Чучер Сандево
                   
187 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Plac 7300

За повеќе информации на тел број 070206182


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

02 фев 23:37PRODAVAM PLAC VO VIZBEGOVO

Odlichna lokacija i cena 27eu x m2! Kontakt ; 078 / 288 / 221


47.000 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

31 јан 11:49se prodava niva

se prodava niva na kp 3347povrsina 6537m2 kp 3233 povrsina 3898 m2...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

10 јан 07:54Plac vo Vizbegovo kaj Stenkovec

Se prodava atraktivno gradezno zemjiste na patot za sportski aerodrom...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

08 дек 23:05Plas vo Bel kamen

Se prodava plac od 300m2 vo Bel kamen so gotov plan za kuka, na placo...


18.000 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

24 ное 22:46PRODAVAM PLAC NA BEL KAMEN-RADISANI

Prodavam plac na Bel Kamen nas.Radisani 600m2 voda,struja pat cist...


50 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

22 ное 16:36Нива во Голиово

Продавам нива од 4000м2 (може и 2 по 2000м2) скопска црна гора, на пр...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

23 сеп 13:29Se prodava niva vo industriska zona vizbegovo

Se prodava niva vo industriska zona vizbegovo, 11 000m2. Cena: Polov...


111.111.111 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

22 сеп 19:49ПЛАЦ с.ПОБОЖЈЕ

СЕПРОДАВА ПЛАЦ ОД 900М2 ВО С.ПОБОЖЈЕ СКОПСКА ЦРНА ГОРА.ПЛАЦОТ Е СО ...


8 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

17 сеп 13:00ОБРАБОТЛИВА НИВА с.ПОБОЖЈЕ

СЕ ПРОДАВА ОБРАБОТЛИВА НИВА ВО С.ПОБОЖЈЕ СКОПСКА ЦРНА ГОРА ,ПОГОДНА ...


3 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

17 сеп 13:00Kupuvam plac vo Brodec

Bi sakal da kupam plac (moze i pomala kukja\vikendicka)vo Brodec. Dok...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

07 сеп 10:10Plac vo vikend naselba Pobozje

Prodavam plac za vikendica/kukja vo vikend naselba Pobozje od (864 + ...


18.000 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

05 сеп 16:20Се продаваат два плаца

Се продаваат два плаца кој се граничат меѓу себе од кој еден е со пов...


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

29 авг 13:00Плац во близина на село Бањани

Се продава плац во викенд населба Бањани, на убава локација, со погле...


10.000 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

19 авг 12:44Se prodava plac

Se prodava plac vo Cucer do pat,ima struja,voda,odvod.Nivata e na sam...


25 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

23 јул 14:37СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ВО ВОЛКОВО

СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ВО ВОЛКОВО ОД 982 М2 БЛИЗУ ОБИКОЛНИЦА ВО ГРАДЕЖЕН РЕО...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

23 јул 12:01Se prodava niva/plac vo Kucevacka bara

Vo opstina Cucer Sandevo, na pocetok od Kucevacka bara blisku do klu...


10 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

21 јул 19:19Plac Niva se prodava na atraktivna lokacija stenkovec

Placot nivata se naoga do sportskiot aerodrom stenkovec potocno kaj b...


35 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

24 јун 21:24Се продава плац

Се продава атрактивен плац на Јадранска Магистрала (Качанички пат)


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

28 мај 14:22Plac vo radisani so mala vikendica. 15 evra m2

Нива од 4500м2 со мала куќичка, вода и можност за струја, блиску до...


67.500 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

12 мај 11:39STENKOVEC(AERODROM)

Plac na samata pista na aerodromot Stenkovec! Pogoden za hangar ili d...


18 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

06 мај 22:59се продава нива

се продава нива во бродец на почетокот во селото, цена 8 евра, број н...


8 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

29 мар 23:16KUPUVAM ZEMJODELSKO ZEMJISTE

Kupuvam zemjodelsko zemjiste vo okolina na Pobozje, Ljubanci, Kuchevi...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

25 фев 09:02Se prodava plac vo bel kamen 445m2

Se prodava plac vo bel kamen 445m od benziskata okta prema kucevacka ...


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

20 фев 12:44Se prodava atraktiven plac na Kacanicki pat vo Stenkovec

Pokraj placot ima pristapen nov, asfaltiran pat vo dolzina od 150 met...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

08 фев 20:33Градежно земјиште – Глуво Бразда (Стенковец)

Градежно земјиште – Глуво Бразда (Стенковец) 8,902m2 – Се продава €5...


52 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

04 фев 14:47PLAC VO GRADEZEN REON

Se prodava plac vo Goliovo vo neposredna blizina na Cardak/Mirkovci v...


31 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

26 дек 16:13NIVA/ZEMJISTE

Se prodava niva/zemjiste vo mesto nareceno Grusje vo atar na selo Kuc...


12 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

26 дек 16:13Купувам плац во опш.Чучер-Сандево

Купувам градежен плац од 500-600m2 во реон на Мирковци (Чардак), Браз...


5.000 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

22 дек 19:11PRODAVAM PLAC NIVA

prodavam niva vo selo gornjani vo vikend naselba na mirno i tivko me...


1 МКД
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

17 дек 13:09odlicen plac na kacanicki pat

placot e transformiran.


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

26 ное 21:39se prodava plac 2200m2

do aerodrom stenkovec do sama obikolnica


40 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

13 окт 18:40plac vo bardovci vizbegovo

dva placa eden vo vizbegovo i 1 vo bardovci tel 075252 085


35 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

28 сеп 00:08Radishani - Bel kamen

Prodavam plac vo Radisani- Bel kamen so cist imoten list i karakter n...


30.000 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

26 сеп 11:25Plac vo Vizbegovo kaj aerodrom Stenkovec

Se prodava plac od 2534m2 vednas pozadi aerodrom Stenkovec.Cenata e p...


1 МКД
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

13 сеп 13:49Kacanicki pat-Stenkovec

950+2150 m2 Prv red do pat Cena po dogovor, moze i kompenzacija ...


55 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

02 сеп 17:27Атрактивен плац во Визбегово

Се продава атрактивен плац во индустриската зона во Визбегово со дозв...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

07 авг 18:09Се продава нива во општина Чучер Сандево (градежен реон)

Се продава нива во општина Чучер Сандево (градежен реон) 6080 м2


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

31 јул 15:03PLAC 1550m2 kaj OBIKOLNICATA , IND.ZONA VIZBEGOVO SKOPJE

PLAC SE PRODAVA , a može i 1550 m2 : 34/46/46/34 , dokolku gradite vo...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

29 јул 15:16PLAC SE PRODAVA IZM. JADRANSKA MAGISTRALA i OBOKOLNICATA SK-

PLAC/NIVA 2700 m2 : 34/74/90/40 SE PRODAVA VO MIRNA I ČISTO EKOLOŠKA...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

27 јул 13:58Страна 4 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам