Чучер Сандево
                   
186 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продаваат ниви

Се продаваат ниви во катастарска општина Визбегово место викано Коњск...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

17 ное 14:54Промовирано

Prodavam niva

Nivata-placot se naogja pokraj avtopat vo blizina na tehnicki pregle...


22 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 17:26PRODAVAM PLACEVI 520 m2 I 1520m2 VO RADISANI-BEL KAMEN

PRODAVAM PLACEVI 520 M2 I 1520M2 VO BEL KAMEN-RADIŠANI NASPROTI BENZI...


80 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 12:10PRODAVAM PLAC - NIVA VO MIRKOVCI 2700m2 DO PAT

PRODAVAM PLAC - NIVA VO MIRKOVCI 2765 m2 ATRAKTIVNA LOKACIJA VO GRADE...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 22:03Prodavam plac

Prodavam plac vo OPSTINA SUTO ORIZARI DO OBIKOLNICA


30 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 21:01Plac Brodec

Se prodava plac vo Brodec, na mirna lokacija i bujna vegetacija.


15 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 19:06NIVI 1000 do 3200 m2 do REKA IZ. STENKOVEC i S.BRAZDA S.C.G.

SE PRODAVAAT : NIVI OD 1000 i 1200 m2 SE KARŠI kompleksom WE and NATU...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
10 €
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 15:06Се продава Плац во Село Мирковци

Во градежен реон


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 13:18Gradezno zemjiste vo Gluvo Brazada, kaj Besa Petrol

35359-GLUVO BRAZDA-na 500 m od Kacanicki pat od desanata strana potoc...


700.000 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 12:54Se prodava plac na kacanicki pat

Se prodava plac na kacanicki pat kon Kosovo ispred firma TRANSMET 400...


17 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 12:28Prodavam zemjiste 5775m2 kaj Granit opstina Cucer Sandevo

Prodavam zemjiste patot na kaj Kosovo kaj Granit opstina Cucer Sandev...


1 МКД
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 11:54IZDAVAM PLAC 5000m2 TAMPONIRAN VO VIZBEGOVO

Izdavam plac 5000m2 tamponiran ograden voda struja se naoga vo blizin...


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 11:10Се продава плац во село Бразда

Се продава плац во село Глуво од 804м2, плус 183м2 за пат. Плацот е ...


35 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

27 ное 19:04PRODAVAM LOZJE VO SKOPSKA CRNA GORA

Lozjeto se naogja vo atar na selo Banjani. Ima 600m2 Cena :3000evra


3.000 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

27 ное 19:01PLAC SO GREDEZNA DOKUMENTACIJA KAJ STENKOVEC

Se prodava plac vo gradezen reon so cista i uredna gradezna dokumenta...


60 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

27 ное 16:27Placevi vo Radisani

placevute se nogaat nad trgovskihot placevite se so markica za graden...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

27 ное 14:10Plac industriska zona idealen za magacin

Се продава градежно земјиште идеалено за магацин и било каков друг би...


32 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

27 ное 13:00NIVA 453 m2 reon REKA S.BRAZDA (S.C.G.) SKOPJE

NIVA 453 m2 : 9m /50 m ( 40 m e od rekata ) : SE PRODAVA ,reon RE...


8 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

27 ное 11:40PRODAVAM NIVA VO GOLIOVO

Нивата се наоѓа на патот кон чардак од лева страна и е во индустриска...


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

26 ное 10:56PRODAVAM PLAC VO GOLIEVO-GORNO ORIZARI

Prodavam plac vo Gorno Orizari mesto vikano Golievo opstina Cucer San...


111.111.111 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

25 ное 19:16Niva do Kacanicki pat

Se prodava niva kaj Besa petrol 2385m2


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

24 ное 13:59Niva kaj BesaPetrol,Kacanicki pat

Se prodava niva kaj Besa petrol 2385m2.


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

24 ное 13:59Се продава плац/нива во Барице/Скопје-Стенковец 828м2

Се продава плац/нива во Барице/Скопје-Стенковец Можна е компензација...


25.000 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

22 ное 07:10PLAC VO STENKOVEC NAD VIZBEGOVO 1664M2 MOZNA E ZAMENA

📍 Plac vo Stenkovec nad Vizbegovo 1664m² pozadi carinski sklad, plac...


25 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

21 ное 15:03Plac vo Stenkovec

Prodavam plac od 3810m2 vo K.O. Gluvo Brazda (Stenkovec) so imoten li...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

21 ное 13:32Plac vo ind.zona vizbegovo 3500m2

Se prodava atraktiven plac vo indust. zona Vizbegovo 3500m2 so nov as...


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

21 ное 13:31prodavam niva vo selo Radisani

prodavam niva KO Pobozje,KP 2562,1908m2,. I KP 2563,816m2, dvete pa...


20 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

21 ное 10:30Plac vo s. Brazda

Prodavam plac vo selo Brazda skopska crna gora so povrsina od 2048m2 ...


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

18 ное 21:54Се продава плац/нива во Орудине/Скопје-Стенковец 3754м2

Се продава плац/нива во Орудине/Скопје-Стенковец. Можна е компензаци...


25.000 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

17 ное 15:02Се продаваат ниви

Се продаваат ниви во катастарска општина Визбегово место викано Коњск...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

17 ное 14:54PLAC NIVA OBIKOLNICA VIZBEGOVO

Три парцели со обезбеден Пат Локација Крамењача Тел за инфо 070 25...


22 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

17 ное 14:41Se prodava plac

Se prodava plac vo s.Mirkovci vednas do pat


25 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

16 ное 22:22Se prodava plac vo Butel 1

Se prodava plac na ubava lokacija vo Butel 1 sproti rasadnikot. Alek...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

16 ное 10:19забел шума

се продава шума забел во бродец, во место вокано дрење бр.кп 23 квадр...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

15 ное 17:49PLAC NIVA OBIKOLNICA

Niva na Sama Obikolnica Klucka za Kosovo 2900 kvadrati 070834070...


50 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

12 ное 14:07Парцела во с.Бањане

Се продава парцела во Општина Чучер Сандево село Бањани К.О Бањане...


10.500 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

09 ное 13:00Се продава нива на многу добра местоположба

Се продава нива за многу намени, цена поволна. Со површина 2864 м2, м...


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

08 ное 22:44Plac Stenkovec/Kacanicki pat

Se prodava plac vo blizina na Stenkovec/Kacanicki pat so povrsina od ...


45 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

08 ное 20:09Plac vo Industriska zona vizbegovo

Placot e vo Industriska zona do asvaltiran pat na 200metri od frikomn...


50 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

08 ное 15:11Prodavam plac na Skopska Crna Gora

Placot e 3105m2 vo mesto Gradishte, 35 eur m2. Cist imoten list 075/...


34 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

08 ное 10:56Se prodava zemjiste nad Radisani 19000m2

Prodavam zemjiste nad Radisani na pat prema Pobozje so vikendicka na...


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

08 ное 10:41Страна 1 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам