5167 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava nova HONDA monkey 125

Prodavam motor marka honda monkey 125 kubika so nula km nova vo fabri...


1 €
или предлог цена
20 јун 13:43Промовирано

RENAULT MASTER TERMOKING 2.5 DCI -09 A.C. AVTO ALEX

RENAULT MASTER - LADILNIK - 88 KW - 120 KS OD OPREMA POSEDUVA :...


8.500 €
или предлог цена
Вчера 08:23Промовирано

Se prodava Mitsubishi 3.5 t Plin

Se prodava Mitsubishi 3.5 t Plin Polni gumi


16 јун 22:29Промовирано

Mercedes cdi 220

Se prodava Mercedes CDI220 dobro socuvan so novi gumi . Kolata e vo o...


3.700 €
или предлог цена
Денес 00:22Bmw 320i E90 2005 cela godina reg

Odlicna sostojba 4 novi gumi registrirana cela godina


4.200 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
4.700 €
Вчера 23:23Se prodava fiat punto 1.2

Se prodava fiat punto 1.2


1.050 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
1.150 €
Вчера 23:01225/55/16 bridgestone letni x4

225/55/16 bridgestone letni x4 proizvedeni 33 nedela 2015 godina cena...


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 22:08XINGYUE 125cc

Моторот е во добра состојба пали вози помината регистрација и со доку...


250 €
или предлог цена
Вчера 21:55Gumi so bandazi

Gumite se top


Вчера 21:33BMW X1, 2010 god so Full Oprema i Registrirano Cela Godina

Se prodava BMW X1, 2010 god, 2.0 motor so 177 KS, 164000 Km, prover...


12.200 €
или предлог цена
Вчера 21:29skoda fabia 1,9 top forma

skoda fabia 1,9 servisna kniska klima(ladi) novi gumi se funkcion...


2.999 €
или предлог цена
Вчера 21:25Polo dizna plin 075 999 008

Registrirana cela godina 075 999 008


1.400 €
или предлог цена
Вчера 21:22Spark 075 999 008

Prv sopstvenik realna kilometraza ne sminkan


2.200 €
или предлог цена
Вчера 21:22Opel astra. 075 999 008

Registrirana cela godina servisirana moze zamena za passat 075780...


1.700 €
или предлог цена
Вчера 21:22Matiz 075 999 008

075 999 008 servisiran registriran cela godina servo klima novi gumi


1.500 €
или предлог цена
Вчера 21:22075 999 008

Klima servo novi gumi servisiran 075 999 008


1.500 €
или предлог цена
Вчера 21:22Matiz 2000 god

075 999 008


600 €
или предлог цена
- 25 % Попуст
800 €
Вчера 21:22Aprilia Sportcity 200

Perfekten Mozna zamena za 50c prednost Aprilia i Gilera


1.350 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
1.450 €
Вчера 21:19Piksni za bandazi prsteni

Prsteni piksni novi za bandasi od 66.6 na 57.1 ili potocno za bandazi...


Вчера 20:48Mercedes A 160 CDI 2008god. mozna zamena

Mercedes A 160 CDI AVANDGARD, registrirano do 15.04.2022g. novi 4 gumi


3.350 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
3.650 €
Вчера 20:39Otkupuvam skuteri ispravni i neispravni

Otkupuvam skuteri vo bilo kakva sostojba plakam vo gotovo


150 €
или предлог цена
Вчера 20:36POLUPRIKOLKA ''SCHMITZ'' (varios)

Poluprikolka'' SCHMITZ'' (varios) visina 2.95 Godina na proizvodstvo...


4.800 €
или предлог цена
Велес

Приколки

Вчера 20:24OPEL MERIVA

Se prodava OPEL Meriva, dobro sočivana i odrzuvana. Za podetalni inf...


1 €
или предлог цена
Вчера 20:22Mercedes CLK 220 facelift 2008/2007

Poveke informacii: 078 379 322


6.750 €
или предлог цена
Вчера 19:37AUDI A6 2.5 TDI

Kolata e vo odlicna sostojba. Odrzuvana i servisirana redovno. Ima na...


2.500 €
или предлог цена
Вчера 19:35Kupuvam havarisani,stranski za delovi

Kupuvam vozila za delovi nasi dokumenti ili stranski samo za delovi d...


5 €
или предлог цена
Вчера 19:27Delovi za passat

Prodavam polovni delovi za.pasat


Вчера 19:27Se prodava na delovi

Останати делови Компресор за клима и цефки Амортизери Заден и пр...


33 €
или предлог цена
Вчера 19:27Delovi za skoda octavia 1.9 tdi

Imame skoro se za.skoda octavia Bandazi 15 5x100 so odlicni gumi 150...


2 €
или предлог цена
Вчера 19:27Citroen Berlingo PRV SOPSTVENIK

Se prodava Citroen Berlingo 1.4 55kw 2005 god. so vgraden plinski ure...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
2.700 €
Вчера 19:25Ford Orion 1700d

Продавам Форд Орион 1.8 обичен дизел,во одлична механичка состојба,со...


450 €
или предлог цена
Вчера 19:17Renault Megane 1.9 dci

Рено Меган 1.9 дци 92 кв со 130 кс. 6 брзини. Произведен 2007 годин...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
3 €
Вчера 19:17Jamaha Aerox kupuvam za delovi

Kupuvam jamaha aerox za delovi so ili bez dokumenti cel ili samo masi...


1 €
или предлог цена
Вчера 19:06Fiat Dukato 2.8 d

Fiat dukato 2.8 turbo


1.900 €
или предлог цена
Велес

Комбиња

Вчера 19:06Opel astra gtc

Perfekna sostojba pali vozi Ful oprema Cosmo oprema novi gumi samo z...


4.249 €
или предлог цена
Вчера 19:06Fiat dukato

Pali vozi Dolzina na furgonot 340sm Visina 180sm. Sirina 180sm. ...


1.900 €
или предлог цена
Велес

Комбиња

Вчера 19:05Fiat dukato meze zamena

Pali zozi motor menjac perfektni 1998god. Za zamena 2800e. Za kes...


1.900 €
или предлог цена
Велес

Комбиња

Вчера 19:05Gumi 205/55/16 windforce

Se prodavaat 2 gumi windforce 205/55/16 kako novi 100 km vozeni


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 18:57Se prodava BMW E90 320D

Se prodava bmw e90 320d 163hp. Kolata e vo odlicna sostojba registrir...


6.000 €
или предлог цена
Вчера 18:55LIENI BANDASI OD LANDROVER DISCOVERY

lieni badasi so gumi 16 od landrover discovery 2 rastojanie 5x120 of...


99 €
или предлог цена
Вчера 18:39Klapna za gas i pedala za gas FORD

Klapnata za gas e izvadena od Focus mk2 2005 1.4 i istata pasuva na F...


120 €
или предлог цена
Вчера 18:36JAGUAR S XF 3.0 BI TURBO PREMIUM LUXURY

JAGUAR S XF 3.0 PREMIUM LUXURY proizveden krajot na 2009 god.bi turbo...


12.999 €
или предлог цена
Вчера 18:35JAGUAR S XF 3.0D PREMIUM LUXURY

Jaguarot e ekstra zacuvan so realni 140 000km za koj poseduvam dokaz,...


12.999 €
или предлог цена
Вчера 18:34Страна 1 од 130

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам