дуќани

Вчера 08:50Se izdava nov lokal

Se izdava pod naem nov lokal, na prizemje vo naselba Taftalidze ...


200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дуќани

20 јун 15:54Изнајмувам деловен простор позади Универзална сала

Се изнајмува деловен простор позади Универзална сала од 45м квадратни...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дуќани

19 јун 15:24Se izdava dukjan na prometna ulica vo Karpos

Se izdava dukjan vo Karpos so pogled kon bulevar, 25m2, prizemje, so ...


10.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дуќани

19 јун 01:45Dukjan vo Debar Maalo

Iznajmuvam dukjan vo Debar Maalo karsi kaficit Zapon. Tel 076 436 750


100 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дуќани

17 јун 19:43ДУЌАН ТАФТАЛИЏЕ

Се продава дуќан 15 м2 со имотен лист, струја,вода,канализација,тоале...


15.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дуќани

17 јун 10:44Се издава дуќан во близина на Катастар

Издавам дуќан спроти страничниот влез на Педагошка Академија (види ма...


16.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дуќани

15 јун 00:05Dukan vo Taftalidze

Prodavam dukan od 18m2 vo Taftalidze kaj pazarot ili menuvam za stan...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дуќани

14 јун 02:24Se iznajmuva deloven prostor vo Rasadnik, Kisela Voda

Se iznajmuva deloven prostor vo Rasadnik, Kisela Voda so povrsina 30 ...


160 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дуќани

12 јун 11:23Deloven prostor Vlae

Se izdava deloven prostor pozadi zgradite na porta Vlae, vo individua...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дуќани

12 јун 10:08MLECEN--25M2

VO SAMIOT PROLAZ POZADI TRAFIKATA A KARSI KOCKARNICATA E NAOGA DUKANO...


25.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дуќани

10 јун 18:12СЕ ИЗДАВА ДУКАН ВО ТАФТАЛИЏЕ

Дуќанот се наоѓа во Тафталиџе спроти слаткарницата Рафаело во спротив...


7.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дуќани

10 јун 11:51Се продава дуќан 23 м2 во Тафталиџе

Дуќанот се наоѓа во Тафталиџе спроти слаткарницата Рафаело во спротив...


750 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дуќани

10 јун 11:44Se izdava dukan vo Nastel Taftalidze

Nov Deloven prostor na dve nivoa: 45+55 m2 So cajna kujna i toalet....


1.100 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дуќани

10 јун 09:04KOZLE sproti TC Olimpiko 22m2 dukan

KOZLE sproti Tc Olimpiko dukan 22m2,na prizemje zastiten odnadvor so ...


7.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дуќани

09 јун 12:44PRODAVAM DUKAN DTC BUNJAKOVEC

Prodavam deloven prostor vo DTC Bunjakovec Centar Skopje suteren


30.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дуќани

08 јун 21:38Dukjan na partizanska

Dukjanot e 115m2 na partizanska vednas do fakultetot turizam


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дуќани

08 јун 16:23IZNAJMUVAM DELOVEN PROSTOR PRIZEMJE GTC CENTAR SKOPJE

IZNAJMUVAM DELOVEN PROSTOR PRIZEMJE GTC CENTAR SKOPJE ZLATARSKA ULICA


500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дуќани

08 јун 15:39Izdavam dukjan vo T.C Biser na prizemje

Dukjanot se naogja na prizemje vo T.C Biser, kvadratura 6m2 Za povek...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дуќани

08 јун 14:08SE IZDAVA DUKAN 55 m2 VO LEPTOKARIJA

- DUKANOT SE IZDAVA PRAZEN - SLOBODEN OD 01 JULI 2021 god.


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дуќани

08 јун 10:03Se izdava kiosk na Partizanska karsi Simpo

Se izdava kiosk na atraktivna lokacija, na bul Partizanska na avtobcu...


130 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дуќани

08 јун 09:36Dukan kaj City mall

Se izdava dukan na atraktivna lokacija kaj City mall na prizemje na p...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дуќани

07 јун 09:31Се продава дуќан 38м2 во Карпош 4

Се продава дуќан во Карпош 4, на Ул. Разловачко Востание. Површина...


37.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дуќани

05 јун 12:3240M2 BIRO ZA VRABOTUVANJE

DUKAN ILI RESTORANTCE 40M2 NA SAMATA AVTOBUSKA POGODNO ZA SEKAKVA NAM...


130.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дуќани

05 јун 11:15Се издава ресторан Срна во Карпош 3

Издавам опремен угостителски објект од 33 м2 со тераса од 40 м2. Ло...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дуќани

04 јун 17:19Деловен простор, локал карши Веро 2 во Тафталиџе

Се издава атрактивен деловен простор со квадратура од 16 м2, на ул. „...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дуќани

04 јун 14:43Se izdava dukan vo Leptokarija

Agencija Sonce izdava dukan vo Karpos 3 vo samiot TC Leptokarija.Duka...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дуќани

04 јун 11:30Izdavam deloven prostor vo kuka na glavna ulica Ilindenska

Izdavam deloven prostor vo kuka na glavna ulica Ilindenska 20 kvadrat...


150 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дуќани

01 јун 19:41Издавам дуќан

Издавам дуќан 22 квадрати на Ул. Теодосиј Гологанов бр.149 влез 3, ло...


100 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дуќани

31 мај 15:00SE IZDAVA DUKJAN VO SKOPJE OD 25M2

DUKJANOT E SO SANITAREN ČVOR VO DOBRA SOSTOJBA GOTOV ZA VSELUVANJE...


13.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дуќани

30 мај 21:58Luksuzen restoran bara partner za rabota

Luksuzen razboten restoran pokraj kejot na rekata Vardar bara partner...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дуќани

24 мај 08:46Se izdava dukjan 22m2

Se izdava dukjan na ul. Teodosij Gologanov vo Kozle, 22m2, so zastitn...


7.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дуќани

22 мај 01:32Izdavam Deloven Prostor kaj City Mall

Izdavam deloven prostor od 42m2 vo trgovskiot sproti City Mall vo Kar...


450 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дуќани

18 мај 19:02IZDAVAM DUKJAN KAJ MLECEN

23 м2, кај млечен ресторан, Тафталиџе, Карпош, ул. Теодосиј Гологанов...


150 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дуќани

17 мај 12:47Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам